0

Ronaldo oderwał się od pokera? :D

0

Dlatego, że wraz z Busquetsem tworzyłby zaporę nie do przejścia, a poza tym jest świetny technicznie, znakomicie podaje i dobrze gra głową.

0

Chodzi oczywiście o sprzedaż. ;]

0

Największy błąd transferowy w historii.

0

Końcówka pierwszej połowy nie wymaga komentarza. :)

0

Szkoda, że to nie mecz wyjazdowy, bo mogliby mieć ciężko. ;)

0

A ze strzelbą? :P

0

3 trudne mecze z rzędu na wyjeździe. Jeśli to przetrwamy, liga jest nasza.

0

Zobaczycie, że oni nawet bramkarza nie kupią i zostaniemy z dwójką Pinto / Oier. ;]

0

No i co z tego? Wolisz 0-7, zgłoś się? :P

0

Laporta narobił długów? To co wolisz, jako kibic - długi i wszystkie puchary w sezonie oraz dobrą atmosferę czy brak wyników, reklamy gdzie się da oraz być może transfer Messiego?

0

Obawiam się tylko, że zanim odejdzie, narobi jeszcze więcej szkód. Po sprzedaniu białej reklamy na koszulkach, drugiej na spodzie, skłóceniu wszystkich i spadkiem wyników, może jeszcze dojść zwolenienie Messiego i sprzedaż nazwy stadionu. Oby nie zdążyli tego zrobić.

0

Pierwszym krokiem będzie wywalenie na zbity ryj zarządu. Dopóki to się nie stanie i nie przyjdzie ktoś kompetentny (np. Laporta), to możemy mieć tysiąc zawodników, ale nie ma wyników bez atmosfery.

0

Ciekawe, czy jak ten zasrany zarząd doprowadzi do usunięcia Messiego z klubu, to dopiero przyznacie mi rację. :)

0

Z prezesami mafioso nikt nie czuje się bezpiecznie.

0

Dziwne, że Barcelona zaczęła przegrywać np. z Realem dopiero od czasu, jak przyszedł Rosell. Wcześniej było 5 zwycięstw z rzędu. ;)

0

0

I dobrze. Rosell musi zostać wywalony, żeby w tym klubie coś się zminiło. Potwierdzicie to zdanie w lutym, po dwumeczu z City. ;]

0

No to mamy komplecik. Koniec naszej serii półfinałów i rekord żela w LM. ;]

0

Ewentualnie można mu dać złote skarpety, żeby się nie kompromitował na bankietach. xD

0

Byle tylko nie Man City, Arsenal jest do ogrania. ;)

0

Kartka Ramosa zapewne nie będzie anulowana, bo jednocześnie mieliby problem z Neymarem. ;)

0

Absolutnie nie wolno takiemu czemuś jak Real dać Złotej Piłki. Przecież jak ktoś taki jak Perez to usłyszy, to zaraz będzie chciał całą rękę i powołania 'lepszych' sędziów. Będzie jak za Franco.

0

La Manita by się przydała. ;]

0

Przyznajecie mu rację? Dajcie spokój...

0

Sprzedać wszystkich trzech. Żaden nie ma szans wygrać rywalizacji nawet z Pedro, nie mówiąc o podstawowej trójce. Myślę, że 15-20 milionów łącznie to dobra kwota. Do tej ceny dołożyć drugie tyle i mamy stopera pierwszej klasy. To się nazywa ekonomia, Panie Rosell. ;]

0

Najlepszy moment do zakończenia kariery. I tak już dużo zrobił.

0

Specjalnie mu dali, nie ma co gadać.

0

Pieniądze? Spadówa!

0

Łysy? Myślałem, że gra meble w Star Treku. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?