2

No to wyjaśniła się zagadka Twojej nieprzeciętnej znajomości języka polskiego ;) Ech, a mówią że nauczyciele tak słabo zarabiają... ;)

1

Jak mniemam, ciężkie jest życie nauczyciela ;)

35

Każdy człowiek z naszego Tridente jest odzwierciedleniem tercetu REM - Ronaldinho ~ Neymar, Eto'o ~ Suarez, no i Messi... to wciąż Messi :)

Posiadanie takiego ataku daje niesamowite pole manewru, nawet kiedy jeden lub dwóch piłkarzy z tercetu jest pod formą to zawsze jest ten jeden, który da gwarancję bramek.

1

Może i dłużej, ale ponad 300 dni bez strzelonej bramki u napastnika wydaje mi się bardziej wymowne.

1

Jakby nie patrzeć, ta cierpliwość do Munira trwa już ponad 300 dni. Nie wszyscy muszą odpalić.

1

Bardzo nie chciałbym zobaczyć Reus w Barcy, moim zdaniem to piłkarz szklany i nie ma dla niego miejsca w pierwszym zespole, a na ławce nie będzie siedział.

1

Oczywiście jest różnica między krytykowaniem a rzucaniem mięsem, chociaż nie powiem, parę nieparlamentarnych słów rzuciłem pod adresem Munira po jego zmarnowanej sytuacji w meczu z Realem.

1

Komentarze adekwatne do ówczesnego poziomu jego gry - to samo dzieje się teraz z Munirem i jest to równie dobrze uzasadnione.

1

I tak i nie, tzn. do dobrej gry potrzebna jest regularna gra, co właśnie skutkuje większą pewnością siebie przez co zawodnik bierze na siebie większy ciężar gry i tym samym większą odpowiedzialność. Zobacz jak Roberto grał w zeszłym sezonie: statycznie, podania do najbliższego zawodnika, często do tyłu "na alibi" i zestaw to teraz z jego aktualną grą, kiedy Mister dał mu więcej szans. Inna sprawa to etap na jakim znajduje się Roberto i Adriano. Hiszpan jest na fazie wznoszącej, a Brazylijczyk jednak jest już u schyłku swojej kariery i już wielkiego pożytku raczej z niego nie będzie.

9

Adriano wszedł już kiedy wszystko było rozstrzygnięte, tak więc poprzeczka nie była zbyt wysoko postawiona.

3

Grunt to konsekwencja hehe ;) miłego dnia :)

3

Majerr, co Ty masz z tą 1/16 dzisiaj? ;)

5

Ech, Panowie po co te kłótnie...

1

Chłopak ma pecha, przeżywa obecnie najlepszy okres w swojej karierze a tu kontuzja, oby ewentualne zwichnięcie nie było poważne.

1

Myślę, że raczej nikt tutaj nie ma nic przeciwko Twojemu wachlowaniu a wręcz przeciwnie, miłego dnia :)

1

Tak jak mówisz (piszesz) :) Nie tak łatwo wymazać z pamięci grę REM. A co do kapeli R.E.M. to faktycznie mają sporo sympatycznych kawałków, z moim ulubionym Everybody Hurts na czele.

3

Ja, pomimo upływa lat wciąż mam w pamięci cuda jakie wyczyniał Ronaldinho do spółki z zabójczo skutecznym Eto'o oraz wschodzącym Messim i o ile pod względem skuteczności nasz obecny tercet góruje nad REM, to pod względem magii jeszcze odrobinę brakuje, ale patrząc przez pryzmat ostatnich wyczynów MSN wszystko jest na dobrej drodze aby i w tym aspekcie dorównać REM ;)

0

Wątpliwości dotyczące czego?

18

Muszę przyznać, że dawno z taką przyjemnością nie oglądałem gry Barcelony jak w ostatnich dwóch meczach. Ich gra co raz bardziej zaczyna przypominać tercet REM za najlepszych lat, o ile już nie jest bardziej efektywna i efektowna.

1

Może jestem (w sumie na pewno jestem) staroświecki, ale dużo bardziej podobają mi się stare koszulki, i generalnie stroje takie jak np. ma w swojej ofercie adidas originals.

3

Czy ktoś może mi wytłumaczyć skąd to wszechobecne parcie na róż?

1

Nie trzeba być piłkarzem najwyżej jakości, a wystarczy trochę grać w piłkę, żeby wiedzieć że w takiej sytuacji znacznie wygodniej byłoby strzelić z mocniejszej lewej nogi (tak jak to zrobił Munir), niż ze słabszej, a że Munir ze skutecznością jest na bakier to już inna bajka...

2

Tymczasem takie golazo strzelił Carles Aleña w meczu Młodzieżowej Ligi Mistrzów:

1

No właśnie nie wiem kogo, może Rakitić? Wtedy Messi mógłby zagrać w pomocy do spółki z Roberto, a w ataku zagrałby Sandro (byle nie Munir).

1

Trochę niepokojące jest ciągłe eksploatowanie Busquetsa, oby zakończył ten mecz bez żadnego urazu.

3

Przy statystykach bramkarzy dobrze byłoby wprowadzić liczbę interwencji.

1

Wspaniały gest klubuwobec Rafinhi. w obliczu jego kontuzji na pewno dodatkowo zmotywuje go to do szybkiego powrotu do zdrowia.

0

Radzi sobie doskonale tylko, że jest szklany i często pauzuje. Kiedy jest na boisku zwykle jest jednym z najlepszych zawodników Bayernu.

23

Majerr, "Ani teraz NIE jesteśmy tacy doskonali" ;)

5

Co miał powiedzieć? Prawdę, ale w klubie, w którym piłkarze nie szanują trenera, a skład wybierany jest na podstawie kwoty transferu najwidoczniej panują inne standardy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?