1

@Barca1992 Nie jestem za jakąkolwiek formą segregacji czy przymusu.

No i już nie jest anonimowa.

2

@BART97 Fanatyzm w jakiejkolwiek dziedzinie jest skrajnie szkodliwy.

4

A przepraszam, jaki jest plan A?

2

@dominikm Za Helenio Herrery wygrywaliśmy defensywą.

1

@ShinobiQWE Odpowiedź brzmi "Nie wiem, choć się domyślam".

0

@arek82 No dobrze, ale kto pisze?

0

@Mizander Po prostu złożył hołd mistrzowi.

1

@Criss18Barca Zgadzam się, też wolę zegarki elektroniczne.

2

@cudak321 To wtedy można by stosować opcję, o której wspomniał @KrwawiaceoczyVEB .

3

Czy uważacie, iż po przekroczeniu danej liczby promili i prowadzeniu samochodu kierowcy powinno być zabierane prawo jazdy dożywotnio?

0

@maroon Kombi, to może być na scenie w Opolu. Na ulicy liczą się konie i dźwięk wydechu.

0

@maroon Samochód sportowy w dieslu?

0

@Godlo Nie myślałeś o poprzedniej, gangsterskiej wersji?

0

@Godlo No tak, ale one przecież nie spalają 15 litrów, a sama instalacja też kosztuje.

0

@Godlo Ideologia LPG miała sens może 20 lat temu, kiedy jeszcze nikt nie dbał o spalanie. Teraz taki Peugeot RCZ pali poniżej 10 litrów, to na co komu LPG. Czas stworzyć Strefę Wolną od LPG!

29

Jestem stanowczym przeciwnikiem ideologii LPG. No po prostu afiszują się z tymi samochodami wszędzie, gdzie się da. Nawet przy silniku 1.4 muszą wsadzić butlę do samochodu.

9

@Janiama Sam nie jestem fanem tego transferu, ale to już kolejny piłkarz, który narzeka na to, że trener się do niego nie odzywa. No to przecież nie jest normalne. xD

0

Niestety coraz bardziej wskazuje na to, iż Koeman, tak jak przypuszczałem, odsuwa piłkarzy od składu na zasadzie "No i nie podobasz mi się". To już nie pierwszy piłkarz, który ma pretensje do trenera.

Ale nawet nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to, że takie sytuacje nie budują dobrej atmosfery w szatni. Mądry trener powinien dawać szansę każdemu, nawet jeżeli za nim nie przepada osobiście. Wszakże chodzi tu o dobro drużyny, a nie trenera.

1

@PatrykBarca Tutaj niektórzy uznają Daniego Olmo (23 lata) za młody talent. xD

0

@paweldunajecfcb Mniej, niż wcześniej.

Mam nadzieję, że pomogłem.

24

@Dojaar Ktoś musi walczyć w obronie bogatych przedsiębiorców.

2

@Ojciec5tkidzieci Mnie taka osoba nie jest w stanie obrazić, ale często takie persony mają pretensje, że 'lewacy się panoszo', a teraz - kiedy jest już względny spokój - to oni sami doprowadzają do tego typu sytuacji.

0

@arkasath Fenomen tego piłkarza jest dla mnie zastanawiający. Jedynym jego plusem jest drybling, który na boku obrony i tak średnio się przydaje. ;)

3

Gdyby nie transfer Kłody Pospolitej, to uznałbym "ok, trzeba ciąć pensję".

...ale czy naprawdę nie można było zostawić Manaja zamiast tego Holendra?

1

@Culé a muerte Bardzo dobrze, ale kto rozumie?

0

@Odcinkowy Póki co, to Ty jesteś tutaj największym awanturnikiem, a do tego obrażasz inne osoby.

4

Najładniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.


0

@dawidw4 Nie skończyły się, tylko zostały bezczelnie zaprzepaszczone przez kretyńską władzę. To duża różnica.

0

@Rick To ten od Anitty, który śpiewa na autotune? xD

33

Ciekawostki o Luuku De Jongu.

- Jest za słaby na Barcę


Kolejne podsumowanie jutro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?