JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Z tymi 10 latami to Cię trochę poniosło, ale zobaczymy.
2
Przecież on jeszcze nic nie pokazał.
1
Pytanie tylko, po co nam Suarez, skoro zaraz dojdzie nam dwóch pomocników (Arda, Aleix) a koło kwietnia być może wróci Rafinha.
1
Jeden z najinteligentniejszych rozgrywających jakich miałem okazję oglądać, co raz mniej już takich.
2
Dokładnie ;)
1
Prasie katalońskiej też się zdarzy czasem napisać o sukcesie rywali, chociaż ostatnimi czasy madrycka drużyna nie daje ku temu zbyt wielu powodów ;)
1
Ale jednak czasem zdarzy im się napisać też o czymś spoza madryckiego ogródka.
4
Tak, z pewnością to będzie zachowanie na wysokim poziomie.
0
*jako
1
Ja myślałem, że mają obowiązek pisać także o Barcelonie, natomiast Ty wyprowadziłeś mnie z błędu pisząc, że są prawie całkowicie oddane Realowi, co można zinterpretować jak fakt, iż są gazetkami klubowymi Realu :)
13
Kiedyś Wasze prowokacje były lepsze.
5
Chyba o utrzymanie.
12
Jakbyś nie wiedział lub przypadkiem nie doczytał, Robert jest reprezentowany przez tę samą agencję co Douglas, która również partycypowała w kosztach transferu Neymara.
28
Niech zgadnę: Roberta reprezentuje ta sama agencja co Douglasa?
2
No to przynajmniej teraz utwierdziłem się w przekonaniu, że Marca i As to gazetki klubowe Realu.
4
*Wielkopolskim
29
Różnica jest taka, że działalność dzienników Katalońskich ma charakter lokalny i ich głównym zadaniem jest opisywanie wydarzeń związanych ściśle z tym regionem i nie mają obowiązku publikowania wiadomości dotyczących pozostałych regionów Hiszpanii, natomiast Marca i As to gazety o charakterze ogólnokrajowym i ich zadaniem jest pisanie o najważniejszych wydarzeniach z całego kraju. Można to porównać (w pewnym stopniu) do zależności między Głosem Wielkopolski a np. Gazetą Wyborczą.
19
Tutaj mamy przykład właśnie z brakiem wychowania i buractwem.
46
Nie do końca się z Tobą zgodzę, bo to nie pochodzenie człowieka świadczy o jego kulturze osobistej, a wychowanie jakie odebrał od swoich rodziców.
1
Buractwo i nic więcej na ten temat nie można powiedzieć.
2
Kolejna la decima Realu!!! Złota piłka już niestety przesądzona.
2
To się zgadza, tak jak piszesz.
1
Dwóm (w domyśle bramkom) Suareza - nie widzę nic niepoprawnego w tym fragmencie.
1
Zobacz, że nawet klasowy zawodnik, o którym wspomniałeś (czyli Turan) kosztował więcej niż 30 mln EUR, więc moim zdaniem nie jest wcale tak łatwo kupić klasowego zawodnika pasującego profilem do Barcelony. Moim cichym marzeniem jest Coutinho, ale jego przejście do nas jest mało realne.
Co do mega gwiazd to też nie jestem przekonany, czy takowych (nowych) potrzebujemy, wystarczy nam MSN, chociaż z uwagi na fakt, iż zespół co raz bardziej nam się starzeje to trzeba stopniowo dokonać zmian, żebyśmy się potem nie obudzili z ręką w nocniku, kiedy nagle połowa składu będzie miała 32+ lata.
1
"60 milionów to kupno dwóch klasowych zawodników" - tak może by było jeszcze 10 lat temu, ale teraz jak sam wiesz ceny zawodników poszły tak absurdalnie w górę, że za 30 mln EUR może być ciężko kupić zawodnika, który z powodzeniem rywalizowałby o grę w pierwszym zespole.
2
Pamiętamy! :)
2
Icardi ma podobno sieczkę w głowie.
0
Wybacz, następnym razem zachowam to dla siebie.
4
Pep idzie do City, a do Bayernu idzie Ancelotti.
1
I najlepsze jest to, że każdy zawodnik z naszego wielkiego tridente jest w stanie w pojedynkę o losach meczu, nawet wtedy gdy nie ma pozostałej dwójki na boisku. Każdy jest równie groźny, a rywale nie mogą potroić wszystkich.