2

Więc staruszkiem nie był.

2

Keirrison też był młody jak do nas przechodził.

2

Przemawia za tym chociażby fakt, że w Gijon jest pierwszoplanową postacią a w Barcelonie grałby bardzo rzadko.

2

Ale zakładanie z góry, że wrócą też nie ma większego sensu.

2

Denis został sprzedany z opcją pierwokupu, a co do Halilovicia to pewnie zostanie jeszcze w Gijon.

6

Jeśli już miałbym brać kogoś z Schalke to wolałbym Sane, pamiętam jak mi zaimponował wchodząc z ławki i strzelając bramkę Realowi w pamiętnym dwumeczu w lidze mistrzów.

2

Skąd pewność, że Halilović i Denis trafią do Barcelony?

2

Miejmy nadzieję, że z takim fullem (MSN+Arda i Aleix) z łatwością wygramy te rozdanie.

2

Ach ten Real, na każdym kroku chce wbić szpilkę Barcelonie /ironia.

2

Wątpię, żeby tyle uzbierał w ciągu dwóch lat.

1

Tak, lajki to było to o czym marzyłem pisząc mój komentarz. Myślę, że taka forma zwrócenia uwagi na błąd w pisowni jest lepsza, ponieważ (jak widać) ma większy rozgłos. Pamiętaj, że jeśli ktoś coś na tej sytuacji zyskuje to Ty, a nie ja ;)

4

Tyle tylko, że w takim przypadku koszty rozłożyłyby się w czasie na kilka lat i nie obciążałyby budżetu w skali jednego roku, więc summa summarum nie jest to aż taka wielka kwota.

3

W tej dziedzinie akurat jakoś daję radę ;)

3

A to przepraszam, myślałem, że coś jest dla Ciebie niejasne. Dla mnie matematyka pozostanie odwieczną zagadką natury, której zgłębianie ani nie było moją mocną stroną, ani nie sprawiało mi jakiejś ekstatycznej radości.

2

Mało realne jest aby Villareal żądał takiej klauzuli po to aby taniej go kupić w przyszłości. Chodzi o to, że Żółci chcą zyskać na ewentualnym transferze Denisa do innego klubu w przyszłości.

2

Nie, chodzi o, że jeśli Barcelona sprzeda kiedyś Denisa do jakiegoś innego klubu, to Villareal dostanie 20% kwoty tego transferu.

2

Patrząc przez pryzmat transferów z Barcelony, które zwykle nie opiewają na wysokie kwoty, to 20% od przyszłego transferu Denisa nie wydaje się jakimś wygórowanym żądaniem.

5

Detale tworzą całość.

25

Czego żałujesz?

11

Tym, że zachował się w tak nieodpowiedzialny sposób.

5

Obrażał Real, a nie Hiszpanię. Naginasz fakty dla własnych bzdurnych teorii. Mówiąc o "hiszpanikach" odnosił się do ludzi na niego gwiżdżących a nie do całej społeczności hiszpańskiej oraz Hiszpanii. Facet zawsze jest gotowy do gry w reprezentacji Hiszpanii, ba, jest jej filarem, a Ty piszesz, że obraża reprezentację, fuck logic.

2

Zawsze możesz komentarz edytować.

4

Naucz się kulturalnie wypowiadać, potem ewentualnie możesz próbować swoich sił na forum.

2

Na takie rzeczy to już nawet nie zwracam uwagi, bo przy co drugim komentarzu krwawiłyby mi oczy. I tak staram się powstrzymywać z poprawianiem ludzi na forum, bo jeszcze mają o to pretensje.

3

Oczywiście, że wiedziałem ;) Chodzi mi to tylko o to, że niektóre informacje trzeba traktować z dystansem i rezerwą ;)

36

Zauważyłem, że ostatnio poziom ortografii w komentarzach dramatycznie spada, może warto by w ramach weryfikacji nowych użytkowników dawać dyktando z jakimś limitem czasowym?

8

Podobno Elvis żyje ;)

5

Z tymi 10 latami to Cię trochę poniosło, ale zobaczymy.

2

Przecież on jeszcze nic nie pokazał.

1

Pytanie tylko, po co nam Suarez, skoro zaraz dojdzie nam dwóch pomocników (Arda, Aleix) a koło kwietnia być może wróci Rafinha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?