Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldzio i GOL. To tyle, jeśli chodzi o ligę. ;]
0
Ronaldo już blisko gola... na pewno zagra z Schalke. Przecież trzeba pobić rekord 14 goli. :P
0
Manchester City przegrywa z Wigan w FA Cup. ;]
0
Przynieśli hańbę klubowi, więc niech się nie dziwią takim zachowaniom.
0
Trzeba mówić takim językiem, jak Sport. A co do ligi - obyśmy tylko nie przegrali powyżej 15 punktów, gdyż mamy ten rekord, ale chyba mimo wszystko nie jest on zagrożony. :)
0
Co do Neymara - mówiłem Wam, że w tym stylu każdy by się wykończył. Trzeba zmienić sposób grania oraz zrobić porządki w składzie, inaczej będzie coraz gorzej. :)
0
Odejdź chłopie, wstydu oszczędź!
0
Dokładnie - nie wiem sam czy nie lepiej odpaść już teraz. :)
0
Osobiście zrobiłbym taki porządek, jak Laporta zrobił po sezonie 2007/2008, gdzie pozbyto się dwóch największych gwiazd - Ronaldinho oraz Deco, a także zatrudniono Guardiolę i wzięto kilku młodych ze szkółki. Chociaż z tym zarządem nie ma co na to liczyć...
0
Panowie, kto nadmucha pontony? ;]
0
Złaźcie ze sceny i zabierzcie władze klubu!
0
NIC nie ruszy, nie rozumiecie? Dopóki ci łajdacy tam siedzą to będziemy coraz gorsi.
0
Patrzcie na mój piąty komentarz w profilu. Nagrodę można przesłać pocztą. :D
0
A jednak przebił Golloba z mokrym żużlem. xD
0
Ja bym tego w ogóle nie nazwał grą.
1
W tym meczu mogliśmy zauważyć ile znaczy zaangażowanie.
0
"Brakowało nam intensywności" - zakładam się, że tak będzie wyglądała jedna z pomeczowych wypowiedzi. :D
0
Kiedyś Gollob powiedział, że żużel był za mokry. Ciekawe czy dzisiaj ktokolwiek wymyśli lepszą wymówkę. :P
0
Czuję się podobnie jak pod koniec sezonu 2007/2008. :)
0
No tak, zaczyna się spowolnienie strony. :D
0
Daję wniosek formalny do Man City oraz PSG - weźcie Rosella i Bartomeu, dopłacimy nawet 50 milionów. :D
0
Osobiście mówiłem to już po 1-1 z Realem w kwietniu 2011 - już wtedy trzeba było zacząć robić zmiany. Ale nie zrobiono, no i oczywiście mamy efekty. :)
0
Brawo Rosell. Dokonałeś tego, o co prosili Cię z Madrytu. Zniszczyłeś klub, wyrzuciłeś Guardiolę, rozwaliłeś styl gry, umieściłeś reklamę na spodzie koszulek, sprzedałeś też przód, a na koniec skorumpowałeś transfer Neymara.
0
Ale naprawdę muszę przyznać, że podziwiam Was, chłopaki - że dalej to oglądacie. Szacunek. :D
0
Oni już robią po prostu wszystko, żeby dać Realowi to mistrzostwo. :D
0
Rok 2009 - "Po kolejne 3 puchary" | Rok 2014 - "Po kolejne 3 punkty" | Rok 2016: "Po kolejne 3 pozycje w górę". ;)
0
Ale Atletico pewnie w porozumieniu z Madrytem nie pozwolą nam zająć trzeciego - dla nich takie władze to coś wspaniałego i będą chcieli to zatrzymać jak najdłużej. :D
0
Lepiej żeby Barcelona zajęła to 3. miejsce - wtedy bunt Socios powinien być wystarczający do odejścia zarządu. :)
0
Bayern to się chyba w tym sezonie ligowym już nie potknie. :)
0
Wiara opiera się na braku dowodów. :)