1

miał idealną piłkę na swoją lepszą (lewą) nogę, po co miał uderzać z prawej?

1

Albo Modrić do Rakiticia.

3

Jaka synchronizacja :)

3


Był parę postów niżej ;)

0

Dzięki!

4

Munir do domu na piechotę! Barco, jesteś wielka!

0

To już dziś! Nie mogę się doczekać, byle do 18:15!

1

Tak sobie myślę, że to właśnie Neymar będzie grał pierwsze skrzypce w tym meczu, a Messi będzie suflerem ;)

1

Ale to chyba jeszcze było w barwach Tottenhamu, bo w Realu to nie przypominam sobie żadnej spektakularnej sztuczki w jego wykonaniu poza wzięciem na obieg drewnianego Bartry (z całym szacunkiem do jego umiejętności gry obronnej).

60

Bale i sztuczki? Chyba karciane.

1

Siedzę "trochę" w bukmacherce i nie raz zdarzało się, że w szlagierowych meczach mniejszy kurs był na gości, chociażby dlatego że w drużynie przeciwnej nie mogło grać kilku kluczowych graczy, bądź dana drużyna grała o przysłowiową pietruszkę.

1

No to jest chyba jedyny argument na korzyść Realu w tym momencie.

27

Zastanawia mnie dlaczego Real jest faworytem bukmacherów, skoro wszelkie argumenty przemawiają na korzyść Barcelony, ale chyba wykorzystam tę sytuację i skleję jakiś ciekawy kupon.

3

Moim zdaniem obie formy są poprawne, tym bardziej że Redakcja też nie trzyma się ściśle jednej formy (vide: http://www.fcbarca.com/63071-co-z-tym-alvesem.html)

1

Masz rację, taka forma jest używana rzadko (może nie bardzo, zależy co się czyta) i można powiedzieć, że jest to trochę archaizm, niemniej miło czasem ujrzeć taką "perełkę" w dobie skrótów, zapożyczeń itp. :)

1

Zwracam honor co do pierwszej wersji tytułu - nie wiedziałem, że dopiero później go poprawiono. A jeśli chodzi o tytuł z Navasem to taki odwrócony szyk, chociaż rzadko spotykany, jest poprawny i stanowi ciekawe urozmaicenie językowe. To trochę tak jak ze zwykłego składnika przyrządzić ciekawe danie ;)

0

No i wszystko jasne.

1

Jaki błąd?

1

Aaa tam, to tylko podwójne zaprzeczenie a Ty już się gubisz :P

1

Mi tam ten tytuł pasuje, bo oddaje dyplomatyczny charakter wypowiedzi Lavezziego, który przecież wciąż jest piłkarzem PSG, a jednocześnie nie udawał głupiego mówiąc, że nie chciałby przejść do Barcelony, ale to już jest subiektywna kwestia.

7

Ale dlaczego użytkownik PanKapral pisze swoje pretensje pod artykułem, którego tytuł nie jest wytworem redakcji, tylko cytatem z Lavezziego?

7

Ten tytuł nie został wymyślony przez redakcję, tylko takie słowa wypowiedział Lavezzi, więc ewentualne pretensje możesz zgłaszać do niego.

12

Akurat "ekskrementów" dobrze napisał ;)

2

Nie jest brak pokory tylko wniosek wyciągnięty z analizy aktualnej sytuacji. Pierwsza połowa to będzie badanie się, ponieważ Barcelona w pierwszej połowie strzela mało bramek, natomiast wielu zawodników Realu będzie grało po raz pierwszy od dłuższego czasu (kontuzje, przestępstwa, itp.), a kluczowi gracze Realu (CR, Kroos) są bez formy, więc podejrzewam, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem. Ponadto ostatnimi czasy zawodnicy Realu zwykli dość szybko tracić siły, co w połączeniu z wyeksploatowaniem kolejnego kluczowego piłkarza Realu - Jamesa (2 pełne mecze dla Kolumbii + długa podróż samolotem) przyczyni się do utraty ewentualnej kontroli nad meczem. Liczę również na to, że wejście głodnego gry Messiego pod koniec spotkania przeważy szalę na naszą korzyść, tyle. Nie ma tu nic, co można by nazwać brakiem pokory.

14

Oglądając ten mecz zwrócę baczniejszą uwagę na poczytania sędziów i JEŚLI będzie w nim dużo kontrowersyjnych decyzji na korzyść Realu to będę w stanie uwierzyć w presję wywieraną na arbitrach.

8

W pierwszej połowie będzie wzajemne badanie się i nudny mecz, a w drugiej Real opadnie z sił i Barcelona zaaplikuje rywalowi dwie bramki. Chociaż osobiście chciałbym znowu zobaczyć manitę w naszym wykonaniu.

1

Członkowie isis nie chodzą w pidżamach.

1

Teoretycznie można by zagrać 4 3 3 z Munirem, Sandro lub nawet Iniestą z przodu, więc to wcale nie jest takie oczywiste.

1

Wychodzi pisanie na szybko :P Też mi nie raz w ten sposób różne kwiatki wychodziły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?