0

Ronaldzio i GOL. To tyle, jeśli chodzi o ligę. ;]

0

Ronaldo już blisko gola... na pewno zagra z Schalke. Przecież trzeba pobić rekord 14 goli. :P

0

Manchester City przegrywa z Wigan w FA Cup. ;]

0

Przynieśli hańbę klubowi, więc niech się nie dziwią takim zachowaniom.

0

Trzeba mówić takim językiem, jak Sport. A co do ligi - obyśmy tylko nie przegrali powyżej 15 punktów, gdyż mamy ten rekord, ale chyba mimo wszystko nie jest on zagrożony. :)

0

Co do Neymara - mówiłem Wam, że w tym stylu każdy by się wykończył. Trzeba zmienić sposób grania oraz zrobić porządki w składzie, inaczej będzie coraz gorzej. :)

0

Odejdź chłopie, wstydu oszczędź!

0

Dokładnie - nie wiem sam czy nie lepiej odpaść już teraz. :)

0

Osobiście zrobiłbym taki porządek, jak Laporta zrobił po sezonie 2007/2008, gdzie pozbyto się dwóch największych gwiazd - Ronaldinho oraz Deco, a także zatrudniono Guardiolę i wzięto kilku młodych ze szkółki. Chociaż z tym zarządem nie ma co na to liczyć...

0

Panowie, kto nadmucha pontony? ;]

0

Złaźcie ze sceny i zabierzcie władze klubu!

0

NIC nie ruszy, nie rozumiecie? Dopóki ci łajdacy tam siedzą to będziemy coraz gorsi.

0

Patrzcie na mój piąty komentarz w profilu. Nagrodę można przesłać pocztą. :D

0

A jednak przebił Golloba z mokrym żużlem. xD

0

Ja bym tego w ogóle nie nazwał grą.

1

W tym meczu mogliśmy zauważyć ile znaczy zaangażowanie.

0

"Brakowało nam intensywności" - zakładam się, że tak będzie wyglądała jedna z pomeczowych wypowiedzi. :D

0

Kiedyś Gollob powiedział, że żużel był za mokry. Ciekawe czy dzisiaj ktokolwiek wymyśli lepszą wymówkę. :P

0

Czuję się podobnie jak pod koniec sezonu 2007/2008. :)

0

No tak, zaczyna się spowolnienie strony. :D

0

Daję wniosek formalny do Man City oraz PSG - weźcie Rosella i Bartomeu, dopłacimy nawet 50 milionów. :D

0

Osobiście mówiłem to już po 1-1 z Realem w kwietniu 2011 - już wtedy trzeba było zacząć robić zmiany. Ale nie zrobiono, no i oczywiście mamy efekty. :)

0

Brawo Rosell. Dokonałeś tego, o co prosili Cię z Madrytu. Zniszczyłeś klub, wyrzuciłeś Guardiolę, rozwaliłeś styl gry, umieściłeś reklamę na spodzie koszulek, sprzedałeś też przód, a na koniec skorumpowałeś transfer Neymara.

0

Ale naprawdę muszę przyznać, że podziwiam Was, chłopaki - że dalej to oglądacie. Szacunek. :D

0

Oni już robią po prostu wszystko, żeby dać Realowi to mistrzostwo. :D

0

Rok 2009 - "Po kolejne 3 puchary" | Rok 2014 - "Po kolejne 3 punkty" | Rok 2016: "Po kolejne 3 pozycje w górę". ;)

0

Ale Atletico pewnie w porozumieniu z Madrytem nie pozwolą nam zająć trzeciego - dla nich takie władze to coś wspaniałego i będą chcieli to zatrzymać jak najdłużej. :D

0

Lepiej żeby Barcelona zajęła to 3. miejsce - wtedy bunt Socios powinien być wystarczający do odejścia zarządu. :)

0

Bayern to się chyba w tym sezonie ligowym już nie potknie. :)

0

Wiara opiera się na braku dowodów. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?