JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klauzula odkupu.
2
Co do tego startu Munira to przypomniał mi się mój własny cytat, że "startował jak Kamaz z naczepą".
2
To co mówisz ma sens i wydaje mi się to najbardziej logiczną hipotezą tylko dziwi mnie, dlaczego Meste mówił, że zrobili więcej niż potrzeba żeby pozyskać tych zawodników. Poza tym, z tego co mi wiadomo to postanowienie dot. wskaźnika EBITDA miało obowiązywać tylko w zimowym okienku a latem ustanowiony jest już nowy budżet transferowy i cała kwota mogłaby zostać zaksięgowana już na poczet nowego budżetu. Tak czy inaczej, mam nadzieję, że Denis albo Nolito (ze wskazaniem na tego pierwszego) jeszcze u nas zawita.
2
Chwila, czyli Barcelonę była gotowa zapłacić więcej niż potrzeba za Nolito, a nie mogła rozłożyć płatności za Denisa na raty? Dziwne to.
1
Ale za to w reklamie banku kasuje całkiem niezłe pieniądze (jak mniemam).
1
Rozumiem, że według Ciebie tenisiści poza wygrywaniem turniejów leżą pod palmami, sącząc drinki z palemką?
1
No wątpię, żeby był geniuszem z zakresu prawa podatkowego.
2
w końcu porządne domowe, fajnie że jest kołnierzyk no i mam nadzieję, że katar zniknie i pojawi się inny sponsor, choć na razie nie ma żadnych ku temu przesłanek.
2
Już czytałem, byłem ciekaw jak zostanie przetłumaczona tutaj.
2
Rozumiem, że z prasówki dzisiaj nici?
1
Jakie dowody?
33
Spróbuję powstrzymać lawinę komentarzy sugerujących, że Masche jest łasy na pieniędze i robi przekręty:
To nie on jest tutaj winny (a właściwie jest winny pośrednio) tylko jego doradcy finansowi, którzy rozporządzali jego środkami i powiedzieli mu, że wszystkie operacje są zgodne z prawem. Okazało się, że tak jednak nie było i okazało się, że spore kwoty zostały zdefraudowane (nie zapłacono podatków) i przez to Masche musi teraz ponieść tego konsekwencje.
2
Messi jest młodszy, Xavi nie miał tak aż genialnego dryblingu/balansu
3
No popatrz, a mi się udało wstawić jedynie znak zapytania, uff ;)
1
Nie rozumiem o co chodziło z tym 15 znaków. Tello nie jest nasz, wykupiło go Porto.
0
?
3
Po przegranym meczu z Davidem Ferrerem, Lleyton Hewitt pożegnał się z kibicami i zakończył karierę. Pamiętam, że kiedy wchodził do czołówki tenisa strasznie nie lubiłem jego zachowania na korcie, ale z biegiem lat uspokoił się nieco i mogłem cieszyć się jego imponującą grą, a zwłaszcza poruszaniem się na korcie. Jeden z ostatnich zawodników, którzy nie bazują na sile i warunkach fizycznych.
60
Iniesta to jest fenomen. Nie wiem, czy jest na świecie piłkarz w jego wieku, potrafiący tak kręcić przeciwnikami.
2
Myślałem, ze po ogłoszeniu tej listy będzie już za późno żeby Suarez dołączył do drużyny.
29
Nie zdziwiłbym się gdyby teraz Sąd uchylił decyzję o zawieszeniu Suareza.
0
"„sam przeciwko niebezpieczeństwem” - niebezpieczeństWU (ew. niebezpieczeństwom) ;)
1
Tyle z mojej strony - jedna jaskółka wiosny nie czyni.
1
Śmieszne spodnie, więc czemu się nie śmiać? Nie rozumiem.
3
Tak, nazywają się powodzianie.
0
Mam inne zdanie na ten temat, ale nie będę się kłócił bo jest późno i jestem śpiący.
2
Troszkę sobie zakpiłem pod adresem PR-u robionego Lewemu w kontekście finałowej trójki ZP, no offence.
74
A gdzie Robert "Złota Piłka" Lewandowski?
63
I właśnie w tym momencie zbawienna byłaby obecność Nolito, bo obawiam się, że jeden element ofensywnego tercetu MSN może nie wystarczyć by pokonać dodatkowo zmotywowanych wczorajszą wysoką porażką Basków.
0
Komentarz usunięty
0
No to się nadziałem, dzięki.