1

I najlepsze jest to, że każdy zawodnik z naszego wielkiego tridente jest w stanie w pojedynkę o losach meczu, nawet wtedy gdy nie ma pozostałej dwójki na boisku. Każdy jest równie groźny, a rywale nie mogą potroić wszystkich.

0

Wielkie dzięki!

0

Wybacz, nie do Ciebie to miało być :)

0

Pomyliłeś strony.

0

Szkoda, że nie ma relacji live, przydałaby się zwłaszcza gdy ktoś jest w pracy i nie ma możliwości oglądania transmisji.

0

Paulinho nie grał w MC, a do emerytury mu jeszcze daleko, natomiast co do reszty się zgadzam.

2

Nazywasz innych dziećmi, a sam piszesz "wieże", nieźle. Logicznie rzecz biorąc, kiedy miała mu się ta kontuzja odnowić, skoro wczoraj jeszcze wszystko było w porządku, a dzisiaj nie jest? Trenował zamiast spać?

1

Jakiego algorytmu użyłeś do obliczenia tych danych? Chętnie go poznam.

3

Zdjęcie Bravo genialne.

0

Żebyś się nie zdziwił z tymi 3 bramkami.

60

Nie mogę się doczekać pojedynków Messiego i Neymara z Mertesackerem. Zakręcą Niemca jak w Turbokozaku.

0

Myślę, że Suarez nie pogardziłby "takim treningiem" ;)

0

Swoją drogą, ciekaw jestem co takiego dzieje się na treningu, że stosowane są aż takie zabezpieczenia. Teoretycznie, mecze z cyklu KMŚ nie są aż tak wymagające i nie wydaje mi się, żeby LE ćwiczył z drużyną jakieś zaawansowane warianty taktyczne.

8

Nie wiem, czy ktoś to dzisiaj już tu gdzieś wrzucał, ale to "zrobiło mi dzień": https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1656715184368691/?__mref=message_bubble

0

Bo Gent gra pierwszy raz w Lidze Mistrzów, a Dynamo też nie jest w niej częstym gościem. Po prostu chciałem pokazać, że Barcelona potrafi wygrać pokonując wymagających przeciwników, a już prawdziwy popis pokazała w ubiegłym sezonie, pokonując wszystkich mistrzów największych lig.

0

Zgadza się, mój błąd.

1

Nie, nie mam obsesji na punkcie Realu. Miałbym, gdyby to oni odnosili dużo sukcesów na arenie międzynarodowej i raz po raz pokonywali Barcelonę. Zestawiłem tylko wyniki losowań z ubiegłych lat, a Ty wyskakujesz z jakimiś wyssanymi z palca wnioskami.

3

Ostatnie 6 losowań 1/8 po wygranej grupie.

Real: Schalke, Schalke, CSKA, Lyon, Lyon, Roma.
Barca: City, City, Milan, Bayer, Arsenal, Arsenal

0

Wystarczy, że pewnie dostanie z realem.

1

Pisanie z włączonym caps lockiem nie sprawia, że Twoje słowa zyskują na znaczeniu. Nad czym mam się zastanowić?

3

Chyba nie do końca zrozumiałeś mój komentarz. Chodzi o to, że fakt, iż Ramos jest boiskowym brutalem nie odbiera mu prawa do komentowania tego rodzaju wydarzeń.

4

Abstrahując od tego, co zrobił Pique, Wasze teksty w stylu: "A Ramos popchnął i uderzył Puyola, więc nie ma prawa się wypowiadać" są dziecinne. Akurat w tym przypadku Ramos zachował się normalnie i nie ma się o co przyczepić.

37

Juve go nie puści, zwłaszcza że dopiero co do nich przeszedł.

12

z kąt? Naprawdę?

40

Dzisiaj Porto pokonuje Chelsea i kolejna drużyna z mocarnej Premie$hit odpada z LM - wymarzony scenariusz.

1

Nie biorę ich na poważnie, zwyczajnie mnie to bawi.

1

Z dnia na dzień te plotki transferowe co raz niższych lotów... Dzisiaj Klose, Negredo, ciekawe co będzie jutro: Luca Toni? Drogba?

0

Odsyłam do komentarza Tomo_95

12

Wiesz chociaż ile zapłaciliśmy za Pique i Albę, czy kibicujesz Barcelonie od zeszłego sezonu?

0

Coś w tym jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?