0

@hayek Tak, jak powiedzieli poprzednicy - jeżeli nie podajesz kwoty transferu, są zasadne pytania. Być może chcą coś ukryć, niekoniecznie przed innymi klubami.

Klub nie jest Twoim prywatnym folwarkiem, tylko demokratyczną instytucją, należącą do Socios.

2

Czy Was też wkurza, jak Barcelona nie podaje kwoty transferu? To powinien być wymóg. Opinia publiczna ma prawo wiedzieć, za ile został sprzedany konkretny piłkarz.

6

@DaPidejpi Nigdy nie obiecuj, to jest moja podstawowa zasada.

5

https://cdn.natemat.pl/b2695b3e1bf9600caf99c01108135648,750,0,0,0.jpg

1992 rok. Niedługo minie trzydzieści lat, a polska polityka nie zmieniła się nawet o jotę. ;D

Matko, to już trzydzieści. Masakra. :D

3

@Simusamu10 Uważam takie sytuacje za skandaliczne. Nieważne, czy w sklepie, urzędzie, czy kościele. Po co komu to małżeństwo?

0

@masq A to może z kwotą pomyliłem. W każdym razie opłaty będą. :P

1

@kuz Tak, tylko jeżeli zagra 20 meczów, to będziemy musieli płacić Liverpoolowi sporo pieniędzy.

1

Parę dni temu na słynnym kanale HITC Sevens pojawił się film o Wiśle Kraków, który zatytułowany jest "The Football Club Run By Hooligans". Jest też sporo odniesień do Barcelony Pepa Guardioli.


13

@Pawelec7 To by nic nie dało i tak.

0

Alaba wygląda na młodszego, niż Mbappe. :D

5

@macio_944 Można, jak najbardziej.

Jeszcze jak!

2

@Ojciec5tkidzieci Masz mega-oryginalne nazwisko.

2

Jak brzmią nazwiska pięciu osób, które wywierają na Was największe wrażenie/wpływ?

@JimMorrisonFCB @elo1600 @Sulimo @Cochise @Coutinho007 @Kgorecki2500 @korolocik

2

@Ojciec5tkidzieci Czepiasz się jednego zachowania, gdzie jakiś imbecyl wparował na wiec. Jego działanie na rzecz ludzi i działalność opozycyjna w PRL jest o wiele ponad to.

4

"Chcecie sprzedać Gryzia, aby podpisać kontrakt z 34-latkiem"

...i wtedy masz taki mind-fuck "Cholera, Saul jest starszy od Griezmanna?"

19

Jeszcze miesiąc temu potężne grono osób pisało, że musimy się pozbyć Griezmanna i dobrze byłoby kupić kogoś do środka pola.
Dziś nadarza się jedyna, niepowtarzalna okazja i co? Narzekanie.

2

@JohnnyBarca Jemu chyba nie chodziło o kolor, tylko krój. xD

1

@FCMichalo Piękna sprawa. Lapcio jak zwykle rozsądny.

30

"Na przykład, ten Diego Torres [dziennikarz El País]. On wali nawet w moje zdjęcie w dowodzie osobistym"

Perez. ;D

2

Griezmann już szykuje kolejne filmy:

AntuaAtletico.mp4
AntuaBarcelona.avi
Antuapeesgie.wmv

9

@Werka7 Zostawić go na pięć minut i już ma obok siebie koke.

1

@Kz1234 Chyba w to nie uwierzyłeś? xD

0

Jeżeli Saul pokaże klasę, tak jak dwa-trzy sezony temu, to dostajemy naprawdę bardzo dobrego piłkarza i to akurat tam, gdzie potrzebujemy. Żelazne płuca w drugiej linii. W pierwszej i tak jest już przepych.

7

@Deeespacito Uuu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kaamil1910 Jeżeli będzie grał tak, jak post powyżej, to faktycznie.

1

@AlicjaFCB Tutaj nie będzie czego kraść.

0

@Wiktoria13 To nie szkoła, tylko najjaśniejsza Niepokalana.

3

Do ya want to patch your damn midfield?

Better Call Saul. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@kamiVeB Oczywiście. Arturo był przekoksem na Euro.

3

Chłop ma 40 milionów Euro wartości, chce go Klopp, ale Bamba i tak wie swoje. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?