1

W tym wypadku na jasną (białą) stronę mocy ;)

1

Na Whoscored nie będzie?

4

Hahahaha, Hart, Cech i Oblak to jest spokojnie poziom Ter Stegena. Co do Buffona, to już też nie te lata, aczkolwiek poziom jeszcze trzyma. Z tych, których wymieniłeś być może Courtouis i De Gea są wyraźnie lepsi od Niemca, ale nie wiem skąd bierze się to deprecjonowanie Ter Stegena. Facet imponował kosmicznym refleksem w dwumeczu z Bayernem, kapitalnie gra nogami. To, że przydarzyło mu się parę wpadek to jest normalna rzecz. Wskaż mi komu takie błędy się nie zdarzyły. Dla mnie MtS to czołówka bramkarzy młodego pokolenia, który na pewno w przyszłości będzie na topie.

2

Wymień chociaż pięciu.

1

Może wliczone są do tego mecze reprezentacyjne

0

Policz wszystkie rozgrywki.

2

No nie powiesz mi, że Chińczycy składający różne produkty na masową skalę w fabrykach dostają kokosy. Tam liczą się tylko jak najniższe koszty wytworzenia produktu, cała reszta jest milczeniem. Na tym właśnie opiera się chińska gospodarka.

4

Szkoda trochę Kakuty, nieźle się zapowiadał, a potem przepadł na wypożyczeniach. Trochę taki niespełniony talent jak Obertan, ale liczę, że jeszcze się odbuduje w Sevilli.

22

Zupełnie mnie nie dziwi, że Real nie chce przystać na tę propozycję. Barcelona postąpiłaby dokładnie tak samo.

1

Zależy do kiedy ma kontrakt, kiedyś chętnie widziałbym go u nas. Teraz nie wiem, czy znalazłoby się miejsce bo pomoc jest nieźle obsadzona.

24

A może to Guangzhou Evergrande?

5

Top Gun ;)

1

Tak to już jest z Latynosami, że mają taki temperament.

15

Nie zrozumiałeś sensu jego wypowiedzi: chodziło mu o to, że gdyby Neymar grał w Realu to nic by mu nie zrobili.

1

Mam wrażenie, że Neymar na siłę próbuje być oryginalny przy wykonywaniu karnych, tylko że nie ma to przełożenia na nich skuteczność. Miejmy nadzieję, że się ogarnie i następne karne będą lądowały w siatce.

1

Parental Advisory: Explicit Content

1

Coś pięknego, dawno nie widziałem takiego ciągu na bramkę u naszych zawodników, zwłaszcza w końcówce spotkania. Inna sprawa, ze Valencia zagrała katastrofalnie, ciekawe jak długo Neville się utrzyma.

1

Zwracam honor.

1

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, nic nie zrobisz.

1

Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy w przyszłości, nie raz zdarzało się, że jedna kontuzja niszczyła pięknie zapowiadające się kariery.

1

Nie wyciągacie najprostszych wniosków z tego, co się dzieje. Barca znajduje się w najtrudniejszym, najbardziej intensywnym momencie sezonu. Luis Enrique dwoi się i troi, żeby umiejętnie rotować składem. Naprawdę myślicie, że ktokolwiek będzie cisnął żeby strzelić nie wiadomo ile bramek? Jestem niemal pewien, że od mniej więcej 60 minuty Barcelona będzie grała na pół gwizdka, wymieniając podania w środku pola (zakładając, że do tego czasu uzyska korzystny wynik). I nie dajcie się zwieść słabej formie Los Ches, bo są to dla nich prawdopodobnie jedyne rozgrywki, które mogą dać im przepustkę do gry w europejskich pucharach i będą gryźć trawę, żeby wywieźć z Camp Nou jak najbardziej korzystny rezultat.

15

Z tamtą asystą Busquetsa nic nie może się równać.

18

Warto również wspomnieć o kapitalnej asyście Xaviego przy tej bramce.

8

Żartowniś.

0

Czyli Pique-Vermaelen na środku i zapewne Vidal na prawej obronie.

13

...

2

Ale Bartrę to Ty szanuj. Chłopak jest przywiązany do Klubu jak mało który zawodnik i zdecydowanie należy mu się więcej szans na grę, zwłaszcza ze słabszymi rywalami. oddawanie tak młodego zawodnika w sytuacji, gdy większość naszych stoperów już jakiś czas temu przekroczyła trzydziestkę byłoby nieopisaną głupotą.

2

Już widzę jak Barcelona daje 50 mln EUR za dwóch stoperów, zwłaszcza w sytuacji, gdy trzeba znaleźć zmiennika dla MSN i wzmocnić lewą obronę w perspektywie prawdopodobnego odejścia Adriano.

7

Sprzedać i co? Rzucić lekką rączką 50 baniek za dwóch nowych stoperów?

5

*NA Super Bowl ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?