0

Aha, doprawdy oświeciłeś mnie. xD

0

Do 2016 możesz sobie odpuścić oglądanie. ;]

0

No cóż... w styczniu ta szansa przepadła, a Ty się dopiero obudziłeś? ;]

0

Brać żonę jeszcze zdążysz. xD

0

Ronaldo i Robben na skrzydłach by nic nie dali przy takim stylu!

0

Liga została już przegrana w styczniu, kiedy Real nie stracił nawet gola, a my potknęliśmy się 3 razy.

0

Nie, dziś nie gra Barcelona. Dziś gra pewien projekt, który został niestety wybrany przez Socios. Projekt, za który wszyscy kibice słono płacą.

0

Martino to może i by coś chciał, ale co on tam może... jest tylko kukiełką Bartomeu i Zubizaretty...

0

Chodzi o styl w pierwszej kolejnoiści. Przy takiej grze to nawet Ronaldo nic nie da. :)

0

Dawno wyłączyłem ten mecz i Wam radzę to samo. Trzeba po prostu zaczekać aż Ci ludzie z władz odejdą i tyle.

0

Nie wiedziałem, że z takim avatarem można tak zacząć wypowiedź. :P

0

No cóż, niektórzy wybrali projekt ekonomiczny zamiast sportowego i tak wyszło. :)

0

No właśnie o to chodzi, zrozumcie to. Dopóki ten zarząd będzie kierował klubem, to gra będzie tak wyglądała!

0

No właśnie, wiedział co będzie z tym zarządem.

0

Wow! Nagle po 3 latach dotarło do Was, że ten projekt nie ma przyszłości. :)

0

Ten filmik powinien przekonać wszystkich, że za Guardioli NIE graliśmy tak, jak teraz. :)

0

Wygrana w Superpucharze, remis na Bernabeu, porażka Realu z Atletico w finale i nasze dwa zwycięstwa do zera w lidze. Ciężko sobie wymarzyć lepszego arbitra. :D

1

Rok temu była identyczna rozpiska, tyle że mieliśmy zrobić 6 transferów. Zaraz poszukam tego newsa, można się pośmiać. :D fcbarca.com/47743-barca-przewiduje-szesc-wzmocnien.html

0

Z niepokojem twierdzę, że Hiszpania gra o wiele lepiej, niż Barcelona.

0

bit.ly/1g2HLCP :)

0

Nie tylko Messi rzyga meczami bez stawki. :D

0

Oglądałem mecz Hiszpania - Włochy na jakimś Rai cośtam i jestem zniesmaczony... pełnoprawne reklamy gum podczas zmiany Iniesty, gdzie dostał owację na stojąco - żenada do kwadratu. :/

0

Oskar - nowa gwiazda Brazylii. :D

0

Może kapitan w końcu wpłynie na tę skostniałą władzę. :)

0

Następny Walter Samuel albo Javier Zanetti. :D

0

Dla kasy, a po co niby. :P

0

Tak trzeba zrobić i koniec. Jak przed Guardiolą puścili Deco i Ronaldinho, to też wszyscy konserwatyści krzyczeli i minusowali. Postępu nie zatrzymacie minusami. Pozdrawiam. ;]

0

Mówiłem to już 3 godziny temu. Nie, nie mam informatorów w Sporcie. :D

0

Teraz będzie pół godziny reklam i przerywników. :D

0

Ogłoszenie, no to już jest prawie pewne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?