17

Dziesięć lat wystarczyło, aby z klubu, który był wyznacznikiem wszystkiego stać się totalnym pośmiewiskiem.

Podziękujcie dwóm Panom, którzy trzymali ster od 2010 roku.

0

@robsesh Jak jest taki kretyn typu Bartomeu, to po paru latach można go odwołać.
Jak szejk byłby takim kretynem, to nic już byś nie zrobił.

1

@Blanco16 Dla Araba bylibyśmy tylko zabawką, taką jak Malaga. Nigdy nie oddałbym klubu w takie ręce.

Arsenal też ma bogatego właściciela i gdzie jest? Stoczył się kompletnie.

0

@kkbarca 3-5-2, jak my nie mamy dwóch środkowych obrońców. Skąd chcesz wziąć trzeciego?

3

Wiedziałem, że nie będzie żadnej rewelacji transferowej, ale że kupią klocek hamulcowy, to się nie spodziewałem.

0

Jeżeli poprzedni sezon był przejściowy, to ten będzie po prostu stracony.

1

Ten ostatni transfer, to jest już kompletny upadek klubu.

0

@Vebrol Wiadomo. Atletico musiałoby być chyba p... na łeb, żeby dokonać takiej wymiany. xD

2

Nie sądzę, żeby Atletico wymieniło młodego Felixa na wiekowego Griezmanna. Jaki mieliby mieć w tym interes? ...

0

@Transu96 Jak na Ciebie trafię, to nie będzie Ci tak wesoło.

1

Dzisiaj w końcu odebrałem ikonę. Szczerze mówiąc nie sądziłem, że będzie tam cokolwiek dobrego, ale jednak się myliłem.

https://i.imgur.com/BAsDUau.jpg

3,5 miliona. Moja najdroższa karta w historii.

7

Jeżeli nie będzie żadnych niespodzianek, przeczytasz ten post do końca. [NoTakByło]

9

Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy.

4

@LS A dzie tam. Stary dziad, trzydziestoletni. Do tego pałętał się po Chinach, szczerze mówiąc słaba opcja.

4



Mam wrażenie, że gdzieś już dziś czytałem taki sam post odnośnie Pjanicia. :D

13

Mówcie co chcecie, ale ja bym widział Cavaniego w Barcelonie na te dwa sezony. Gorszy od Braithwaite'a nie będzie (szanujmy się), a w obecnej sytuacji może być trudno o cokolwiek lepszego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Coś mi się wydaje, że jeszcze sporo się dziś wydarzy w kwestii transferowej. Przynajmniej pod kątem sprzedaży.

15

Laporta. :D

0

@robsesh Przecież Braith dostaje szanse.

1

@lucca87 Dobry agent z Ciebie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Ojciec5tkidzieci Jedyny, francuski klub, który szanuję. Oby utrzymali rekord Ligi Mistrzów jeszcze przez wiele lat.

0

@halfnolife Ale z których konkretnie? Jak dla mnie byliby to Pjanić, Braithwate i Neto (w takiej kolejności).

Jeżeli miałbym zostawić jednego, to byłby to chyba bramkarz. Ter Stegen wydaje się dość niepewny przez tę kontuzję, a lepszego od Neto trudno znaleźć.

17

Fajnie, że Oscar dostanie szansę, jedną bramkę białym już wpakował - czekamy na więcej. :)

1

@Ghotti Nie. Tam po prostu nie kupuje się przeciętnych, 30-letnich piłkarzy. W Realu nie grają średniacy, a w Barcelonie niestety tak.

Mam jednak nadzieję, że to się zmieni. Nie od razu, ale powoli będziemy nawiązywać do dawnych czasów i szukać perełek.

0

Barcelona kupuje piłkarza wartego 9 milionów Euro za 18 milionów.
Real kupuje piłkarza wartego 55 milionów Euro za 30 milionów.

I potem wielki szok, że nam odjeżdzają. xD

4

@patrykzmc2000 No to lepiej żeby się k... wydarzyło.

0

"już niebawem zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek "Los Blancos" - ma to być kwestia godzin."

Kwestia godzin. ;]

1

@masq Jak to? Przecież Laporta zrobi wszystko w pół roku, nie wiedziałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?