Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic specjalnego ten Bayern nie pokazał, gdyby Arsenal się ruszył, to mogliby nawet wygrać.
0
Czyżby te oczy mogły kłamać? Mówią wszystko. :D
0
Nawet zdobycie bramki przez nas niczego praktycznie nie zmienia. Trzy gole przy takiej obronie to nic specjalnego. :P
0
Musi naprawić to, co zepsuł. ;]
0
Za 20-30 lat wszyscy będziemy wspominać te czasy jako największą hańbę w historii naszego klubu.
0
Przypomnijcie sobie mecz z Valladolid - 70 minuta, przegrywamy i 0 przyspieszenia. Wyobrażacie sobie to w przypadku jakiejkolwiek innej drużyny?
0
Tak, zostawcie jeszcze Xaviego, Puyola itp. do 40-stki. Na pewno dużo wygramy. ;)
0
"Moją wolą jest pozostanie do 2014 roku" - czyli wybory w tym roku :D
0
Weźcie wyłączcie te minusy!
0
I minusy - naprawdę wiele jestem w stanie zrozumieć, ale... po prostu bez komentarza...
0
Moim zdaniem zdecydowanie przesadzone oceny. ;)
0
Żeby chociaż ze 20 milionów mieć za transfery Cuenci, Dos Santosa itp., to już by było około 80 do wydania. A za 80 można kupić bramkarza dwóch piłkarzy klasy światowej.
0
Oby! Macie chyba ostatnią szansę.
0
Pellegrini w bluzie mnie rozwalił. :D
0
Manchester City może jeszcze uda się przejść, ale z taką grą to wszystko w tym sezonie.
0
Poproś o zwolnienie z religii. ;]
0
Carvajal kontuzja. No to Ramos wraca na prawą obronę w Gran Derby. :D
0
Bzdura. Trzeba się pozbyć Xaviego przede wszystkim. Żeby nie było, jest to jeden z moich ulubionych piłkarzy. ;]
0
Pomijając dobrą grę Realu, ale Levante to chyba jest przekupione. :P
0
Bo Real gra 100x szybciej i tyle. ;]
0
Benzema słupek jeszcze. :D
0
Real wrzuca takie piłki, że Levante musi albo zostawić i dać okazję Benzemie lub Ronaldo, albo wybić na rzut rożny.
0
Zobaczcie na piłkarzy Levante, jak Real ma piłkę - wydaje się, że wracają truchtem. :D
0
No właśnie, gdyby walczyli to tak - ale oni oddają mecze bez walki.
0
Wczoraj graliśmy z Rayo? Proponuję przełączyć kanał. :D
0
Trzeba po prostu poczekać na te wybory i liczyć na to, że klub już kompletnie się nie zdegraduje...
0
Pewnie znowu będą minusy, ale mam nadzieję, że dostaniemy lanie takie samo, jak w sezonie 2007/2008, albo gorsze. Może to coś zmieni, aczkolwiek skoro 0-7 z Bayernem nie spowodowało praktycznie żadnych zmian, to nie ma na co liczyć...
0
Real przede wszystkim gra na pełnej szybkości.
0
No, już nasienie władzy minusuje komentarze. Ale niestety Real nas bije o trzy długości. ;)
0
Patrzcie, dzieci Rosella, jak się gra w piłkę. ;]