0

Prawy obrońca Chelsea to jak mówi komentator: Aż melepeta. xD

0

Barcelona co roku trafia na najsilniejszych przeciwników. Teraz czas na Realik. ;]

0

Będzie 20 goli. ;]

0

Chelsea zaczyna kombinować tak, jak Barcelona. Mogli już dawno strzelić gola, a zaczęli się bawić i jeszcze Oscar kontuzję złapał. :D

0

Po fazie grupowej miał 9, w pierwszym meczu z Schalke strzelił 2, teraz 1, więc 12.

0

Dobrze, że Chelsea przechodzi. Pomyślcie sobie o meczu Real - Galatasaray. ;)

0

Ty to masz znajomości. :D

0

No tak, ale mówię o tym sezonie. Gdyby już ktoś miał pobić ten rekord, to lepiej Ibra, niż Ronaldo.

0

Schalke remisuje. Zaraz Ronaldzio przywali na 2-1, bo się wkurzył. :D

0

Lepiej żeby Ibra miał rekord.

0

14 goli Messiego zostanie pobite na 100%. :/

0

Dobry sędzia. :D

0

Trzeba się postarać o ten transfer, gdyż byłby absolutnie genialny. :)

0

No, jeszcze rekord goli w LM i La Liga zostały niepobite. :P

0

Messi na prawej, środek Alexis i lewa Pedro.

0

Z Realem trzeba zagrać jeszcze szybciej.

0

Z moich obserwacji nt. ostatnich sezonów mogę powiedzieć jedno - kto wygrywał w styczniu, ten wygrywał ligę. W tym sezonie Barcelona potknęła się w styczniu i lutym aż 4 razy, a Real nie stracił nawet gola.

0

Co jest? Karny?

0

W lidze będzie już ciężko, ale nie można pozwolić na pobicie kolejnego rekordu. Chodzi o wygranie ligi przynajmniej 15 punktami. Ale to chyba już poza zasięgiem Realu. Od następnego sezonu klub musi wyglądać zupełnie inaczej.

0

Dobrze, że nie pobije już tych 50 goli Messiego, Panowie. To, że dziś wygrają było pewne, poczekajmy do Gran Derby. :)

0

No tak, ale The Reds w tym sezonie raczej nie dadzą rady. :)

0

E tam, Chelsea przegrywa i traci punkty... już wolałbym ich jako mistrza, niż szejków. ;)

0

Takie długie serie w krótkim czasie nigdy nie były dobre. Wystarczy chociażby spojrzeć na ten sezon 2010/11 - 4 spotkania i 1 mecz wygrany.

0

Czyli nie jesteś kibicem Barcelony. ;)

0

55% posiadania piłki i od razu niezły mecz. Gdy mieliśmy 49% z Rayo na wyjeździe, wygraliśmy 4-0. Z Man Utd w 2009 było 52% i wygrana 2-0. ;)

0

Może nie była to jeszcze Barcelona z najwyższej półki, ale bardzo się cieszę z awansu. :D

0

Brak słów, znowu nieuznany gol w Lidze Mistrzów...

0

Barcelona bierze 30 milinów, a Man Utd 70? To już wiemy, dlaczego nie ma transferów...

0

Mam nadzieję, że to prawda. Nam potrzeba trenera młodego, z charyzmą, który wskrzesi piłkarzy - tak jak kiedyś Guardiola.

0

Chyba 0/5, 0/5. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?