JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Więc staruszkiem nie był.
2
Keirrison też był młody jak do nas przechodził.
2
Przemawia za tym chociażby fakt, że w Gijon jest pierwszoplanową postacią a w Barcelonie grałby bardzo rzadko.
2
Ale zakładanie z góry, że wrócą też nie ma większego sensu.
2
Denis został sprzedany z opcją pierwokupu, a co do Halilovicia to pewnie zostanie jeszcze w Gijon.
6
Jeśli już miałbym brać kogoś z Schalke to wolałbym Sane, pamiętam jak mi zaimponował wchodząc z ławki i strzelając bramkę Realowi w pamiętnym dwumeczu w lidze mistrzów.
2
Skąd pewność, że Halilović i Denis trafią do Barcelony?
2
Miejmy nadzieję, że z takim fullem (MSN+Arda i Aleix) z łatwością wygramy te rozdanie.
2
Ach ten Real, na każdym kroku chce wbić szpilkę Barcelonie /ironia.
2
Wątpię, żeby tyle uzbierał w ciągu dwóch lat.
1
Tak, lajki to było to o czym marzyłem pisząc mój komentarz. Myślę, że taka forma zwrócenia uwagi na błąd w pisowni jest lepsza, ponieważ (jak widać) ma większy rozgłos. Pamiętaj, że jeśli ktoś coś na tej sytuacji zyskuje to Ty, a nie ja ;)
4
Tyle tylko, że w takim przypadku koszty rozłożyłyby się w czasie na kilka lat i nie obciążałyby budżetu w skali jednego roku, więc summa summarum nie jest to aż taka wielka kwota.
3
W tej dziedzinie akurat jakoś daję radę ;)
3
A to przepraszam, myślałem, że coś jest dla Ciebie niejasne. Dla mnie matematyka pozostanie odwieczną zagadką natury, której zgłębianie ani nie było moją mocną stroną, ani nie sprawiało mi jakiejś ekstatycznej radości.
2
Mało realne jest aby Villareal żądał takiej klauzuli po to aby taniej go kupić w przyszłości. Chodzi o to, że Żółci chcą zyskać na ewentualnym transferze Denisa do innego klubu w przyszłości.
2
Nie, chodzi o, że jeśli Barcelona sprzeda kiedyś Denisa do jakiegoś innego klubu, to Villareal dostanie 20% kwoty tego transferu.
2
Patrząc przez pryzmat transferów z Barcelony, które zwykle nie opiewają na wysokie kwoty, to 20% od przyszłego transferu Denisa nie wydaje się jakimś wygórowanym żądaniem.
5
Detale tworzą całość.
25
Czego żałujesz?
11
Tym, że zachował się w tak nieodpowiedzialny sposób.
5
Obrażał Real, a nie Hiszpanię. Naginasz fakty dla własnych bzdurnych teorii. Mówiąc o "hiszpanikach" odnosił się do ludzi na niego gwiżdżących a nie do całej społeczności hiszpańskiej oraz Hiszpanii. Facet zawsze jest gotowy do gry w reprezentacji Hiszpanii, ba, jest jej filarem, a Ty piszesz, że obraża reprezentację, fuck logic.
2
Zawsze możesz komentarz edytować.
4
Naucz się kulturalnie wypowiadać, potem ewentualnie możesz próbować swoich sił na forum.
2
Na takie rzeczy to już nawet nie zwracam uwagi, bo przy co drugim komentarzu krwawiłyby mi oczy. I tak staram się powstrzymywać z poprawianiem ludzi na forum, bo jeszcze mają o to pretensje.
3
Oczywiście, że wiedziałem ;) Chodzi mi to tylko o to, że niektóre informacje trzeba traktować z dystansem i rezerwą ;)
36
Zauważyłem, że ostatnio poziom ortografii w komentarzach dramatycznie spada, może warto by w ramach weryfikacji nowych użytkowników dawać dyktando z jakimś limitem czasowym?
8
Podobno Elvis żyje ;)
5
Z tymi 10 latami to Cię trochę poniosło, ale zobaczymy.
2
Przecież on jeszcze nic nie pokazał.
1
Pytanie tylko, po co nam Suarez, skoro zaraz dojdzie nam dwóch pomocników (Arda, Aleix) a koło kwietnia być może wróci Rafinha.