Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Taka fajna szansa na dobrego pomocnika, to będą kombinować i wezmą gorszego.
0
@TaKeSe Tak naprawdę w każdym. Musisz mieć trochę skilla, dobre czcionki i umiejętność korekty kolorów.
0
@Rastafarnianin Ja pitolę, ale botoks. :D
2
@semafor Ogólnie jak w obecnym systemie pojawia się jakiś problem, to prawica od razu mówi, że on jest 'wymyślony'. xD
2
@DaPidejpi Zlatan. Najpierw musiałby im dać pozwolenie na hejt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Żadnego Romagnoliego i van de Beeka.
Dziękuję za uwagę.
1
@FanBarcy22 Skorzystać z usług. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@against_modern_football W Madrycie.
19
Ronald: Cześć, Kun. Jesteś gotowy na grę?
Kun: Jasne, trenerze.
Ronald: To podrzucę Ci Playstation.
1
@SuperPatsonFCB Dembele i Griezmann są innego koloru skóry, a zachowali się tak samo. Rasizm nie jest przypisany do jednej grupy, tylko jest ogólnoświatowym problemem. Klub musi się potem tłumaczyć, ale piłkarze mają ważne umowy, więc trudno cokolwiek więcej zrobić.
1
@PatrychoO Oczywiście, że nie. Klub już dawno potępił te głupie zachowania dwójki ancymonów.
0
"St. Pauli jest mitem, ponieważ spełnia minimalne standardy, które teraz, gdy skrajna prawica rośnie w siłę, są koniecznością. Jeśli klub podejmie ten krok, wszystko będzie musiało być obserwowane: zarówno piłkarze, jak i zarząd. Na przykład nie może pozostać bezkarny ktoś, kto powie, że nie chce homoseksualistów w szatni – przyznał Parra.
Jeśli Barcelonie uda się skutecznie wcielić plan w życie, więcej klubów może pójść w jej ślady – Byłby to bardzo ważny głos w sprawach antyfaszystowskich, antyrasistowskich, antyseksistowskich i antyhomofobicznych."
Może nawet Real Madryt pójdzie tym śladem? Trudno jednak byłoby mu się wyrzec strasznej przeszłości, ale kto wie... Trzymam za nich kciuki. :)
1
@LeoMessi1994 Ale idiotyzm. Przez te przerwy w grze nie oglądam innych sportów... i jeszcze ta pięciominutowa sankcja za żółtą kartkę. Ogólnie więcej reklam, mniej sportu i masa kretynizmów.
13
@Stoiczkow Ale to chyba chodzi o to, że treści, które będą tam dostępne poruszałyby tematy LGBT. Tak jak kategorie o wojnie poruszają tematy wojenne itp.
1
@barcanawieki Aha, chyba że tak. Magiclink powinny spełnić Twoje oczekiwania. Tanie nie są, ale ich jakość jest najwyższej klasy.
2
@barcanawieki Ale po co kupować inny? Te, które są dostarczane z konsolą spełniają wszystkie standardy.
6
@Kwiatek67 Też bym wolał Saula, ale pan "27" może być dobrą alternatywą.
3
@DaPidejpi Po prostu mają problem z wyborem filmu dla siebie. :P
0
Renato Sanczes - tak, czy nie?... oraz dlaczego.
0
Ciekawe, jak p. Dariusz Szpakowski będzie czytał nazwisko "Gavi".
1
@Coutinho007 Jeżeli 4-3-3 jest fetyszem, to ten lewonożny stoper jest chyba jakimś kompletnym żartem. xD Real grał przez sto lat Varanem i Ramosem i nawet by mi do głowy nie przyszło, że obaj nie mogą grać, gdyż są prawonożni. :D
2
@masterandservant Te wymówki, to już pewnie będzie opowiadał w kolejnym klubie, bo jeżeli nic nie wygra, to po sezonie wylatuje.
0
Tyle było komentarzy ekspertów, że Messi nie będzie już grał na prawym skrzydle w formacji 4-3-3, a jeżeli Laporta faktycznie postawił na swoim i wrócimy do tego ustawienia, to nie widzę innego wyjścia. ;)
2
@Colon A to fakt. Dlatego właśnie demokracja jest jedyną opcją kontroli władzy.
@agaFCB cóż, klima w Polsce nie jest jeszcze zbyt rozpowszechniona. :P
0
@Kgorecki2500 Podobno w Japonii nie ma tego problemu. Gonciarz mówił, że ludzie pachną mydłem. :P
0
@Ghotti No już się tak nie obnażaj, nikt tak nie powiedział.
0
Która z tych rzeczy jest dla Was najbardziej irytująca?
1. Nie mycie się i korzystanie z publicznego transportu.
2. Używanie wulgaryzmów na ulicy
3. Popełnianie błędów językowych (pomimo częstego zwracania uwagi)
4. Nie wyciąganie wniosków (czyt. lenistwo)
5. Nagminne kłamstwa
Powiedzmy, że macie złotą rybkę i możecie wyeliminować jedną z powyższych. ;)
1
@jeyx77x Perską czy Bengalską?
13
@FafitFCB Przede wszystkim Koeman musi mu dać szansę. Wtedy będzie można powiedzieć, czy facet faktycznie ma coś do zaoferowania, czy też będzie kolejnym, niespełnionym talentem.
1
Wchodzi „amerykańskie 500 plus”.
Od 15 lipca amerykańskie rodziny otrzymują przelewy w wysokości 250 lub 300 dolarów na dziecko. Brzmi znajomo? Pięć lat po 500 plus, Amerykanie wprowadzają u siebie coś podobnego, ale nie owijają w bawełnę, tylko mówią: chcemy walczyć z ubóstwem. [oko.press]