0

@Przemek2323 W wieku 16 lat robi karierę, na bogato.

1

@kamyk_23 Otóż to, Puig jest wyjątkowym piłkarzem, który cały czas stara się grać do przodu i przez to popełnia sporo błędów. Pique podawał z Gironą prosto pod nogi na własnej połowie, kiedy nie był kompletnie kryty... i ten piłkarz zagra pewnie 90% meczów w wyjściowym składzie, a ludzie szukają problemów gdzie indziej. :D

2

@masterandservant Przestałem liczyć, niczym Jerzy Pilch butelki alkoholu.

4

@Coutinho007 Jest Balde. ;)

1

@Criss18Barca "Do 35 poniżej poziomu się nie schodzi"

Powiedz to Pique. :P

3

Szanse na podpisanie Ilaixa Moriby wynoszą około 50%. [dowolna gazeta katalońska]

1

@BombowiecKrawczyk Człowiek, to nie tylko żołądek, Karolu.

3

W sumie Griezmann prezentował się dobrze w spotkaniu z Gironą. Jeżeli miałby odejść za czapkę gruszek, to lepiej go mieć w swoim składzie.

6

@Puyolex Grzmoty? Czyżbyś mieszkał w Turynie?

0

@patry295 Ten na górze kupił sobie szersze koła, sprytny.

0

@Boogmacher To ten film, w którym nasz klub został nazwany "Barką"?

2

@Coutinho007 Wolałbym Emersona, ale poza tym ok. Trzeba dać szansę młodym - jak nie teraz, to kiedy?!

24

@Coutinho007 Jedno nie wyklucza drugiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

42

Prawonożny obrońca nie może grać obok prawonożnego, młody obrońca obok młodego, a ten, który ma alergię obok tego, co nie je mięsa...

Przestańmy żyć schematami. Pique powinien siedzieć na ławie, a jego miejsce zająć obrońca pokroju Erica Garcii, który godnie reprezentuje swoją drużynę na dwóch turniejach. Gerard niestety już nie nadąża, a sposób, w który wczoraj został objechany przez słabego piłkarza Girony tylko potwierdza, że nie nadaje się on do pierwszej drużyny.

13

@sergio5 A z Peszką imprezował?

3

@Ansufati123 Ty lepiej się kuruj, bo we wrześniu będziesz potrzebny w składzie.

0

@HighestInTheRoom Nie wkładaj mi nic do ust, bardzo Cię proszę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Huck Oczywiście.

Mam nadzieję, że pomogłem.

4

@LeoMessiah Religia jest opium dla mas, tyle w temacie. @Sulimo dobrze "prawi". ;)

0

"Jestem hardkorem, mam na to certyfikaty..."

To już wiemy skąd wziął się pomysł na certyfikaty. :)

0

@SkilledHydra16 Barcelona - Inter 2010. Bylibyśmy pierwszą drużyną, która obroniła Ligę Mistrzów.

7

Yusuf Demir, zapamiętajcie to nazwisko.

2

Teraz będzie łatwo pomylić okrzyki Memphis z Messi. ;)

0

Kto tam wykazał się takim inteligentnym zagraniem?

1

@hubert2001 Jak tylko się rozgrzeje.

1

Memphis Grizzlies wchodzi na boisko.

4

Widać jaką motywację mają piłkarze, którzy poobniżali pensje.

Lepiej żeby Garcia grał w podstawowym składzie.

10

Młodzi grają 2x lepiej, niż starzy. To wiele mówi o tej drużynie. xD

13

Laporta: "Mnie nie pytaj, nie wiem kto to."

0

@LeoMessiah To drugie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?