Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopiero po tym meczu zdobędziemy mistrzostwo, zobaczycie. ;)
0
Zmiany zarządu i sposobu myślenia.
0
Potrzeba przede wszystkim szybszych piłkarzy, bo w Barcelonie to poza Messim i może Albą takich nie ma. :/
0
cules96 - nie ma efektów? To przypomnij sobie jak grał Real w momencie, gdy dostawał od nas 6-2 z takimi gwiazdami jak Salgado czy Javi Garcia, a jak gra teraz z piłkarzami pokroju Ronaldo, Ozila czy Benzemy. Dostajemy łomot od każdej drużyny, niezależnie gdzie rozgrywa się mecz. W Realu wyciągnęli z tego wnioski w następnym sezonie, tutaj z Rosellem nie będzie łatwo. Trzeba go prawdopodobnie odsunąć, żeby coś się zmieniło.
0
Zadowoloną ma gębę. Od zawsze wiedziałem, że działa na unicestwienie klubu.
0
Napisałbym coś, ale admin zauważy. :)
0
Nie to, że się nie chciało. Oni po prostu są tak dramatycznie słabi.
0
Tak słabej Barcelony to nie pamiętam chyba nawet za czasów końcówki Rejkarda, gdy Ronaldinho się staczał. ;P
0
1. decyzja - powrót Laporty, 2. decyzja - zmiana trenera, 3. decyzja - zmiana stylu gry, 4. decyzja - Pique do fryzjera, a potem na ławkę, 5. decyzja - co najmniej 100 milionów na transfery. To powinno coś zmienić.
0
No i co, kto dalej wierzy w ten zespół? Mówiłem Wam, żebyście się nie nastawiali, bo nie ma drużyny.
0
A z Betisem to w końcu o której gramy?
0
Dlaczego nie? Bo do zwycięstwa potrzebny byłby niesamowity fart, tak jak z Milanem przy sytuacji słupkowej oraz zważywszy na klasę rywala jakiś niesamowity zbieg okoliczności na początku meczu, typu czerwona kartka w 10 minucie, gol i karny z kapelusza, wściekłość Kim Dzong Una itp.
0
Ale nie o to chodzi, ludzie... Trofeum nazywa się od zawodnika, który strzelił ogólnie najwięcej bramek. W tej chwili Zarra ma 251, a Messi 213. Co z tego wynika? A to, że nazwa trofeum może się zmienić w następnym sezonie.
0
Nie obrażam, tylko mówię prawdę. Trofeo Zarra było przyznane Messiemu i tyle.
0
Jesteś dnem, Trofeo Zarra w ostatnim roku powędrowało do Messiego.
0
Najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest wygrana na Calderon? Gratki za optymizm. :P
0
Trofeo Zarra, czyli trofeum najlepszego strzelca La Liga niedługo może zmienić nazwę. Leo ma już chyba 212 goli, Zarra miał 251. Doliczając kilka goli w tym sezonie i cały następny śmiem twierdzić, że w 2014 roku prawdopodobnie będziemy mieć Trofeo Messi. ;]
0
Lepiej kupić pada i wziąć sprawy w swoje ręce.
0
Ta, najlepiej zostawić jak jest, Xavi niech gra z Puyolem przez 10 lat, bo przecież wygrali Ligę Mistrzów w sezonie 91/92. Żal mi Was do sześcianu. :)
0
No to na Calderon nie dostaniemy szpaleru. :)
0
Dobrze, że Pepe nie zszedł, bo Atletico musiałoby strzelić jeszcze jednego samobója.
0
No to mamy pierwszy transfer. :)
0
No dokładnie, co kibiców obchodzi szpiegowanie? Drużyna ma wygrywać i tyle. Jeszcze pierze brudy na zewnątrz, psując wizerunek klubu. Bez komentarza.
0
Chociaż tu sukces.
0
Szczerze? W pompie mam to podsłuchiwanie, Rosell był jest i będzie dla mnie dnem, robi wszystko by zmieszać innych z błotem i zostać na stanowisku, rozwalając klub. Oby nikt go więcej nie wybrał, zresztą sukcesy powiedzą same za siebie.
0
Kur... - białe napisy! :|
0
Z czego Wy się cieszycie, że w sierpniu zobaczymy to dno w Superpucharze?
0
http://www.footballuser.com/696367/FC_Barcelona
Bez takich rewolucji i zmiany stylu na 100% nic nie zdziałamy. ;)
0
Lol, czasami? Barcelona przegrała WSZYSTKIE mecze z dobrymi drużynami w tym sezonie i to kilkoma bramkami. Tylko debil by nie zauważył, że potrzeba wymiany całego składu.
0
Najlepsze: Zarząd łakomy na stanowiska dokona ofensywnych transferów przed następnym sezonem i zmieni styl gry. ;)