Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo zniszczył. Oby tylko do końca kadencji tych nieudaczników.
0
Liczą się tylko wyniki, a Laporta nie dopuściłby do Borewicza 0-7 zgłoś się i ciągłych porażek z Realem. ;)
0
Wyniki Gran Derby za Laporty i Guardioli: 2-0, 6-2, 1-0, 2-0, 5-0, 1-1, 3-1, 1-2 | Rosell i następni trenerzy: 3-2, 1-2, 2-2, 1-1, 1-3, 1-2, 2-1.
0
Mówiłem, że to był powód. Ale polaczki jak zwykle swoje... ;)
0
Tytuł Marci doskonale oddaje sytuację. :P
0
Tyle, że Laporta sam za ten napis płacił. A Rosell go sprzedał.
0
Dokładnie, a jeszcze po 0-7 kupić tylko jednego piłkarza...
0
Rosell jak Putin, zawsze się spóźnia. ;]
0
Rosell, złaź ze sceny!
0
Chyba nikt nie sądzi, że to był powód. Po prostu dostał pogróżki i się wystraszył. On chętnie dalej niszczyłby klub.
0
Joan - czerwiec is yours. :D
0
Za parę lat to nas może nie być, a chcemy jeszcze jeden sezon sześciu pucharów obejrzeć. :)
0
No dobrze, to jedna liga. A w tym samym czasie Barcelona wygrała 4 razy ligę, 2 razy Copa Del Rey, 2 razy Ligę Mistrzów, 2 razy KMŚ i parę innych trofeów.
0
To skąd Real ma fundusze? Nic nie wygrali przez 5 lat, za koszulki dostają mniej od nas, a kupili dwóch piłkarzy za prawie 100 milionów!
0
Dokonania Rosella: sprzedanie obu stron koszulek za parę groszy, naśmiewanie się z Guardioli, co skutkowało jego zwolnieniem, znaczne pogorszenie wyników w Gran Derby i ogólnie, sławne 0-7 zgłoś się, pogorszenie stylu gry, minimalna liczba transferów i szachrajstwa przy Neymarze, skłócenie Messiego z zarządem.
0
Zatrudnił Guardiolę? A to nowość. :P
0
Laporta może i narobił długów i podsłuchiwał, ale za niego byliśmy niepodważalnie najlepszą drużyną świata grającą najpiękniej. A dla kibiców to się powinno liczyć. Pan Rosell niech sobie idzie do biznesu, skoro jest takim dobrym ekonomistą.
0
Nareszcie! Ile on szkód narobił...
0
Mister 69, pasowałoby. :P
0
0
Jeden, czy dwa dobre transfery nie zmienią 0-7 i pogorszenia jakości, względem pierwszych sezonów Guardioli.
0
Chyba żartujecie?
0
Nie cieszcie się, dopóki nie zobaczymy go w naszym mieście na tle herbu. ;]
0
A z kim oni grali? Bayern był jedynym dobrym rywalem i 1-3.
0
Jak sprowadzą Kurtua, albo dobrego obrońcę, to posadzę kaktus w ogrodzie. :P
0
Bartra przenosi się do Bayernu albo City? A tak serio - powodzenia w dalszej karierze. :D
0
Myślałem, że to Albertini. :D
0
Pinto i Alves goście. :D
0
No, ale chwalić się kasą to pierwsi. ;]
0
Bo to się nie opłaca. :P