Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek Tak, jak powiedzieli poprzednicy - jeżeli nie podajesz kwoty transferu, są zasadne pytania. Być może chcą coś ukryć, niekoniecznie przed innymi klubami.
Klub nie jest Twoim prywatnym folwarkiem, tylko demokratyczną instytucją, należącą do Socios.
2
Czy Was też wkurza, jak Barcelona nie podaje kwoty transferu? To powinien być wymóg. Opinia publiczna ma prawo wiedzieć, za ile został sprzedany konkretny piłkarz.
6
@DaPidejpi Nigdy nie obiecuj, to jest moja podstawowa zasada.
5
https://cdn.natemat.pl/b2695b3e1bf9600caf99c01108135648,750,0,0,0.jpg
1992 rok. Niedługo minie trzydzieści lat, a polska polityka nie zmieniła się nawet o jotę. ;D
Matko, to już trzydzieści. Masakra. :D
3
@Simusamu10 Uważam takie sytuacje za skandaliczne. Nieważne, czy w sklepie, urzędzie, czy kościele. Po co komu to małżeństwo?
0
@masq A to może z kwotą pomyliłem. W każdym razie opłaty będą. :P
1
@kuz Tak, tylko jeżeli zagra 20 meczów, to będziemy musieli płacić Liverpoolowi sporo pieniędzy.
1
Parę dni temu na słynnym kanale HITC Sevens pojawił się film o Wiśle Kraków, który zatytułowany jest "The Football Club Run By Hooligans". Jest też sporo odniesień do Barcelony Pepa Guardioli.
13
@Pawelec7 To by nic nie dało i tak.
0
Alaba wygląda na młodszego, niż Mbappe. :D
5
@macio_944 Można, jak najbardziej.
Jeszcze jak!
2
@Ojciec5tkidzieci Masz mega-oryginalne nazwisko.
2
Jak brzmią nazwiska pięciu osób, które wywierają na Was największe wrażenie/wpływ?
@JimMorrisonFCB @elo1600 @Sulimo @Cochise @Coutinho007 @Kgorecki2500 @korolocik
2
@Ojciec5tkidzieci Czepiasz się jednego zachowania, gdzie jakiś imbecyl wparował na wiec. Jego działanie na rzecz ludzi i działalność opozycyjna w PRL jest o wiele ponad to.
4
"Chcecie sprzedać Gryzia, aby podpisać kontrakt z 34-latkiem"
...i wtedy masz taki mind-fuck "Cholera, Saul jest starszy od Griezmanna?"
19
Jeszcze miesiąc temu potężne grono osób pisało, że musimy się pozbyć Griezmanna i dobrze byłoby kupić kogoś do środka pola.
Dziś nadarza się jedyna, niepowtarzalna okazja i co? Narzekanie.
2
@JohnnyBarca Jemu chyba nie chodziło o kolor, tylko krój. xD
1
@FCMichalo Piękna sprawa. Lapcio jak zwykle rozsądny.
30
"Na przykład, ten Diego Torres [dziennikarz El País]. On wali nawet w moje zdjęcie w dowodzie osobistym"
Perez. ;D
2
Griezmann już szykuje kolejne filmy:
AntuaAtletico.mp4
AntuaBarcelona.avi
Antuapeesgie.wmv
9
@Werka7 Zostawić go na pięć minut i już ma obok siebie koke.
1
@Kz1234 Chyba w to nie uwierzyłeś? xD
0
Jeżeli Saul pokaże klasę, tak jak dwa-trzy sezony temu, to dostajemy naprawdę bardzo dobrego piłkarza i to akurat tam, gdzie potrzebujemy. Żelazne płuca w drugiej linii. W pierwszej i tak jest już przepych.
7
@Deeespacito Uuu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kaamil1910 Jeżeli będzie grał tak, jak post powyżej, to faktycznie.
1
@AlicjaFCB Tutaj nie będzie czego kraść.
0
@Wiktoria13 To nie szkoła, tylko najjaśniejsza Niepokalana.
3
Do ya want to patch your damn midfield?
Better Call Saul. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@kamiVeB Oczywiście. Arturo był przekoksem na Euro.
3
Chłop ma 40 milionów Euro wartości, chce go Klopp, ale Bamba i tak wie swoje. xD