0

Laskowski to równy gość, od zawsze go lubiłem, a niedawno potwierdził swoją klasę w jednym z wywiadów. :D

0

Kto go pamięta jeszcze z dwumeczu Wisła - Anderlecht w 2004 r.? :D

0

Białe napisy? Ech... ;)

0

Bo ten śmieszny klub nie jest tego godny. Antyfutbol i tyle. ;)

0

0

Hahaha, mówiłem że Ramos dostanie. :D

0

Teraz czekać aż Ramos dostanie żółtą kartkę.

0

Może i lepiej, jak zagrają Song i Busquets. Pique to porażka w tym sezonie...

0

No! Tego było nam potrzeba. ;)

0

I właśnie przy spalonych powinny być jakieś chipy, bo tutaj Barcelona zawsze najbardziej cierpi. Przypomnijmy sobie mecz z Interem 09/10 i gol na 3-1, który pozbawił nas awansu, Finał LM 10/11 z ManU, Giggs na spalonym przy golu, teraz Ibra na trzymetrowym...

0

Chodziło mi oczywiście o spalonego. :D

0

Sędzia zauważył karnego, ale czego się nie robi dla pieniędzy. ;)

0

Nie szanuję już UEFY ani trochę. Kapitalizm zżarł im mózgi do końca.

0

Na Cyfrze będzie od następnego tygodnia, już na Canal+ Sport. Teraz jeszcze internet. :)

0

Niezły pomysł. :D

0

A gdzie Wy tu widzicie francuski klub? :D

0

1-1. ^^

0

I to jest właśnie różnica. Real jakby grał nawet w ośmiu pucharach, to i tak by nigdy nie odpuścił ligi, a nawet strzelał dwa razy więcej. Barcelona wystawia rezerwy i oglądamy taką żenadę, ale za Guardioli było to samo. Wolałbym chyba, żeby przewaga była np. 5 punktów, wtedy by nie odpuścili.

0

Nsport na Cyfrze włączyli. ^^

0

Nikogo lepszego nie znajdziemy. ;)

0

Benzema jest lepszym zawodnikiem, ale Higuain jest lepszym napastnikiem. ;)

0

Messi powinien otworzyć całą sieć porządnych kościołów, za swoje osiągnięcia. ;)

0

Dobrze, że tylko 10 dni. Myślałem, że będzie około miesiąca.

0

Najbardziej mnie śmieszą kibice mierd. Trafili najsłabszych, a teraz są najgłosniejsi. ;)

0

Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. ;)

0

Koszulka Tysona. :D

0

Jak Rosell go sprzeda za 11 milionów, to osobiście pojadę na Camp Nou i go uduszę.

0

Real szczególnie w ćwierćfinale mają ultra łatwo. Poprzedni rok Apoel, wcześniej Lyon i CSKA.

0

Najlepsza będzie Malaga, ewentualnie PSG, w ostateczności Juventus.

0

Wyobrażacie sobie Ligę Marzeń pod dachem z klimatyzacją? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?