Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sandu! W końcu ktoś to dobrze napisał. Bez hejtu i złości prawidłowo. Oczywiście masz racje.
0
@Lidia Tak chłopie
0
@dzagos Ja bym już nie zagrał dla nich. Najwyżej do następnego okienka na trybunach by siedział, ale by w końcu zmiękli i go sprzedali w styczniu już myślę
8
Komentarz usunięty
0
@WiernyDoKoncaFCB miłego Neymara wszystkim również
0
@Foton może coś więcej?
0
@dge21 Tak to pozwoliłem sobie nazwać w sensie, że tyle szumu a może wyjść dupa i zostanie tam gdzie jest
0
Jeśli do 2 września to się będzie ciągnąć i ostatecznie Neymar zostanie w PSG to będzie chyba największe dmuchanie balona w dziejach transferowych. Całe okienko to się ciągnie. Mnie już łeb boli od tego tematu
0
@kamilop no co Ty?!
0
@matijas wychowywałem się po części na p81 więc mogę stwierdzić że kawałek dupy nie urywa a refren jest żenujący
1
@Chwytliwy Dlatego, że zasłużył na to swoim bezczelnym zachowaniem o poziomie sportowym nie wspomnę
0
@NGTRX Nieprawda to był Grzesiek Skwara
38
Jak możecie chcieć odejścia Rakiticia i Dembele? Pierwszy motor napędowy w kwiecie wieku, drugi młody ambitny utalentowany skrzydłowy z dobrym zdrowiem i ogromnym szacunkiem do klubu który nosi w sercu. Broń Cię panie coś na nich powiedzieć bo zaraz obrońcy się zlecą. Niektórzy chcą, żeby klub nadal wygrywał i osiągnął w końcu coś znowu w LM dlatego chcą zmian. Proste
0
Komentarz usunięty
0
@Kacper1432 To jakieś pomówienia, albo jawne wtargnięcie na konto
0
@Sabrina_spellman No ławka murowana i tak i tak. Ja sb nie wyobrażam żeby szef mi powiedział, że chce mnie zastąpić kimś innym, pora się pożegnać a ja mimo tego siedzę tam na siłę bo mam kontrakt. Kopnął bym go w dupe i poszedłbym do zakładu pracy gdzie będę bardziej potrzebny i mnie chcą. Proste
0
@qbsonFCBarca No czyli na takiego chłopca jak Ty np :)
3
@AV0CAD0 A przestań ja nie widzę takich komentarzy. Gównoburze tylko robisz :)
1
@Suzu No dokładnie. Tylko o to chodzi. Pora na odświeżenie składu, żeby wygrywać proste. Na siłę tutaj siedzą chociaż dostali info, że klub chciałby ich sprzedać. Wyobraź sobie, że w pracy do Cb tak powie szef to co robisz? To idę w cholere i idę do zakładu gdzie mnie chcą i będę ważniejszy proste
3
@blaugrana_36 Zapinać Neymara? No wiesz Ty co świntuchu
2
@Khajio Z tym podawaniem ręki to przegięcie, powinni mu nakopać w szatni
0
@Nazio87 Jak to nie? Oczywiście, że się zgodzi. Problem w tym że Dembele się może nie zgodzić.
0
@DonAndrzejos Rakitic z 40 mln jest wart, więc Dembele i tak to jest bonus. Oby to wyszło
0
@Cwaniak4 Kilkaset minimum
0
@Kozaxus No i co z tego ale oni nie kosztowali tyle pieniędzy a to główny powód
0
@etobzyk z Chelsea strzelił bramkę
0
Oglądam sobie stranger things a wy nie
1
@IronSanHybrid Mają swój profil na instagramie i ten duży rzuca głównie tym małym na wideo i o to cały przepis na sukces na insta ;D
4
@snoopy Porównujesz Rafinhe do Ronaldinho? Bana bym Ci dał za taką głupotę
0
@kaamil1910 Ta i co gdzie Arthur by grał chociażby? Fajnie to niby wygląda, ale jest to niemożliwe