1

@AntekGriezmann No ktoś podpalił, nie wiem kto.

3

@Abaddonxx Styrta jest podpalona...
... i styrta już prawie się dopala!

0

@AntekGriezmann Słucham?

4

Halo, zgłaszam...

wybuch, styrtę ktoś podpalił!

0

@FCMichalo GTA wraz z kartą kredytową.

2

Utwory otwarcia Igrzysk:

Chrono Trigger - "Frog Theme"
Ace Combat - "First Flight
Tales of Series - "Royal Capital-Dignified"
Monster Hunter - "Wind of Departure"
Chrono Trigger - "Robo's Theme"
Sonic the Hedgehog - "Star Light Zone"
Winnig Eleven (Pro Evolution Soccer) - "eFootball walk-on-theme"

4

"Florecistka, z którą Sylwia Gruchała" xD

10

No ktoś podpalił, nie wiem kto.
https://x.com/disclosetv/status/1417436902450516009

1

@Aureczek Tak, dzwonisz do telekomunikacji i mówisz, że kupiłeś PS5.

1

@dmcteam Synu, wartości są ponadczasowe, pamiętaj o tym.

4

Dziewięć lat w PSV, potem przygoda w potężnym Manchesterze, aż w końcu odpalił w Lyonie. Oby kontynuował dobrą passę.

6

Ta prezentacja wygląda tak, jakby to Depay był prezydentem. xD

3

Naprawdę sądzicie, że Legia wygra z Dynamem? To już będzie inny poziom, pomimo słabszego początku piłkarzy Zagrzebia.
Sprawdziłem Transfermarkt i najlepiej oceniony finansowo piłkarz Legii, to Luquinhas - 3,5 miliona, tymczasem w Dynamie gra aż 11-tu piłkarzy wyżej wycenionych. xD

2

@Bocheno1 A Pan na jaką partię głosuje?

1

@AntekGriezmann Ulubiony piłkarz: Czawi i Puziol
Znienawidzony piłkarz: F***

0

@AachenUzumaki Uważam, że trzeba dać mu szansę, oby tylko nie poszedł drogą Moriby.

6

Podoba mi się lewy obrońca. Szybko reaguje, szybko wstaje po faulu i dynamicznie wchodzi w pole karne, a przede wszystkim MYŚLI.

5

Wiadomo, że to tylko mecz towarzyski, ale naprawdę mam wrażenie, że młoda drużyna wykazuje dużo więcej zaangażowania, niż stara.

Przypominam też jakie są pensje.

3

Bossu: "No, dziś nie będzie chłosty".

0

Gol dla Tarrago... yy znaczy Barcelony.

4

@FCBparasiempre Spójrz na mój nick, następnie skieruj się w lewo, a trafisz do Bossa.

4

Bossu siedzi i myśli: "A spróbujcie mi tylko stracić bramkę"

38

No i czy taki Manaj dałby mniej, niż Braithwaite? Po co w ogóle kupować takich gości?

6

@Jackazz Darek wie, co dobre.

0

@tomek8756 Bardzo ładna dziewczyna. Może nie do końca pasuje do Yennefer, ale i tak mi się podoba. :P

8

Oczekiwania vs rzeczywistość. :D


3

@koksik2700 A najgorsze jest to, że FIFA przy tym całym EFootball i tak wygląda o klasę lepiej. W tym roku niestety wybieram produkcję EA Sports, chociaż w sumie nie ma w czym wybierać.

1

@LS Taa, dzieciaki będą grały 'za darmo' w grę mobilną na nowej generacji. A niech sobie grają, ja nawet za darmo tego nie chcę.

3

Najlepsze podsumowanie PESa 2022 xD @LS @jeyx77x @Lionel_Messi10

https://i.imgur.com/eMOHalO.png

0

@Gomess Ta sama celebracja z uszami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?