Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo oderwał się od pokera? :D
0
Dlatego, że wraz z Busquetsem tworzyłby zaporę nie do przejścia, a poza tym jest świetny technicznie, znakomicie podaje i dobrze gra głową.
0
Chodzi oczywiście o sprzedaż. ;]
0
Największy błąd transferowy w historii.
0
Końcówka pierwszej połowy nie wymaga komentarza. :)
0
Szkoda, że to nie mecz wyjazdowy, bo mogliby mieć ciężko. ;)
0
A ze strzelbą? :P
0
3 trudne mecze z rzędu na wyjeździe. Jeśli to przetrwamy, liga jest nasza.
0
Zobaczycie, że oni nawet bramkarza nie kupią i zostaniemy z dwójką Pinto / Oier. ;]
0
No i co z tego? Wolisz 0-7, zgłoś się? :P
0
Laporta narobił długów? To co wolisz, jako kibic - długi i wszystkie puchary w sezonie oraz dobrą atmosferę czy brak wyników, reklamy gdzie się da oraz być może transfer Messiego?
0
Obawiam się tylko, że zanim odejdzie, narobi jeszcze więcej szkód. Po sprzedaniu białej reklamy na koszulkach, drugiej na spodzie, skłóceniu wszystkich i spadkiem wyników, może jeszcze dojść zwolenienie Messiego i sprzedaż nazwy stadionu. Oby nie zdążyli tego zrobić.
0
Pierwszym krokiem będzie wywalenie na zbity ryj zarządu. Dopóki to się nie stanie i nie przyjdzie ktoś kompetentny (np. Laporta), to możemy mieć tysiąc zawodników, ale nie ma wyników bez atmosfery.
0
Ciekawe, czy jak ten zasrany zarząd doprowadzi do usunięcia Messiego z klubu, to dopiero przyznacie mi rację. :)
0
Z prezesami mafioso nikt nie czuje się bezpiecznie.
0
Dziwne, że Barcelona zaczęła przegrywać np. z Realem dopiero od czasu, jak przyszedł Rosell. Wcześniej było 5 zwycięstw z rzędu. ;)
0
0
I dobrze. Rosell musi zostać wywalony, żeby w tym klubie coś się zminiło. Potwierdzicie to zdanie w lutym, po dwumeczu z City. ;]
0
No to mamy komplecik. Koniec naszej serii półfinałów i rekord żela w LM. ;]
0
Ewentualnie można mu dać złote skarpety, żeby się nie kompromitował na bankietach. xD
0
Byle tylko nie Man City, Arsenal jest do ogrania. ;)
0
Kartka Ramosa zapewne nie będzie anulowana, bo jednocześnie mieliby problem z Neymarem. ;)
0
Absolutnie nie wolno takiemu czemuś jak Real dać Złotej Piłki. Przecież jak ktoś taki jak Perez to usłyszy, to zaraz będzie chciał całą rękę i powołania 'lepszych' sędziów. Będzie jak za Franco.
0
La Manita by się przydała. ;]
0
Przyznajecie mu rację? Dajcie spokój...
0
Sprzedać wszystkich trzech. Żaden nie ma szans wygrać rywalizacji nawet z Pedro, nie mówiąc o podstawowej trójce. Myślę, że 15-20 milionów łącznie to dobra kwota. Do tej ceny dołożyć drugie tyle i mamy stopera pierwszej klasy. To się nazywa ekonomia, Panie Rosell. ;]
0
Najlepszy moment do zakończenia kariery. I tak już dużo zrobił.
0
Specjalnie mu dali, nie ma co gadać.
0
Pieniądze? Spadówa!
0
Łysy? Myślałem, że gra meble w Star Treku. :D