Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Dobrze, że jest jeszcze ktoś, kto pamięta legendarne auta bez kompromisów.
1
"WRC jest dla chłopców.
Grupa B była dla mężczyzn." Juha Kankkunen
2
Hołowni spada poparcie, czyli standardowo:
https://img.besty.pl/images/346/60/3466050.jpg
0
@patry295 No ale dla 'kolegi' to już przecież komunizm. xD
0
@joloskyy Nie wiem, o czym piszesz.
20
Panie wiceprezesie...
- Wiceprezydencie.
Czy jest Pan wiceprezydentem?
- Nie wiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
"Kto gra dla siebie - gra dla przeciwnika
Kto gra dla drużyny - gra dla siebie." - Helenio Herrera
1
Pjanić nie odejdzie, bo chce jeszcze coś wcisnąć Bayernowi.
0
@SuperPatsonFCB Myślę, że w Madrycie nie mogli przeżyć tego, że Barcelona stała się najlepszą drużyną świata. Trzeba było odczłowieczać Laportę, sprowadzić miernych prezydentów, którzy wyrzucą najlepszego trenera w historii klubu, a potem dobiją klub finansowo. Trudno sobie wyobrazić, żeby Bartomeu robił aż tyle błędów. Przecież to nie jest idiota, wiedział na co się pisze.
0
@Criss18Barca Pewnie będzie to dla wielu spory szok, ale ja najmilej wspominam chyba Vistę. Po tym dziecinnie wyglądającym XP Vista zaproponowała bardzo elegancki, połyskujący design, który mega przypadł mi do gustu. Może nie był to najlepiej zoptymalizowany system, ale wprowadził sporo nowości, np. DirectX10, co przełożyło się na lepszą grafikę w grach, czy możliwość zastosowania systemu Aero.
29
75 milionów? Kogoś tu chyba lekko pogięło...
0
@NaFazieHitman Tak, aczkolwiek
Nie.
2
Najśmieszniejsze jest to, że ten De Jong i tak pewnie będzie lepszy od Braithwaite'a. xD
0
@GeneralXavi Sosienka i Pączek.
5
Jaki jest w/g Was najbardziej przeceniany piłkarz, który gra w podstawowej jedenastce Barcelony?
Dla mnie Dest - w obronie objeżdżany w komiczny sposób, do tego słaby fizycznie. W ataku niby próbuje wykorzystać swój największy atut, czyli drybling, ale jego kiwki często są bezproduktywne, bo albo nie ma z kim grać, albo nie da rady przejść pierwszego obrońcy.
0
@Katalonbar Nie lubię ustawienia 3-5-2. Uważam, że nie posiadamy piłkarzy do tego typu formacji (szczególnie w obronie) i po prostu do nas nie pasuje. W 4-3-3 też się męczymy, ale potrafimy wygrywać.
6
Pod filmem z Lukiem De Jongiem pewien kibic skomentował jego postawę w Newcastle:
"Mówiliśmy na niego Piankowe Buty, kiedy grał dla Newcastle. Najsłabszy strzał, jaki kiedykolwiek widziałem, a mieliśmy kilku nieciekawych strikerów w ciągu tego czasu."
XDDDD
2
@VandaI Jeżeli nie masz pieniędzy, to po prostu nikogo nie kupuj, tylko stawiaj na wychowanków.
0
@Xxxbarca4ever Żeby drużyna strzelała bramki i grała ciekawy futbol, musi mieć kogoś, kto ten futbol dopracuje. Tuchel, to prawdziwa fachura.
4
@Xxxbarca4ever Tylko że Chelsea ma porządnego trenera...
1
@Mow_mi_Douglas To, że jest za słaby na Barcelonę.
0
@Antimadridista_WR Pique jest za wolny do takiej taktyki. Lenglet to tykająca bombka, Araujo OK, Eric Garcia, to też jest raczej piłkarz powolny, Oscar to raczej prawy obrońca, Umtiti...
Średnio to wygląda.
0
Oby Kuman nie oglądał Legii, bo jeszcze postanowi ściągnąć Boruca zamiast Ter Stegena.
0
@Antimadridista_WR I jaki będzie środek obrony, skoro my nie posiadamy nawet dwóch, porządnych obrońców? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Blanco16 Nie. Demokracja ma swoje wady, ale nic lepszego nie wymyślono.
0
Nasza siła ofensywna:
https://4.allegroimg.com/s1024/0c3b94/792ceff049aeab81ba887fc13dd4
0
@Sysia11 Grecją, to my już teraz jesteśmy.
1
@hoeniker To tak, jak wczoraj jego idol - pan Balcerowicz. :D
1
@barteq Jest, tutaj:
https://cdn.theatlantic.com/thumbor/0YvcBHawdjLtox5KsvDY2fDClh4=/191x244:5792x3161/960x500/media/img/mt/2018/04/shutterstock_696039538/original.jpg