5

Naprawdę trzeba być ekspertem żeby zauważyć, że Motta nie dorasta do pięt Busquetsowi, (prawdopodobnie) najlepszemu defensywnemu pomocnikowi na świecie? Chyba tylko Messi ma lepszy przegląd pola od niego, a pod względem inteligencji boiskowej to jest ścisła światowa czołówka. Gdzie tutaj Motta, który jest typowym rzemieślnikiem od czarnej roboty. Prędzej bym porównał Verrattiego do Busquetsa.

5

Wystarczy, że widzę jak gra Busquets.

6

"Może i lepszy od Busquetsa w rozgrywaniu" - żart roku.

1

Dostaje mało szans, początek miał dobry, w meczu z Tottenhamem był jednym z wyróżniających się zawodników.

3

Pewnie że można i to właśnie Pedro i WilliaN wyglądają najlepiej w Chelsea w tym sezonie.

3

Rozumiem, że Ty śledzisz każdy jego mecz, ok. Ja w kilku meczach, które miałem okazję oglądać nie widziałem żadnej rewelacji w jego grze, ot solidny zawodnik, a nazywanie go top3 def pomocników to gruba przesada, natomiast Oscar, Hazard i zwłaszcza Fabregas pokazali w meczu z Tottenhamem jacy są ostatnio kreatywni. Kluczem do zrozumienia słów z mojego pierwszego posta będzie fragment "W TYM SEZONIE".

1

Ja przede wszystkim jestem realistą i na dzień dzisiejszy Munir i Sandro są po prostu za słabi na grę w tym zespole, co pokazali w pierwszym meczu.

0

Ja jednak wolałbym wstawić chociaż jednego napastnika, który strzela bramki częściej niż raz w roku.

1

Szkoda, że zapomniałeś o szacunku do pozostałych użytkowników i swoich rodaków. Do tego wciskasz mi jakieś bzdury o awansie małą liczbą goli. Niemal identyczny skład wywiózł remis z pierwszego meczu (meczu z, z całym szacunkiem, z kelnerami) i dlatego trzeba strzelić więcej niż jedną bramkę żeby nie było przykrej niespodzianki. Na przyszłość radzę głębiej zastanowić się nad tym, co piszesz bo czasem jest inaczej niż może Ci się wydawać.

9

Patrząc na grę Chelsea w tym sezonie to powiedziałbym, że to jest za niski poziom dla Pedro, bo zwyczajnie nie ma tam z kim grać (może poza Willianem). Z Mottą to pojechałeś, gość jest mocno przeciętny, miewał przebłyski, ale do Busquetsa mu daleko jak stąd do Syrii.

18

Tak, najwyższy czas skończyć karierę zamiast rozmieniać się na drobne, też o tym pomyślałem.

0

Mój błąd, chodziło mi o bramkę otwierającą wynik spotkania.

28

Idealny skład na odpadnięcie z pucharu.

2

Warto również dodać, że wczoraj Afellay zapewnił Stoke zwycięstwo w meczu pucharowym strzelając jedyną bramkę w spotkaniu.

1

"Kosmiczny gol Nolito i decydujący o trzech punktach dla Celty Vigo Nolito"
To musiał być iście kosmiczny gol skoro zdublowaliście Nolito ;)

6

Przeszedłem na wyższy poziom świadomości.

3

Roberto jest kontuzjowany.

2

Czuję, że swoją szansę dostanie Masip,

2

U mnie podobnie :) Henry-Bergkamp to do dziś jeden z moich ulubionych ataków.

2

Z tego co kiedyś zaobserwowałem, wielu wybitnych piłkarzy holenderskich ma właśnie surinamskie korzenie.

2

Oj taak, jak dla mnie ten gol Bergkampa to jedno z najwspanialszych trafień w historii. Jeden z najinteligentniejszych napastników, najlepsze w tym golu jest, to że on naprawdę chciał tak przyjąć, a nie wyszło to przypadkowo. Kto wie, czy nie osiągnąłby więcej gdyby nie paniczny lęk przez lataniem, chociaż z drugiej strony był członkiem najlepszego Arsenalu w historii tworząc atak marzeń z Henrym.

7

Co tam robi Ramos to nie mam pojęcia...

19

Mam wrażenie, że na CR będą głosować jeszcze nawet jak skończy karierę.

1

Pomieszały mi się lata, mój błąd.

1

Niezła zagwozdka z nagrodą Puskasa między Lirą a Messim, sam nie wiem kogo bym wybrał.

4

Do tego Suarez strzelał bramki w kluczowych meczach i przez długi okres pauzował z powodu kary, a i tak wykręcił wynik porównywalny do Ronaldo, żenada z nominacją dla CR.

1

Też bym chciał żeby tak było, ale patrząc na rozkład głosów przedstawicieli poszczególnych krajów to ta nagroda z roku na rok staje się co raz mniej prestiżowa.

1

Messi, Ronaldo, Neymar - niestety tego należy się spodziewać.

5

Ostatnie zdanie artykułu zostało dodane już po napisaniu mojego komentarza ;)

1

Mam tylko nadzieję, że nigdy nie dojdzie do zmiany nazwy zespołu, choć być może jest to naiwne z mojej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?