Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Saul – postać biblijna, syn Kisza z plemienia Beniamina (ok. XI wieku p.n.e.), według Biblii pierwszy król Izraela. Swoje panowanie rozpoczął być może w 1042 p.n.e. Zginął w 1010 p.n.e. w walce z Filistynami na wzgórzach Gilboa. Poprzednik Dawida. Powołany przez proroka Samuela na wodza; dokonał zjednoczenia plemion izraelskich. Twórca scentralizowanej monarchii na terenie Palestyny. W 2021 poruszył Ramblę.
5
Boli Was potężny Saul?
1
@JimMorrisonFCB Bliźniak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@patry295 Zupełne przeciwieństwo.
@Mr8lack Zazdro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Które ze sławnych osób urodziły się tego samego dnia i miesiąca, co Wy?
W moim przypadku Colin Farrell, Viktor Orban, Marco Reus, Michał Wiśniowiecki czy Iga Świątek.
8
Jeżeli szefowie La Ligi dali taki warunek, to Laporta niestety musi szukać opcji. Mógłby ewentualnie rozwiązać kontrakt z Samuelem lub innym piłkarzem i liczyć, że nie będą się domagać odszkodowań. Byłoby to jednak bardzo ryzykowne, a sytuacja finansowa i tak nie jest najlepsza.
Przypominam, że to nie Laporta doprowadził do takiej sytuacji. Ciężko się obracać w szambie, a i tak w miarę ładnie udaje się to rozgrywać. Warto podkreślić, iż mamy już prawie Messiego i kilku ciekawych piłkarzy z wolnego transferu.
2
Nagrania audio do Forzy Horizon 5. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.
0
Wymyślono instytucję „kary dla samochodu”
Tak, to na razie propozycja, nie projekt ustawy o zmianie ustawy. Sam pomysł jest jednak kuriozalny. Jeśli złapie się kogoś na jeździe bez uprawnień, to jego samochód – lub ten, którym jechał – ma być przez trzy miesiące wyłączony z ruchu. [autoblog.pl]
3
Laporta zrobił dla Barcelonismo już tyle, że nawet jakby oddał Messiego i wyszedł na golasa przed kibiców, to i tak jest nie do podważenia.
1
Jeszcze tylko jedenastka Olimpiady. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Dzemix111 Albo coś pracuje, albo nie pracuje.
0
Drugie zdanie nieco mnie rozbawiło. :>
2
@Kamilos84 Przypomina się rozmowa Aliny z Danką.
Ala, przecież oni jeszcze spadną do niższej ligi!
Nie spadną.
Jak to? Jak nie zagrają, to dostaną walkowera.
Ale nie ma już niższej ligi!
9
Kolejna część absurdalnych przepisów w Stanach
W Arkansas mąż ma prawo pobić żonę, ale maksymalnie raz w miesiącu
W Los Angeles jest tak samo, ale pas do bicia może wynosić maksymalnie 5 cm, inaczej wymagana jest zgoda małżonki
W Karolinie Płn. też można bić żonę, ale tylko na schodach gmachu sądu
W Vermoncie kobieta nie może nosić sztucznej szczęki, chyba że ma pisemną zgodę męża
W Arkansas dyrektor szkoły nie może podwyższyć pensji nauczycielowi, który ma fryzurę "na pazia"
W Bakersville kobiety mają zakaz uprawiania seksu z diabłami bez użycia prezerwatywy
W Indianie/Gary nie można chodzić do teatru po zjedzeniu czosnku, chyba że po godzinie 16:00
Na terenie Alabamy nie można sprzedawać orzeszków ziemnych w środę po zachodzie słońca
W stanie Nebraska istnieje nakaz jazdy po prawej stronie jezdni, gdy wjedzie się na tereny górzyste. Problem w tym, że Nebraska nie ma gór!
4
@Criss18Barca Tak samo myślałem przed Euro. xD
2
Myślicie, że reprezentacja Polski zdoła awansować na MŚ w Katarze? Szczerze mówiąc nie sądzę, żebyśmy wyprzedzili Węgrów, a co dopiero Anglików.
21
Ale jaja.
Na pewnej, białej stronce pojawiły się gwiazdki polecenia komentarza przez redakcję. Przykładowy komentarz, który dostał gwiazdkę, to:
"To jest bardzo mały człowieczek, mentalnie w podstawówce." o Gerardzie Pique.
Skoro sama redakcja popiera taki hejt, to tamta strona nigdy nie będzie poważna.
4
Komunikatory internetowe i dane, które są z Wami powiązane.
https://niebezpiecznik.pl/wp-content/uploads/2021/01/signal-whatsapp-imessages-scaled.jpeg
7
Niezły trolling z tym Ojcem Chrzestnym. :D
7
Złota Piłka dla Jorginho, to Messiemu przynajmniej srebrną dali.
1
@FIJI Jest beautiful, tak sądzę.
2
Gdzie on kładzie ten puchar? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
19
Ktoś pisał wczoraj, że oddałby pięć lat bez Ligi Mistrzów za Copa America dla Messiego.
No to teraz się nie zdziwcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Drżyjcie rywale Barcelony w lidze i na Rambli.
0
Dwóch byłych piłkarzy Barcelony się ściska.
2
Co to za piszczenie? Proszę się wyłączyć.
1
Co jest kurdę, czwarta w nocy jest!
0
Messi na szczycie:
https://i.imgur.com/QONYKri.png
3
Casemiro już bije brawo Messiemu.
3
Sceny jak z Piły.