JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to wyjaśniła się zagadka Twojej nieprzeciętnej znajomości języka polskiego ;) Ech, a mówią że nauczyciele tak słabo zarabiają... ;)
1
Jak mniemam, ciężkie jest życie nauczyciela ;)
35
Każdy człowiek z naszego Tridente jest odzwierciedleniem tercetu REM - Ronaldinho ~ Neymar, Eto'o ~ Suarez, no i Messi... to wciąż Messi :)
Posiadanie takiego ataku daje niesamowite pole manewru, nawet kiedy jeden lub dwóch piłkarzy z tercetu jest pod formą to zawsze jest ten jeden, który da gwarancję bramek.
1
Może i dłużej, ale ponad 300 dni bez strzelonej bramki u napastnika wydaje mi się bardziej wymowne.
1
Jakby nie patrzeć, ta cierpliwość do Munira trwa już ponad 300 dni. Nie wszyscy muszą odpalić.
1
Bardzo nie chciałbym zobaczyć Reus w Barcy, moim zdaniem to piłkarz szklany i nie ma dla niego miejsca w pierwszym zespole, a na ławce nie będzie siedział.
1
Oczywiście jest różnica między krytykowaniem a rzucaniem mięsem, chociaż nie powiem, parę nieparlamentarnych słów rzuciłem pod adresem Munira po jego zmarnowanej sytuacji w meczu z Realem.
1
Komentarze adekwatne do ówczesnego poziomu jego gry - to samo dzieje się teraz z Munirem i jest to równie dobrze uzasadnione.
1
I tak i nie, tzn. do dobrej gry potrzebna jest regularna gra, co właśnie skutkuje większą pewnością siebie przez co zawodnik bierze na siebie większy ciężar gry i tym samym większą odpowiedzialność. Zobacz jak Roberto grał w zeszłym sezonie: statycznie, podania do najbliższego zawodnika, często do tyłu "na alibi" i zestaw to teraz z jego aktualną grą, kiedy Mister dał mu więcej szans. Inna sprawa to etap na jakim znajduje się Roberto i Adriano. Hiszpan jest na fazie wznoszącej, a Brazylijczyk jednak jest już u schyłku swojej kariery i już wielkiego pożytku raczej z niego nie będzie.
9
Adriano wszedł już kiedy wszystko było rozstrzygnięte, tak więc poprzeczka nie była zbyt wysoko postawiona.
3
Grunt to konsekwencja hehe ;) miłego dnia :)
3
Majerr, co Ty masz z tą 1/16 dzisiaj? ;)
5
Ech, Panowie po co te kłótnie...
1
Chłopak ma pecha, przeżywa obecnie najlepszy okres w swojej karierze a tu kontuzja, oby ewentualne zwichnięcie nie było poważne.
1
Myślę, że raczej nikt tutaj nie ma nic przeciwko Twojemu wachlowaniu a wręcz przeciwnie, miłego dnia :)
1
Tak jak mówisz (piszesz) :) Nie tak łatwo wymazać z pamięci grę REM. A co do kapeli R.E.M. to faktycznie mają sporo sympatycznych kawałków, z moim ulubionym Everybody Hurts na czele.
3
Ja, pomimo upływa lat wciąż mam w pamięci cuda jakie wyczyniał Ronaldinho do spółki z zabójczo skutecznym Eto'o oraz wschodzącym Messim i o ile pod względem skuteczności nasz obecny tercet góruje nad REM, to pod względem magii jeszcze odrobinę brakuje, ale patrząc przez pryzmat ostatnich wyczynów MSN wszystko jest na dobrej drodze aby i w tym aspekcie dorównać REM ;)
0
Wątpliwości dotyczące czego?
18
Muszę przyznać, że dawno z taką przyjemnością nie oglądałem gry Barcelony jak w ostatnich dwóch meczach. Ich gra co raz bardziej zaczyna przypominać tercet REM za najlepszych lat, o ile już nie jest bardziej efektywna i efektowna.
1
Może jestem (w sumie na pewno jestem) staroświecki, ale dużo bardziej podobają mi się stare koszulki, i generalnie stroje takie jak np. ma w swojej ofercie adidas originals.
3
Czy ktoś może mi wytłumaczyć skąd to wszechobecne parcie na róż?
1
Nie trzeba być piłkarzem najwyżej jakości, a wystarczy trochę grać w piłkę, żeby wiedzieć że w takiej sytuacji znacznie wygodniej byłoby strzelić z mocniejszej lewej nogi (tak jak to zrobił Munir), niż ze słabszej, a że Munir ze skutecznością jest na bakier to już inna bajka...
2
Tymczasem takie golazo strzelił Carles Aleña w meczu Młodzieżowej Ligi Mistrzów:
1
No właśnie nie wiem kogo, może Rakitić? Wtedy Messi mógłby zagrać w pomocy do spółki z Roberto, a w ataku zagrałby Sandro (byle nie Munir).
1
Trochę niepokojące jest ciągłe eksploatowanie Busquetsa, oby zakończył ten mecz bez żadnego urazu.
3
Przy statystykach bramkarzy dobrze byłoby wprowadzić liczbę interwencji.
1
Wspaniały gest klubuwobec Rafinhi. w obliczu jego kontuzji na pewno dodatkowo zmotywuje go to do szybkiego powrotu do zdrowia.
0
Radzi sobie doskonale tylko, że jest szklany i często pauzuje. Kiedy jest na boisku zwykle jest jednym z najlepszych zawodników Bayernu.
23
Majerr, "Ani teraz NIE jesteśmy tacy doskonali" ;)
5
Co miał powiedzieć? Prawdę, ale w klubie, w którym piłkarze nie szanują trenera, a skład wybierany jest na podstawie kwoty transferu najwidoczniej panują inne standardy.