Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i dobrze, sprawa napastnika będzie z głowy. Teraz trzeba skoncentrować wszystkie środki na zakup obrońcy.
0
Na pewno ogłosi, że odejdzie, inaczej po co miałby zwoływać konferencję? Myślę, że można już składać podziękowania naszemu Tarzanowi. :)
0
Nie jest sztuką wygrać z Rayo 6-0. Sztuką jest przegrać Borewiczem 0-7, nie oddając celnego strzału. Na tym zakończymy 'siłę' obecnej Barcelony.
0
No właśnie nie wiem kto minusuje, podejrzewam białych, którzy założyli konta pół roku temu i teraz mogą minusować. :/
0
Jakie Levante? To są drużyny bez tradycji, dla których miejsce w środku tabeli jest czymś w miare niezłym, natomiast Barcelona zawsze musi bić się o najwyższe cele i grać pięknie.
0
Powiedz to tym dzieciakom, które siedzą na stronie...
0
Mam pytanie - kto minusuje nasze posty o tym, że zarząd ma odejść? Aż tak bardzo boicie się zmian? Przecież my już jesteśmy prawie na dnie, gorzej na 99% nie będzie. Myślę, że redakcja nie zgodzi się na zniesienie minusów. Polecam więc zmienić możliwość minusowania - zamiast pół roku dać wymagane 1000 postów, bo to co się dzieje jest kompromitujące...
0
Widzę po wyglądzie arbitrów, że łatwo nie będzie. :D
0
Gdyby Almeria zagrała odważniej, nie wygralibyśmy tego meczu. :)
0
Najpierw to trzeba z Valladolid wygrać, a z taką grą wcale nie będzie to łatwe. :P
0
Jest problem, nie ma się co oszukiwać. Ale na razie można się jeszcze cieszyć z wygranej. :P
1
100% faktów. :P
0
0
Ale wtedy mieli 'prezydenta' - dosłownie. :D
0
Athletic to akurat jedna z tych ekip, która nie stanowi dla Realu żadnego problemu. Otóż siedem ostatnich meczów to 7 przegranych Athleticu, a najniższa porażka to... trzema golami. :)
0
No i Real nie stracił żadnego gola w styczniu. Tak się zdobywa tytuły, niestety. :/
0
No właśnie - po 'absencji' naszego prezydenta od razu były wybory. A tutaj odstawiają jakieś chore wizje...
0
No i dobrze mówi - skoro Pan Bartomeu chce startować, to co mu szkodzi zmierzyć się z Laportą? Wygra lepszy. :)
0
Ktoś pamięta? :D http://tnij.org/villarrubi
0
Początek wczorajszego meczu pokazał jaki zastrzyk dostał klub po odejściu Rosella - aż strach pomyśleć, co by było, gdyby poszedł cały zarząd. Joan - czekaj cierpliwie! A teraz minusować. ;]
0
Dzięki, chłopie. Otworzyłeś drzwi Joanowi w bardzo inteligentny sposób. :)
0
No, skoro komuś zwisają porażki 0-7 albo w Gran Derby, to bez komentarza.
0
0
Taki żywioł kapitalizmu.
0
No to 2 razy. W porównaniu do 5 wygranych z rzędu to i tak żenada.
0
Które zdanie jest nieprawdziwe? Tylko proszę konkrety.
0
Nie dość, że zrobił tylko 1 transfer po kompromitujących porażkach z najlepszymi, to jeszcze korupcja.
0
W półfinale będziemy mieli niewiele łatwiej, niż Real. No... chyba, że trafimy na Santander. :D
0
Nie jest sztuką wygrać z Levante 7-0. Sztuką jest wygrać z Realem 1-0. Od momentu zachcianek Rosella wygraliśmy z Realem w lidze 1 raz. 1 raz na 3 lata!
0
Przede wszystkim kupiłby więcej wartościowych zawodników. A co do dwumeczu z Bayernem - nie dopuściłby, żeby na stanowisku medyka pracował nieudacznik. Przez tyle lat Laporty i Guardioli Messi nie miał żadnej kontuzji.