Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pienaar Nie bo Neymar Griezmann Messi
3
@Striker air force może klasyczne
0
@Qlewer i średnicę
0
@buddy 42 rulez
0
@buddy Z gajora!
0
@Qlewer Tzn? Przypomnij
1
@Piter1369 No taaa może dorośnie za parę lat jak będzie miał 30. A co tu robił parę lat temu? Piłkarsko był bardzo dojrzały i nie robił takich numerów jak w PSG, więc nie pieprz głupot.
0
@dux Zemsty? To byłoby najlepsze co może spotkać nas w tej chwili.
0
@Chudini123 Hahaha przestań z czym do ludzi. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj
3
@ryszard_z_klanu Nie dla Ryszarda z klanu
0
@badej60 No nie zbyt to pasuje :)
0
@BarcaInfo Własnie zauważyłem, że dodałeś na Twitterze, że Demebele usunął informacje o Barcelonie na swoim instagramie. Hmmmmm
0
@ViscaBarca123 Ok, a można założyć konto przez fb? Tzn logować się,
1
@damian16161212 Jeszcze tydzień wytrzymamy
0
@Colon Może Hulk
0
Zastanawiam się nad założeniem twittera dla źródła informacji bo widzę, że dużo newsów, bramek jest stamtąd właśnie. Polecacie tą apke ogólnie? Jak tak to możecie mi polecić od razu źródła do obserwacji
1
Komentarz usunięty
0
@Mula Ta dobry na Betis. Nie rozśmieszaj mnie chłopie. To jest tylko zmiennik o ile oczywiście nie ma kontuzji.
0
@JackPtak A teraz niby ile jest wart w tym wieku? Co ty pieprzysz chłopie :)
0
@macio_944 No dokładnie racja. A jego obrońcy i tak wiedzą najlepiej przecież.
10
Nowy Valverde haha co za bzdury, żeby takie wnioski wyciągać po jednym meczu. Szczyt głupoty
0
Link do meczu mogę prosić? Tak żeby na telefonie działało
0
@Kubox Średnio na jeża, odpalam fife będzie lepiej
4
Tak czytam o tym Lewandowskim i jego 'wyczynie' jak piszą na meczykach i w sumie myślę, że fajnie jakby raz zdobył tego złotego buta. Messi ma już dość, poza tym coś czuję, że w tym sezonie aż tylu bramek nie strzeli, żeby wygrać po raz kolejny tą nagrodę no, ale zobaczymy.
4
@kubix05 Do dzisiaj się jada na dworze jak jest taka możliwość więc akurat taki średni przykład. I też u babci na wsi
0
Barcelona negocjuje z Juventusem transfer 22-letniego Urugwajczyka Rodrigo Bentancurta. Koszt transferu ma wynieść 60 mln euro. [@clarincom]
Wytłumaczy mi ktoś skąd te nagłe zainteresowanie nim i gdzie miałby niby grać?
0
@Tollusiek No i dzięki zacząłem korzystać i już poznałem parę fajnych utworów :)
1
@Thiago83 Rzuć to w cholere, dawaj do Huawei :D. Nie znam osoby co ma flagowy model z tych od p20 w górę i jest niezadowolona, więc to powinno Cię zachęcić. Cena adekwatna do jakości bo Samsung to niestety przegina pałe. A co do 6,1 racja miałem te same obawy, ale jest w porządku :). Miałem p20 wcześniej (5,7), ale mi go zaje... I wziąłem p20pro
0
@DanielVeB bo masz wersję lite i stary model. Ja jak kupiłem mate 20 lite to po weekendzie użytkowania zwróciłem do sklepu. Mimo, że tyle ludzi było zadowolonych i miał dobrą opinię to moim zdaniem cena nie była adekwatna do jakości (1200). Zwróciłem go i kupiłem p20 za tą samą cenę flagowiec lekko używany, ale igła. No i byłem bardzo zadowolony dopóki mi go nie ukradli chamy :)
9
@Hushovt No bo przyszedł pan Lampard :)