0

@RobiS Oglądałeś trailer? Tam się nic nie zmieniło.

1

@LS Oczywiście. Jak się nie ma nic do pokazania, to się pokazuje piłkarzy.

0

@Piernik Nie, to podróbka.

5

To jest koniec tej gry. Cross-play z cziterami z PC (XD) oraz mobilnymi graczami (XDD), zero informacji o karierze offline, grafika sprzed pięciu lat, brak pressingu drugiego piłkarza (przynajmniej w becie)... ja pytam gdzie jest grafika next-gen, którą pokazywali dwa lata temu? Tyle czasu na to, żeby przedstawić takie gówno.


3

@Mario96w Są plusy dodatnie i są plusy ujemne, jak to mówił prezydent. Ja na przykład nie chciałbym wracać do szkoły i tej niemożności kupienia sobie czegoś samemu, ale poza tym faktycznie może być szkoda pewnego rodzaju beztroski i wywalonych... wiadomo czego. :P

3

Sztos. Dzisiaj ma być oficjalna zapowiedź edycji 2022, mam nadzieję, że Konami nie zapomni... xD


1

@puyol_presidend5 Dlaczego krzesło samo nie stoi?
Bo potrzebna jest Iława. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Mario96w To Ty jeszcze dzieciak jesteś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@FafitFCB Synu, nie grzesz tak! Gardło przeziębisz.

1

@barcelonaLM A jak upaństwowią cookies, to trzeba je będzie akceptować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@JimMorrisonFCB Yyy... bagno!

Tak jest, tak jest!

Miał kurdę!

41

1

@ptrx Pokazują go ciągle.

0

@kosiarz92 @Karzel @ściah Po lewej stronie prof. Staniszkis, po prawej przewodniczący Lewicy - Włodzimierz Czarzasty. :)

0

A teraz zagadka - czy wiecie, kto jest na tym zdjęciu z początku lat 80-tych? :)

https://ocdn.eu/images/pulscms/YjE7MDA_/7a2bb844-2235-4458-b903-6cac480adefd.jpeg

PS. Tylko nie sprawdzać googlatorem. :P

2

PES podpisał umową ambasadorską z Panem Neymarem, więc możemy mieć sytuację, że wraz z Messim, Ronaldo i Lewandowskim wystąpią na jednej okładce. To byłoby coś.

3

@FCMichalo Ja bym w ogóle skrócił do pięciu minut i 40 minut reklamy. A co się będziemy ograniczać.

0

@geass Pewnie, społecznościówek jest dużo, ale jeżeli człowiek przestaje oglądać piłkę przez facebooka, to tak naprawdę nigdy się nią nie interesował.
A co do stylu - to oczywiście tylko moja opinia. Nie widzę nic fajnego w podawaniu piłki do bramkarza przez pół meczu i dlatego właśnie gram w gry piłkarskie, bo tam mogę tego uniknąć. :P

2

Co do tego, że ludzie coraz mniej interesują się piłką, to według mnie nie wynika to z tego, że mecze są za długie czy piłkarze leżą na boisku.

Tutaj winny jest sposób grania, który został doprowadzony do absurdu. Chodzi oczywiście o wszechobecne klepanie piłeczki, które jeszcze w czasach Ronaldinho nie występowało na taką skalę. Absolutnie bezsensowny styl, który jest pompowany nawet w słabych klubach i reprezentacjach, które nie lubią tak grać (przykład - reprezentacja Polski).
FIFA naprawdę myśli, że skracając mecze i wprowadzając reklamy w przerwie zachęci młodych ludzi do oglądania? Może zachęci jakichś kompletnych Januszy, których nie interesuje wynik, ale wtedy piłka zniknie już kompletnie, pozostawiając komercyjny syf.

To oczywiście tylko moja teoria. Sam po sobie widzę, że taki sposób grania mnie męczy. Kiedyś jedna, dwie piłki i gra do przodu, a teraz szukanie "tego jednego" podania, którego w 99% nie ma.

0

@koziar Porównywanie Polski po transformacji do dojrzałej demokracji angielskiej. xD

0

@Kgorecki2500 Jeżeli nie ma dowodów, to państwo demokratycznie nie aresztuje człowieka. Muszą być dowody, a jego żona od razu skasowała konto na portalu społecznościowym.

0

Komentarz usunięty

0

https://www.futbin.com/21/player/1291/gylfi-sigursson

700 łapek w dół, komentarze wyłączone, ale cóż... sam sobie zasłużył.

11

Główni partnerzy handlowi w 2000 i 2020 roku. Chińczycy mocno poszli do przodu.


0

W negocjacjach jest często taki jeden moment, w którym można osiągnąć dobrą ofertę. Mam wrażenie, że ten moment został już przespany i teraz będzie szukanie koła zapasowego.

0

@Coutinho007 Ja tam nie chcę żadnych cienkich pomocników, którzy nie radzą sobie w United. Tu się nie zgadzamy. :P

1

@Encore Wymieniać Griezmanna za van de Beeka, to jakby zamienić Citroena Cactusa na Citroena z kaktusem w masce.

0

@Encore Rozumiem, że poczucie humoru się trzyma.

6

@Encore Z całym szacunkiem, ale bez dopłaty też bym na to poszedł. Nie jesteśmy obecnie uprzywilejowani do dyktowania warunków Mistrzowi Hiszpanii.

5

"Barcelona będzie chciała umieścić Griezmanna w Premier League."

Umieścić, to można miecz w pochwie. Trzeba było brać Saula, bo nic lepszego nie wynajdziemy. Tym bardziej, że Hiszpan jest świetny wytrzymałościowo i chciał zejść z pensji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?