Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aha, doprawdy oświeciłeś mnie. xD
0
Do 2016 możesz sobie odpuścić oglądanie. ;]
0
No cóż... w styczniu ta szansa przepadła, a Ty się dopiero obudziłeś? ;]
0
Brać żonę jeszcze zdążysz. xD
0
Ronaldo i Robben na skrzydłach by nic nie dali przy takim stylu!
0
Liga została już przegrana w styczniu, kiedy Real nie stracił nawet gola, a my potknęliśmy się 3 razy.
0
Nie, dziś nie gra Barcelona. Dziś gra pewien projekt, który został niestety wybrany przez Socios. Projekt, za który wszyscy kibice słono płacą.
0
Martino to może i by coś chciał, ale co on tam może... jest tylko kukiełką Bartomeu i Zubizaretty...
0
Chodzi o styl w pierwszej kolejnoiści. Przy takiej grze to nawet Ronaldo nic nie da. :)
0
Dawno wyłączyłem ten mecz i Wam radzę to samo. Trzeba po prostu zaczekać aż Ci ludzie z władz odejdą i tyle.
0
Nie wiedziałem, że z takim avatarem można tak zacząć wypowiedź. :P
0
No cóż, niektórzy wybrali projekt ekonomiczny zamiast sportowego i tak wyszło. :)
0
No właśnie o to chodzi, zrozumcie to. Dopóki ten zarząd będzie kierował klubem, to gra będzie tak wyglądała!
0
No właśnie, wiedział co będzie z tym zarządem.
0
Wow! Nagle po 3 latach dotarło do Was, że ten projekt nie ma przyszłości. :)
0
Ten filmik powinien przekonać wszystkich, że za Guardioli NIE graliśmy tak, jak teraz. :)
0
Wygrana w Superpucharze, remis na Bernabeu, porażka Realu z Atletico w finale i nasze dwa zwycięstwa do zera w lidze. Ciężko sobie wymarzyć lepszego arbitra. :D
1
Rok temu była identyczna rozpiska, tyle że mieliśmy zrobić 6 transferów. Zaraz poszukam tego newsa, można się pośmiać. :D fcbarca.com/47743-barca-przewiduje-szesc-wzmocnien.html
0
Z niepokojem twierdzę, że Hiszpania gra o wiele lepiej, niż Barcelona.
0
bit.ly/1g2HLCP :)
0
Nie tylko Messi rzyga meczami bez stawki. :D
0
Oglądałem mecz Hiszpania - Włochy na jakimś Rai cośtam i jestem zniesmaczony... pełnoprawne reklamy gum podczas zmiany Iniesty, gdzie dostał owację na stojąco - żenada do kwadratu. :/
0
Oskar - nowa gwiazda Brazylii. :D
0
Może kapitan w końcu wpłynie na tę skostniałą władzę. :)
0
Następny Walter Samuel albo Javier Zanetti. :D
0
Dla kasy, a po co niby. :P
0
Tak trzeba zrobić i koniec. Jak przed Guardiolą puścili Deco i Ronaldinho, to też wszyscy konserwatyści krzyczeli i minusowali. Postępu nie zatrzymacie minusami. Pozdrawiam. ;]
0
Mówiłem to już 3 godziny temu. Nie, nie mam informatorów w Sporcie. :D
0
Teraz będzie pół godziny reklam i przerywników. :D
0
Ogłoszenie, no to już jest prawie pewne.