0

Bo zniszczył. Oby tylko do końca kadencji tych nieudaczników.

0

Liczą się tylko wyniki, a Laporta nie dopuściłby do Borewicza 0-7 zgłoś się i ciągłych porażek z Realem. ;)

0

Wyniki Gran Derby za Laporty i Guardioli: 2-0, 6-2, 1-0, 2-0, 5-0, 1-1, 3-1, 1-2 | Rosell i następni trenerzy: 3-2, 1-2, 2-2, 1-1, 1-3, 1-2, 2-1.

0

Mówiłem, że to był powód. Ale polaczki jak zwykle swoje... ;)

0

Tytuł Marci doskonale oddaje sytuację. :P

0

Tyle, że Laporta sam za ten napis płacił. A Rosell go sprzedał.

0

Dokładnie, a jeszcze po 0-7 kupić tylko jednego piłkarza...

0

Rosell jak Putin, zawsze się spóźnia. ;]

0

Rosell, złaź ze sceny!

0

Chyba nikt nie sądzi, że to był powód. Po prostu dostał pogróżki i się wystraszył. On chętnie dalej niszczyłby klub.

0

Joan - czerwiec is yours. :D

0

Za parę lat to nas może nie być, a chcemy jeszcze jeden sezon sześciu pucharów obejrzeć. :)

0

No dobrze, to jedna liga. A w tym samym czasie Barcelona wygrała 4 razy ligę, 2 razy Copa Del Rey, 2 razy Ligę Mistrzów, 2 razy KMŚ i parę innych trofeów.

0

To skąd Real ma fundusze? Nic nie wygrali przez 5 lat, za koszulki dostają mniej od nas, a kupili dwóch piłkarzy za prawie 100 milionów!

0

Dokonania Rosella: sprzedanie obu stron koszulek za parę groszy, naśmiewanie się z Guardioli, co skutkowało jego zwolnieniem, znaczne pogorszenie wyników w Gran Derby i ogólnie, sławne 0-7 zgłoś się, pogorszenie stylu gry, minimalna liczba transferów i szachrajstwa przy Neymarze, skłócenie Messiego z zarządem.

0

Zatrudnił Guardiolę? A to nowość. :P

0

Laporta może i narobił długów i podsłuchiwał, ale za niego byliśmy niepodważalnie najlepszą drużyną świata grającą najpiękniej. A dla kibiców to się powinno liczyć. Pan Rosell niech sobie idzie do biznesu, skoro jest takim dobrym ekonomistą.

0

Nareszcie! Ile on szkód narobił...

0

Mister 69, pasowałoby. :P

0

0

Jeden, czy dwa dobre transfery nie zmienią 0-7 i pogorszenia jakości, względem pierwszych sezonów Guardioli.

0

Chyba żartujecie?

0

Nie cieszcie się, dopóki nie zobaczymy go w naszym mieście na tle herbu. ;]

0

A z kim oni grali? Bayern był jedynym dobrym rywalem i 1-3.

0

Jak sprowadzą Kurtua, albo dobrego obrońcę, to posadzę kaktus w ogrodzie. :P

0

Bartra przenosi się do Bayernu albo City? A tak serio - powodzenia w dalszej karierze. :D

0

Myślałem, że to Albertini. :D

0

Pinto i Alves goście. :D

0

No, ale chwalić się kasą to pierwsi. ;]

0

Bo to się nie opłaca. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?