Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Dziesięć lat wystarczyło, aby z klubu, który był wyznacznikiem wszystkiego stać się totalnym pośmiewiskiem.
Podziękujcie dwóm Panom, którzy trzymali ster od 2010 roku.
0
@robsesh Jak jest taki kretyn typu Bartomeu, to po paru latach można go odwołać.
Jak szejk byłby takim kretynem, to nic już byś nie zrobił.
1
@Blanco16 Dla Araba bylibyśmy tylko zabawką, taką jak Malaga. Nigdy nie oddałbym klubu w takie ręce.
Arsenal też ma bogatego właściciela i gdzie jest? Stoczył się kompletnie.
0
@kkbarca 3-5-2, jak my nie mamy dwóch środkowych obrońców. Skąd chcesz wziąć trzeciego?
3
Wiedziałem, że nie będzie żadnej rewelacji transferowej, ale że kupią klocek hamulcowy, to się nie spodziewałem.
0
Jeżeli poprzedni sezon był przejściowy, to ten będzie po prostu stracony.
1
Ten ostatni transfer, to jest już kompletny upadek klubu.
0
@Vebrol Wiadomo. Atletico musiałoby być chyba p... na łeb, żeby dokonać takiej wymiany. xD
2
Nie sądzę, żeby Atletico wymieniło młodego Felixa na wiekowego Griezmanna. Jaki mieliby mieć w tym interes? ...
0
@Transu96 Jak na Ciebie trafię, to nie będzie Ci tak wesoło.
1
Dzisiaj w końcu odebrałem ikonę. Szczerze mówiąc nie sądziłem, że będzie tam cokolwiek dobrego, ale jednak się myliłem.
https://i.imgur.com/BAsDUau.jpg
3,5 miliona. Moja najdroższa karta w historii.
7
Jeżeli nie będzie żadnych niespodzianek, przeczytasz ten post do końca. [NoTakByło]
9
Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy.
4
@LS A dzie tam. Stary dziad, trzydziestoletni. Do tego pałętał się po Chinach, szczerze mówiąc słaba opcja.
4
Mam wrażenie, że gdzieś już dziś czytałem taki sam post odnośnie Pjanicia. :D
13
Mówcie co chcecie, ale ja bym widział Cavaniego w Barcelonie na te dwa sezony. Gorszy od Braithwaite'a nie będzie (szanujmy się), a w obecnej sytuacji może być trudno o cokolwiek lepszego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Coś mi się wydaje, że jeszcze sporo się dziś wydarzy w kwestii transferowej. Przynajmniej pod kątem sprzedaży.
15
Laporta. :D
0
@robsesh Przecież Braith dostaje szanse.
1
@lucca87 Dobry agent z Ciebie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Ojciec5tkidzieci Jedyny, francuski klub, który szanuję. Oby utrzymali rekord Ligi Mistrzów jeszcze przez wiele lat.
0
@halfnolife Ale z których konkretnie? Jak dla mnie byliby to Pjanić, Braithwate i Neto (w takiej kolejności).
Jeżeli miałbym zostawić jednego, to byłby to chyba bramkarz. Ter Stegen wydaje się dość niepewny przez tę kontuzję, a lepszego od Neto trudno znaleźć.
17
Fajnie, że Oscar dostanie szansę, jedną bramkę białym już wpakował - czekamy na więcej. :)
1
@Ghotti Nie. Tam po prostu nie kupuje się przeciętnych, 30-letnich piłkarzy. W Realu nie grają średniacy, a w Barcelonie niestety tak.
Mam jednak nadzieję, że to się zmieni. Nie od razu, ale powoli będziemy nawiązywać do dawnych czasów i szukać perełek.
0
Barcelona kupuje piłkarza wartego 9 milionów Euro za 18 milionów.
Real kupuje piłkarza wartego 55 milionów Euro za 30 milionów.
I potem wielki szok, że nam odjeżdzają. xD
4
@patrykzmc2000 No to lepiej żeby się k... wydarzyło.
0
"już niebawem zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek "Los Blancos" - ma to być kwestia godzin."
Kwestia godzin. ;]
1
@masq Jak to? Przecież Laporta zrobi wszystko w pół roku, nie wiedziałeś?