JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Przyszedł nowy trener (Klopp) i pewnie chce przebudować zespół według własnej wizji, chociaż moim zdaniem akurat Mignolet spisuje się w bramce The Reds co najmniej dobrze.
2
Ja też. Może jeszcze trochę poczekajmy, bo jak na razie jest super, aczkolwiek "łi wil si łot the tajm wil tel"
2
A co z Coutinho? Nigdzie go nie wymieniasz a wydaje mi się zawodnikiem o profilu idealnie pasującym do Barcelony (mobilność, drybling, podania, wizja gry, dobry strzał z dystansu), a przy tym wydaje mi się, że jego cena byłaby do zaakceptowania.
2
Barcelona na każdej koszulce zarabia grosze, musiałaby sprzedać kilkadziesiąt milionów takich koszulek, żeby taki astronomiczny transfer choć częściowo się spłacił.
1
Zdaję sobie sprawę, że Klopp nie oddałby Brazylijczyka za promocyjną cenę, ale za kwotę transferu Pogby, czy Verratttiego można by spokojnie kupić dwóch Coutinho.
1
I łatwość łapania kontuzji.
2
No tak, w końcu P$G odda Włocha za śrubki/
21
Skończyłem czytać, na tym że takich zawodników jak Pogba i Veratti jest ok. 20-30
4
Uważasz, że koszty sprowadzenia Coutinho byłyby podobne jak w przypadku Pogby, czy Verrattiego?
4
Hahahahhahahaha, 150 mln dla Pogby? Chyba, że chodzi o łączną kwotę jego zarobków, co jednak wciąż jest astronomiczną sumą. Szkoda, że Barcelona nie jest zainteresowana Coutinho, bo chętnie bym go u nas zobaczył.
4
Grał totalny piach w ubiegłych sezonach więc nie dziwne, że prawie wszyscy postawili na nim krzyżyk.
7
Mózg drużyny, inaczej nie da się go opisać. Po prostu piłkarski unikat, który nie ma odpowiednika w żadnym innym zespole.
2
Przecież każdy wie, że Getafe i Espanyol to etatowi dostarczyciele punktów Realu, więc nie wiem do czego pijesz.
1
No nie mów, że nie podobało Ci się, że piłkarze Barcelony poprzebierani w fikuśne stroje latali sobie beztrosko po szatniach Getafe.
0
Czemu akurat tam?
4
Też na to liczę :)
5
Teraźniejszość to niestety raczej nie bardzo...
34
Co jak co, ale dla mnie prasa i dziennikarze to ostatnie instytucje, które należy traktować z szacunkiem.
0
To ja już wolę zagrać czwórką w pomocy, niż wpuszczać któregokolwiek z nich w takim meczu.
31
Miał najlepsze statystyki ze wszystkich pomocników (7 goli i 7 asyst), więc nie pisz bzdur. To, że jest bez formy to nie znaczy, że jest słaby.
2
Wstrzymajmy się jeszcze z tym Rakiticiem, ja wciąż wierzę, że jeszcze zdąży odpalić na GD, poza tym jest jedynym zawodnikiem, który potrafi stworzyć zagrożenie strzałem z dystansu.
38
Ciekawe, że żadna gazeta nie wspomina o skandalicznym zachowaniu CR, który kopnął bez piłki zawodnika Las Palmas.
0
W obliczu absencji Messiego, najlepszym rozwiązaniem byłoby ustawienie formacji 4-4-2. Miejmy tylko nadzieję, że ominą nas kontuzję i do Gran Derbi będziemy mogli przystąpić w (prawie) najmocniejszym składzie.
2
Akurat Pepe w ostatnich latach trochę się uspokoił, bardziej bym się obawiał rzeźnika Ramosa.
4
Barcelona to specyficzny klub, w którym ciężko się przebić młodym zawodnikom, a w szczególności napastnikom, co dobitnie pokazuje przykład takich zawodników jak Maxi Lopez, Bojan, Jeffren, Cuenca, Tello, czy wymieniona w artykule dwójka. Inna sprawa, że pomimo młodego wieku powinni strzelać jednak trochę częściej niż raz na rok, bo takiej indolencji strzeleckiej nie tłumaczy nawet młody wiek. Może po prostu trzeba sobie szczerze powiedzieć, że oni są za słabi na grę w Barcelonie i albo należy ich odesłać do Barcy B (choć wątpię, żeby się na to zgodzili), albo sprzedać lub wypożyczyć, bo w pierwszym składzie pożytek z nich żaden.
2
Miejmy nadzieję, że Alves jakoś da radę ;)
1
Nie wiem, czy nie wolałbym Roberto jednak w środku pola, w każdym razie koniecznie musi zagrać w pierwszym składzie.
2
Wiem, pisałem to pół żartem, pół serio ;)
14
w końcu jakaś dobra wiadomość w tym całym zamieszaniu związanym z problemami pozasportowymi różnych piłkarzy, sankcjami itp.
5
Taki "urok" kibicowania w Hiszpanii, tam rzadko kiedy słychać zmasowany doping.