0

Rany, on nawet karnego nie potrafi strzelić...

0

Karny. Balde nakrywa wszystkich czapką. :D

4

Mijają miesiące, a Dest cały czas daje się ogrywać, jak junior.

1

Demir faktycznie ma coś z Messiego. :P

4

Nie no ten Pique jest dramatyczny. Wrak obrońcy.

0

Wczoraj tak ładnie grały rezerwy, a tutaj wracają tłuste koty i co? Znów żadnej obrony, wolne tempo i podawanie na własnej połowie.

0

W tym roku moda na lawendę.

1

@cat_r37 Zobacz ile jest problemów z obniżeniem pensji legend klubowych, a co dopiero rozwiązanie kontraktu jakiegoś Matheusa. Trochę powagi.

0

@Rewolucja123 Barcelona i tak nie ma pieniędzy, a co dopiero nerwów na takie dywagacje. Lapcio postanowił odłożyć to w czasie.

1

@Rewolucja123 Też kiedyś oglądałem bajki, ale nie oszukujmy się... tak by nie było. ;)

1

@Rewolucja123 Laporta zrobił to, co trzeba było. Co by zmieniło skontaktowanie się przed wyrzuceniem go z klubu? I tak by latał po sądach.

Szybko i profesjonalnie.

1

@Odcinkowy Porównaniem socjalizmu z Kapelą pokazałeś, jak bardzo dziecinne masz podejście do świata.

10

Jestem szalenie ciekaw dzisiejszego debiutu Depaya. Wiadomo, że to tylko mecz towarzyski, ale liczę na kilka spektakularnych akcji.

3

@Kgorecki2500 Morawiecki był doradcą Tuska, a teraz udaje wielkiego PiSowca. Szkoda na to czasu.

0

@JohnnyBarca Boli Cię potężny Kubańczyk?

0

@barcelonaLM Nie myślmy już o kolejnych Igrzyskach.

1

@Barcaa12 Oprócz zagrywki, w której popełnili 31 błędów na 30 zagrywek.

1

No i pojechali.

0

Już się zaczyna szukanie usprawiedliwień. xD

0

Trzeba przyznać, że Iran ma świetnego kapitana.

0

Siwy uśmiecha się do Drzyzgi, bo Rambla go naznaczyła.

0

Czy ktoś mógłby powiedzieć o nim nieco więcej? Jak z szybkością, techniką?

0

Pojawiły się nowe informacje od Twitterowego użytkownika NonoLoko, na temat EFOOTBALL 2022. Są to nieoficjalne informacje, ale warto je przekazać.

Wczoraj odbyły się prywatne testy EFootball na PS5
Mecze, które są dostępne, to CPU, 1vs1 i 3vs3
Graficznie jest lepsza od tego, co pokazali na trailerze
El Monumental wygląda niesamowicie
Nie jest to taka jakość, jak w teście serwerów
Poprawiona defensywa, nie będzie tak prosta do okiełznania
Gracze lepiej się poruszają

Dodatkowo na innym koncie są informacje o tym, iż:

Wersja PC będzie przez pierwsze pół roku na starej generacji, dopiero później zostanie ulepszona
Gra będzie miała pakiet graficzny dla konsol nowej generacji
Master League, czyli kariera jest totalnie przerobiona, ale udostępniona będzie dopiero w lutym 2022
WAŻNE - Cross-play będzie tylko opcjonalny

0

Widzę, że dziś konkretna noc się szykuje.

1

@Herato Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że wprowadzili cross-play z telefonami. Oznacza to tyle, że gra będzie musiała być skalowana, aby działała na słabych urządzeniach. Silnik Unreal potrafi to wprawdzie zrobić, ale i tak graficznie może to wyglądać słabo.

2

Jestem za tym, ażeby edukować społeczeństwo, tłumaczyć prawdę na temat szczepień i ogólnie traktować ludzi z honorem i godnością człowieka, ale absolutnie nie popieram żadnego przymusu. Jak wyglądałby wtedy autorytet państwa, które i tak jest już zdegenerowane?

1

A pamięta ktoś jeszcze czasy, kiedy nikt nie kradł, bo nie było własności? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@maroon Tak, czytałem. W internecie jednak i tak krąży przeróbka niejakiego Trollqa i masa remixów.

2

@tobiasson92 Popieram to referendum. Władza państwowa jest zła, ale władza prywatna z mieszkaniami po 300 tysięcy jest jeszcze gorsza.

1

@AntekGriezmann Łączna zaraz jak się wjeżdża koło poczty tutaj...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?