0

Dopiero po tym meczu zdobędziemy mistrzostwo, zobaczycie. ;)

0

Zmiany zarządu i sposobu myślenia.

0

Potrzeba przede wszystkim szybszych piłkarzy, bo w Barcelonie to poza Messim i może Albą takich nie ma. :/

0

cules96 - nie ma efektów? To przypomnij sobie jak grał Real w momencie, gdy dostawał od nas 6-2 z takimi gwiazdami jak Salgado czy Javi Garcia, a jak gra teraz z piłkarzami pokroju Ronaldo, Ozila czy Benzemy. Dostajemy łomot od każdej drużyny, niezależnie gdzie rozgrywa się mecz. W Realu wyciągnęli z tego wnioski w następnym sezonie, tutaj z Rosellem nie będzie łatwo. Trzeba go prawdopodobnie odsunąć, żeby coś się zmieniło.

0

Zadowoloną ma gębę. Od zawsze wiedziałem, że działa na unicestwienie klubu.

0

Napisałbym coś, ale admin zauważy. :)

0

Nie to, że się nie chciało. Oni po prostu są tak dramatycznie słabi.

0

Tak słabej Barcelony to nie pamiętam chyba nawet za czasów końcówki Rejkarda, gdy Ronaldinho się staczał. ;P

0

1. decyzja - powrót Laporty, 2. decyzja - zmiana trenera, 3. decyzja - zmiana stylu gry, 4. decyzja - Pique do fryzjera, a potem na ławkę, 5. decyzja - co najmniej 100 milionów na transfery. To powinno coś zmienić.

0

No i co, kto dalej wierzy w ten zespół? Mówiłem Wam, żebyście się nie nastawiali, bo nie ma drużyny.

0

A z Betisem to w końcu o której gramy?

0

Dlaczego nie? Bo do zwycięstwa potrzebny byłby niesamowity fart, tak jak z Milanem przy sytuacji słupkowej oraz zważywszy na klasę rywala jakiś niesamowity zbieg okoliczności na początku meczu, typu czerwona kartka w 10 minucie, gol i karny z kapelusza, wściekłość Kim Dzong Una itp.

0

Ale nie o to chodzi, ludzie... Trofeum nazywa się od zawodnika, który strzelił ogólnie najwięcej bramek. W tej chwili Zarra ma 251, a Messi 213. Co z tego wynika? A to, że nazwa trofeum może się zmienić w następnym sezonie.

0

Nie obrażam, tylko mówię prawdę. Trofeo Zarra było przyznane Messiemu i tyle.

0

Jesteś dnem, Trofeo Zarra w ostatnim roku powędrowało do Messiego.

0

Najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest wygrana na Calderon? Gratki za optymizm. :P

0

Trofeo Zarra, czyli trofeum najlepszego strzelca La Liga niedługo może zmienić nazwę. Leo ma już chyba 212 goli, Zarra miał 251. Doliczając kilka goli w tym sezonie i cały następny śmiem twierdzić, że w 2014 roku prawdopodobnie będziemy mieć Trofeo Messi. ;]

0

Lepiej kupić pada i wziąć sprawy w swoje ręce.

0

Ta, najlepiej zostawić jak jest, Xavi niech gra z Puyolem przez 10 lat, bo przecież wygrali Ligę Mistrzów w sezonie 91/92. Żal mi Was do sześcianu. :)

0

No to na Calderon nie dostaniemy szpaleru. :)

0

Dobrze, że Pepe nie zszedł, bo Atletico musiałoby strzelić jeszcze jednego samobója.

0

No to mamy pierwszy transfer. :)

0

No dokładnie, co kibiców obchodzi szpiegowanie? Drużyna ma wygrywać i tyle. Jeszcze pierze brudy na zewnątrz, psując wizerunek klubu. Bez komentarza.

0

Chociaż tu sukces.

0

Szczerze? W pompie mam to podsłuchiwanie, Rosell był jest i będzie dla mnie dnem, robi wszystko by zmieszać innych z błotem i zostać na stanowisku, rozwalając klub. Oby nikt go więcej nie wybrał, zresztą sukcesy powiedzą same za siebie.

0

Kur... - białe napisy! :|

0

Z czego Wy się cieszycie, że w sierpniu zobaczymy to dno w Superpucharze?

0

http://www.footballuser.com/696367/FC_Barcelona

Bez takich rewolucji i zmiany stylu na 100% nic nie zdziałamy. ;)

0

Lol, czasami? Barcelona przegrała WSZYSTKIE mecze z dobrymi drużynami w tym sezonie i to kilkoma bramkami. Tylko debil by nie zauważył, że potrzeba wymiany całego składu.

0

Najlepsze: Zarząd łakomy na stanowiska dokona ofensywnych transferów przed następnym sezonem i zmieni styl gry. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?