Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawy obrońca Chelsea to jak mówi komentator: Aż melepeta. xD
0
Barcelona co roku trafia na najsilniejszych przeciwników. Teraz czas na Realik. ;]
0
Będzie 20 goli. ;]
0
Chelsea zaczyna kombinować tak, jak Barcelona. Mogli już dawno strzelić gola, a zaczęli się bawić i jeszcze Oscar kontuzję złapał. :D
0
Po fazie grupowej miał 9, w pierwszym meczu z Schalke strzelił 2, teraz 1, więc 12.
0
Dobrze, że Chelsea przechodzi. Pomyślcie sobie o meczu Real - Galatasaray. ;)
0
Ty to masz znajomości. :D
0
No tak, ale mówię o tym sezonie. Gdyby już ktoś miał pobić ten rekord, to lepiej Ibra, niż Ronaldo.
0
Schalke remisuje. Zaraz Ronaldzio przywali na 2-1, bo się wkurzył. :D
0
Lepiej żeby Ibra miał rekord.
0
14 goli Messiego zostanie pobite na 100%. :/
0
Dobry sędzia. :D
0
Trzeba się postarać o ten transfer, gdyż byłby absolutnie genialny. :)
0
No, jeszcze rekord goli w LM i La Liga zostały niepobite. :P
0
Messi na prawej, środek Alexis i lewa Pedro.
0
Z Realem trzeba zagrać jeszcze szybciej.
0
Z moich obserwacji nt. ostatnich sezonów mogę powiedzieć jedno - kto wygrywał w styczniu, ten wygrywał ligę. W tym sezonie Barcelona potknęła się w styczniu i lutym aż 4 razy, a Real nie stracił nawet gola.
0
Co jest? Karny?
0
W lidze będzie już ciężko, ale nie można pozwolić na pobicie kolejnego rekordu. Chodzi o wygranie ligi przynajmniej 15 punktami. Ale to chyba już poza zasięgiem Realu. Od następnego sezonu klub musi wyglądać zupełnie inaczej.
0
Dobrze, że nie pobije już tych 50 goli Messiego, Panowie. To, że dziś wygrają było pewne, poczekajmy do Gran Derby. :)
0
No tak, ale The Reds w tym sezonie raczej nie dadzą rady. :)
0
E tam, Chelsea przegrywa i traci punkty... już wolałbym ich jako mistrza, niż szejków. ;)
0
Takie długie serie w krótkim czasie nigdy nie były dobre. Wystarczy chociażby spojrzeć na ten sezon 2010/11 - 4 spotkania i 1 mecz wygrany.
0
Czyli nie jesteś kibicem Barcelony. ;)
0
55% posiadania piłki i od razu niezły mecz. Gdy mieliśmy 49% z Rayo na wyjeździe, wygraliśmy 4-0. Z Man Utd w 2009 było 52% i wygrana 2-0. ;)
0
Może nie była to jeszcze Barcelona z najwyższej półki, ale bardzo się cieszę z awansu. :D
0
Brak słów, znowu nieuznany gol w Lidze Mistrzów...
0
Barcelona bierze 30 milinów, a Man Utd 70? To już wiemy, dlaczego nie ma transferów...
0
Mam nadzieję, że to prawda. Nam potrzeba trenera młodego, z charyzmą, który wskrzesi piłkarzy - tak jak kiedyś Guardiola.
0
Chyba 0/5, 0/5. ;)