3

@Woland10 Dla mnie piłka idzie do tyłu, a nie do przodu. Kiedyś siadało się do meczu, były jakieś emocje, bezpośrednia gra, szybkie akcje, błyskawiczne kontry, a teraz tylko rozgrywają tę piłkę przez pół meczu i nic z tego nie wynika, bo i tak trzeba strzelić z dystansu, albo wrzucić, ale ile przed tym czasu zmarnują, to masakra.

3

@l0Messini Involved, to jest chyba zamieszany (niekoniecznie w kradzież).

O właśnie, zaangażowany. ;)

2

@Encore Czyhryński? :)

16

Anglicy mają większe posiadanie piłki, grają tiki-ta...

SRU LEWY WRZUTA SZYMAŃSKI GOLAZO!

1

@jutroIV Niestety nie, żyję dla idei.

8

8

Dziś stawiam na remis, a jeżeli Anglia wygra, to podejrzewam, że minimalnie, po jakimś fartowym zagraniu.

Róbcie zdjęcia tosterem.

3

@jacob345 Nie sądzę. Zadecyduje prawdopodobnie awans po barażach.

5

0

@Gaucho Też pierwsze, co przychodzi mi do głowy. Sziera nie miał wybitnej techniki, ale był prawdziwym lisem pola karnego.

2

@Ironman Danke fur alles!

2

@MarioVeB! Ogólnie, to bym się zgodził, ale w świetle Twoich liberalnych poglądów krytyka egoizmu brzmi co najmniej dziwnie. :)

2

United Emir Football Association.

1

Próbowałem przetestować sieć 5G, aby zobaczyć, czy opłaca się kupić ją do domu. Prędkość ogólnie całkiem dobra, od około 80 do ponad 120. Szkoda tylko, że speedtest zjadł mi półtora gigabajta pakietu internetowego... i takich kwiatków, jeżeli jest limit, byłoby pewnie więcej.

Dawno temu dla Neostrady też były takie limity. Ech, kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.

0

@Karzel Pucza, to Ty szanuj.

2

Prawdziwy, polski rap.


1

@pio92 Oczywiście, inaczej by się nie sprzedawał.

Mam nadzieję, że pomogłem.

1

@sergio5 Kto by nie chciał, Ronek. Ale za odstawienie Pucza Ci nie darują.

1

@kamilos1214 Musisz mieć dobry przykład, dlatego nie polecam Rambli. ;)

0

@dorkizos Nieważne. :P

0

@normasubiektywna Serio? Nie "siedzę" w tym temacie. ;D

4

@Guess Prawdziwy gracz nigdy nie wyrasta.

A co do FMa, szkoda że trzeba tyle czekać. Pograłoby się już, szczególnie przez te przerwy reprezentacyjne.

1

@kkbarca Jakie reklamy?

0

Domyślam się, ale chodzi mi o sam fakt palenia. :)

1

A jeszcze takie pytanie do palaczy, a propos poprzedniego tematu.

Czy te fotografie, które są obecnie na paczkach papierosów nie zrażają Was do kupowania tego typu produktów?

1

@sopelinho Tak samo nie rozumiem. Ktoś tu pisał, że problemy się zmieniły... okej. Tylko on nie śpiewa o problemach dzisiejszego świata, a o swoim życiu prywatnym.

5

@Bobo25 Tak. Sam wpłacałem na różne, szlachetne inicjatywy w ramach swoich możliwości i nie żądam z tego powodu przywilejów.

0

@macio_944 To chyba szkockiego nie słyszałeś. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?