Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Przemek2323 W wieku 16 lat robi karierę, na bogato.
1
@kamyk_23 Otóż to, Puig jest wyjątkowym piłkarzem, który cały czas stara się grać do przodu i przez to popełnia sporo błędów. Pique podawał z Gironą prosto pod nogi na własnej połowie, kiedy nie był kompletnie kryty... i ten piłkarz zagra pewnie 90% meczów w wyjściowym składzie, a ludzie szukają problemów gdzie indziej. :D
2
@masterandservant Przestałem liczyć, niczym Jerzy Pilch butelki alkoholu.
4
@Coutinho007 Jest Balde. ;)
1
@Criss18Barca "Do 35 poniżej poziomu się nie schodzi"
Powiedz to Pique. :P
3
Szanse na podpisanie Ilaixa Moriby wynoszą około 50%. [dowolna gazeta katalońska]
1
@BombowiecKrawczyk Człowiek, to nie tylko żołądek, Karolu.
3
W sumie Griezmann prezentował się dobrze w spotkaniu z Gironą. Jeżeli miałby odejść za czapkę gruszek, to lepiej go mieć w swoim składzie.
6
@Puyolex Grzmoty? Czyżbyś mieszkał w Turynie?
0
@patry295 Ten na górze kupił sobie szersze koła, sprytny.
0
@Boogmacher To ten film, w którym nasz klub został nazwany "Barką"?
2
@Coutinho007 Wolałbym Emersona, ale poza tym ok. Trzeba dać szansę młodym - jak nie teraz, to kiedy?!
24
@Coutinho007 Jedno nie wyklucza drugiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
42
Prawonożny obrońca nie może grać obok prawonożnego, młody obrońca obok młodego, a ten, który ma alergię obok tego, co nie je mięsa...
Przestańmy żyć schematami. Pique powinien siedzieć na ławie, a jego miejsce zająć obrońca pokroju Erica Garcii, który godnie reprezentuje swoją drużynę na dwóch turniejach. Gerard niestety już nie nadąża, a sposób, w który wczoraj został objechany przez słabego piłkarza Girony tylko potwierdza, że nie nadaje się on do pierwszej drużyny.
13
@sergio5 A z Peszką imprezował?
3
@Ansufati123 Ty lepiej się kuruj, bo we wrześniu będziesz potrzebny w składzie.
0
@HighestInTheRoom Nie wkładaj mi nic do ust, bardzo Cię proszę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Huck Oczywiście.
Mam nadzieję, że pomogłem.
4
@LeoMessiah Religia jest opium dla mas, tyle w temacie. @Sulimo dobrze "prawi". ;)
0
"Jestem hardkorem, mam na to certyfikaty..."
To już wiemy skąd wziął się pomysł na certyfikaty. :)
0
@SkilledHydra16 Barcelona - Inter 2010. Bylibyśmy pierwszą drużyną, która obroniła Ligę Mistrzów.
7
Yusuf Demir, zapamiętajcie to nazwisko.
2
Teraz będzie łatwo pomylić okrzyki Memphis z Messi. ;)
0
Kto tam wykazał się takim inteligentnym zagraniem?
1
@hubert2001 Jak tylko się rozgrzeje.
1
Memphis Grizzlies wchodzi na boisko.
4
Widać jaką motywację mają piłkarze, którzy poobniżali pensje.
Lepiej żeby Garcia grał w podstawowym składzie.
10
Młodzi grają 2x lepiej, niż starzy. To wiele mówi o tej drużynie. xD
13
Laporta: "Mnie nie pytaj, nie wiem kto to."
0
@LeoMessiah To drugie.