0

Klauzula odkupu.

2

Co do tego startu Munira to przypomniał mi się mój własny cytat, że "startował jak Kamaz z naczepą".

2

To co mówisz ma sens i wydaje mi się to najbardziej logiczną hipotezą tylko dziwi mnie, dlaczego Meste mówił, że zrobili więcej niż potrzeba żeby pozyskać tych zawodników. Poza tym, z tego co mi wiadomo to postanowienie dot. wskaźnika EBITDA miało obowiązywać tylko w zimowym okienku a latem ustanowiony jest już nowy budżet transferowy i cała kwota mogłaby zostać zaksięgowana już na poczet nowego budżetu. Tak czy inaczej, mam nadzieję, że Denis albo Nolito (ze wskazaniem na tego pierwszego) jeszcze u nas zawita.

2

Chwila, czyli Barcelonę była gotowa zapłacić więcej niż potrzeba za Nolito, a nie mogła rozłożyć płatności za Denisa na raty? Dziwne to.

1

Ale za to w reklamie banku kasuje całkiem niezłe pieniądze (jak mniemam).

1

Rozumiem, że według Ciebie tenisiści poza wygrywaniem turniejów leżą pod palmami, sącząc drinki z palemką?

1

No wątpię, żeby był geniuszem z zakresu prawa podatkowego.

2

w końcu porządne domowe, fajnie że jest kołnierzyk no i mam nadzieję, że katar zniknie i pojawi się inny sponsor, choć na razie nie ma żadnych ku temu przesłanek.

2

Już czytałem, byłem ciekaw jak zostanie przetłumaczona tutaj.

2

Rozumiem, że z prasówki dzisiaj nici?

1

Jakie dowody?

33

Spróbuję powstrzymać lawinę komentarzy sugerujących, że Masche jest łasy na pieniędze i robi przekręty:

To nie on jest tutaj winny (a właściwie jest winny pośrednio) tylko jego doradcy finansowi, którzy rozporządzali jego środkami i powiedzieli mu, że wszystkie operacje są zgodne z prawem. Okazało się, że tak jednak nie było i okazało się, że spore kwoty zostały zdefraudowane (nie zapłacono podatków) i przez to Masche musi teraz ponieść tego konsekwencje.

2

Messi jest młodszy, Xavi nie miał tak aż genialnego dryblingu/balansu

3

No popatrz, a mi się udało wstawić jedynie znak zapytania, uff ;)

1

Nie rozumiem o co chodziło z tym 15 znaków. Tello nie jest nasz, wykupiło go Porto.

0

?

3

Po przegranym meczu z Davidem Ferrerem, Lleyton Hewitt pożegnał się z kibicami i zakończył karierę. Pamiętam, że kiedy wchodził do czołówki tenisa strasznie nie lubiłem jego zachowania na korcie, ale z biegiem lat uspokoił się nieco i mogłem cieszyć się jego imponującą grą, a zwłaszcza poruszaniem się na korcie. Jeden z ostatnich zawodników, którzy nie bazują na sile i warunkach fizycznych.

60

Iniesta to jest fenomen. Nie wiem, czy jest na świecie piłkarz w jego wieku, potrafiący tak kręcić przeciwnikami.

2

Myślałem, ze po ogłoszeniu tej listy będzie już za późno żeby Suarez dołączył do drużyny.

29

Nie zdziwiłbym się gdyby teraz Sąd uchylił decyzję o zawieszeniu Suareza.

0

"„sam przeciwko niebezpieczeństwem” - niebezpieczeństWU (ew. niebezpieczeństwom) ;)

1


Tyle z mojej strony - jedna jaskółka wiosny nie czyni.

1

Śmieszne spodnie, więc czemu się nie śmiać? Nie rozumiem.

3

Tak, nazywają się powodzianie.

0

Mam inne zdanie na ten temat, ale nie będę się kłócił bo jest późno i jestem śpiący.

2

Troszkę sobie zakpiłem pod adresem PR-u robionego Lewemu w kontekście finałowej trójki ZP, no offence.

74

A gdzie Robert "Złota Piłka" Lewandowski?

63

I właśnie w tym momencie zbawienna byłaby obecność Nolito, bo obawiam się, że jeden element ofensywnego tercetu MSN może nie wystarczyć by pokonać dodatkowo zmotywowanych wczorajszą wysoką porażką Basków.

0

Komentarz usunięty

0

No to się nadziałem, dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?