Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AntekGriezmann No ktoś podpalił, nie wiem kto.
3
@Abaddonxx Styrta jest podpalona...
... i styrta już prawie się dopala!
0
@AntekGriezmann Słucham?
4
Halo, zgłaszam...
wybuch, styrtę ktoś podpalił!
0
@FCMichalo GTA wraz z kartą kredytową.
2
Utwory otwarcia Igrzysk:
Chrono Trigger - "Frog Theme"
Ace Combat - "First Flight
Tales of Series - "Royal Capital-Dignified"
Monster Hunter - "Wind of Departure"
Chrono Trigger - "Robo's Theme"
Sonic the Hedgehog - "Star Light Zone"
Winnig Eleven (Pro Evolution Soccer) - "eFootball walk-on-theme"
4
"Florecistka, z którą Sylwia Gruchała" xD
10
No ktoś podpalił, nie wiem kto.
https://x.com/disclosetv/status/1417436902450516009
1
@Aureczek Tak, dzwonisz do telekomunikacji i mówisz, że kupiłeś PS5.
1
@dmcteam Synu, wartości są ponadczasowe, pamiętaj o tym.
4
Dziewięć lat w PSV, potem przygoda w potężnym Manchesterze, aż w końcu odpalił w Lyonie. Oby kontynuował dobrą passę.
6
Ta prezentacja wygląda tak, jakby to Depay był prezydentem. xD
3
Naprawdę sądzicie, że Legia wygra z Dynamem? To już będzie inny poziom, pomimo słabszego początku piłkarzy Zagrzebia.
Sprawdziłem Transfermarkt i najlepiej oceniony finansowo piłkarz Legii, to Luquinhas - 3,5 miliona, tymczasem w Dynamie gra aż 11-tu piłkarzy wyżej wycenionych. xD
2
@Bocheno1 A Pan na jaką partię głosuje?
1
@AntekGriezmann Ulubiony piłkarz: Czawi i Puziol
Znienawidzony piłkarz: F***
0
@AachenUzumaki Uważam, że trzeba dać mu szansę, oby tylko nie poszedł drogą Moriby.
6
Podoba mi się lewy obrońca. Szybko reaguje, szybko wstaje po faulu i dynamicznie wchodzi w pole karne, a przede wszystkim MYŚLI.
5
Wiadomo, że to tylko mecz towarzyski, ale naprawdę mam wrażenie, że młoda drużyna wykazuje dużo więcej zaangażowania, niż stara.
Przypominam też jakie są pensje.
3
Bossu: "No, dziś nie będzie chłosty".
0
Gol dla Tarrago... yy znaczy Barcelony.
4
@FCBparasiempre Spójrz na mój nick, następnie skieruj się w lewo, a trafisz do Bossa.
4
Bossu siedzi i myśli: "A spróbujcie mi tylko stracić bramkę"
38
No i czy taki Manaj dałby mniej, niż Braithwaite? Po co w ogóle kupować takich gości?
6
@Jackazz Darek wie, co dobre.
0
@tomek8756 Bardzo ładna dziewczyna. Może nie do końca pasuje do Yennefer, ale i tak mi się podoba. :P
8
Oczekiwania vs rzeczywistość. :D
3
@koksik2700 A najgorsze jest to, że FIFA przy tym całym EFootball i tak wygląda o klasę lepiej. W tym roku niestety wybieram produkcję EA Sports, chociaż w sumie nie ma w czym wybierać.
1
@LS Taa, dzieciaki będą grały 'za darmo' w grę mobilną na nowej generacji. A niech sobie grają, ja nawet za darmo tego nie chcę.
3
Najlepsze podsumowanie PESa 2022 xD @LS @jeyx77x @Lionel_Messi10
https://i.imgur.com/eMOHalO.png
0
@Gomess Ta sama celebracja z uszami.