74

A gdzie Robert "Złota Piłka" Lewandowski?

63

I właśnie w tym momencie zbawienna byłaby obecność Nolito, bo obawiam się, że jeden element ofensywnego tercetu MSN może nie wystarczyć by pokonać dodatkowo zmotywowanych wczorajszą wysoką porażką Basków.

0

Komentarz usunięty

0

No to się nadziałem, dzięki.

1

Za wikipedią: Fastest red card: 13 seconds, Kevin Pressman (Sheffield Wednesday v Wolverhampton Wanderers, 13 August 2000 - więc coś tutaj kręcisz.

10

Rzeczywiście niesamowicie dziwne, że trenera Realu mówi o piłkarzu Realu, że jest najlepszy na świecie.

2

Ponieważ jest słaby.

8

Zouma jest tak drewniany, że technicznie zjada go Bravo do spółki z Ter Stegenem, chociaż w sumie to Premier$hip więc nie ma co się dziwić.

11

Z tym ściąganiem De Gei to Real naprawdę niezłą szopkę odstawia. Jeszcze niedawno wygłaszali peany pod adresem Navasa, a teraz znowu chcą ściągać De Geę. Kolejny raz pokazują, gdzie mają Keylora i na jego miejscu bym się na nich wypiął i odszedł w ...

0

Dzięki!

13

To będą palić szmatami i oponami ;)

1

Ile wynosił rekord Freunda na Tauplitz?

1

Kasai 240,5m - coś pięknego, szkoda że nie mogę oglądać...

1

Atletico nie jest w aż tak złej sytuacji, ma ciekawą kadrę (Correa, Vietto, Griezmann), doszedł Krannevitter i Fernandez i do tego Olivier Torres wrócił z wypożyczenia, tak więc Simeone wcale nie musi odchodzić.

49

Nie ma opcji, za fajna fryzura żeby odchodził!

2

Może najwyższy czas wybrać się do okulisty?

8

Aha.

8

Chciałbym widzieć Pogbę notującego tyle odbiorów co Roberto w ostatnim meczu.

1

Wtedy to nam się nie bardzo opłaci

1

Nolito, ale i tak Celta go nie puści, a Barcelona nie jest w stanie zapłacić wystarczająco dużo.

3

Mam dziwne wrażenie, że CR nie zaszczyci nas swoją obecnością w Zurychu.

3

Ja nie mam wylane na czyjąkolwiek śmierć, więc mnie w to nie mieszaj. Odszedł jeden z moich ulubionych wykonawców i po prostu jest mi z tego powodu zwyczajnie smutno. Czy to, że codziennie na świecie giną setki tysięcy ludzi oznacza, że nie wolno przeżywać śmierci jednej osoby?

6

Rozumiem, że Twoja ignorancja nie dopuszcza możliwości, że ktoś kto jest bogaty nie musi być zepsuty do szpiku kości, ale To że był milionerem to jest akurat najmniej ważne, bo on był jednym z najwybitniejszych postaci w historii muzyki, a jego sceniczne wizerunki i rozmaite kreacje przeszły do historii. Do tego był multiinstrumentalistą i pomimo swojej niezaprzeczalnej wielkości nie szmacił się w mediach tylko trzymał się na uboczu.

1

Jestem w szoku, w piątek jeszcze biegłem do sklepu po jego najnowszą płytę, wczoraj ją przesłuchałem (genialny krążek, jak wszystkie jego zresztą), a dzisiaj taki cios...

1

Skąd informacja, że to fejk?

2

Vidal miałby asystę, gdyby Messi nie trafił z paru metrów w bramkarza

4

Chociaż i tak Rakitić zaliczył niezłe spotkanie, zagrał parę fajnych prostopadłych piłek.

18

Anglik w La Liga? Nie widzę tego.

1

Wydaje mi się, że oboje możecie mieć rację.

2

Ruszajmy na Madryt! Wysadźmy całą Hiszpanię!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?