0

Nic specjalnego ten Bayern nie pokazał, gdyby Arsenal się ruszył, to mogliby nawet wygrać.

0

Czyżby te oczy mogły kłamać? Mówią wszystko. :D

0

Nawet zdobycie bramki przez nas niczego praktycznie nie zmienia. Trzy gole przy takiej obronie to nic specjalnego. :P

0

Musi naprawić to, co zepsuł. ;]

0

Za 20-30 lat wszyscy będziemy wspominać te czasy jako największą hańbę w historii naszego klubu.

0

Przypomnijcie sobie mecz z Valladolid - 70 minuta, przegrywamy i 0 przyspieszenia. Wyobrażacie sobie to w przypadku jakiejkolwiek innej drużyny?

0

Tak, zostawcie jeszcze Xaviego, Puyola itp. do 40-stki. Na pewno dużo wygramy. ;)

0

"Moją wolą jest pozostanie do 2014 roku" - czyli wybory w tym roku :D

0

Weźcie wyłączcie te minusy!

0

I minusy - naprawdę wiele jestem w stanie zrozumieć, ale... po prostu bez komentarza...

0

Moim zdaniem zdecydowanie przesadzone oceny. ;)

0

Żeby chociaż ze 20 milionów mieć za transfery Cuenci, Dos Santosa itp., to już by było około 80 do wydania. A za 80 można kupić bramkarza dwóch piłkarzy klasy światowej.

0

Oby! Macie chyba ostatnią szansę.

0

Pellegrini w bluzie mnie rozwalił. :D

0

Manchester City może jeszcze uda się przejść, ale z taką grą to wszystko w tym sezonie.

0

Poproś o zwolnienie z religii. ;]

0

Carvajal kontuzja. No to Ramos wraca na prawą obronę w Gran Derby. :D

0

Bzdura. Trzeba się pozbyć Xaviego przede wszystkim. Żeby nie było, jest to jeden z moich ulubionych piłkarzy. ;]

0

Pomijając dobrą grę Realu, ale Levante to chyba jest przekupione. :P

0

Bo Real gra 100x szybciej i tyle. ;]

0

Benzema słupek jeszcze. :D

0

Real wrzuca takie piłki, że Levante musi albo zostawić i dać okazję Benzemie lub Ronaldo, albo wybić na rzut rożny.

0

Zobaczcie na piłkarzy Levante, jak Real ma piłkę - wydaje się, że wracają truchtem. :D

0

No właśnie, gdyby walczyli to tak - ale oni oddają mecze bez walki.

0

Wczoraj graliśmy z Rayo? Proponuję przełączyć kanał. :D

0

Trzeba po prostu poczekać na te wybory i liczyć na to, że klub już kompletnie się nie zdegraduje...

0

Pewnie znowu będą minusy, ale mam nadzieję, że dostaniemy lanie takie samo, jak w sezonie 2007/2008, albo gorsze. Może to coś zmieni, aczkolwiek skoro 0-7 z Bayernem nie spowodowało praktycznie żadnych zmian, to nie ma na co liczyć...

0

Real przede wszystkim gra na pełnej szybkości.

0

No, już nasienie władzy minusuje komentarze. Ale niestety Real nas bije o trzy długości. ;)

0

Patrzcie, dzieci Rosella, jak się gra w piłkę. ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?