Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Thiago83 Sporo dobrego słyszałem o s6 edge właśnie, a sporo minusów w s9 bo z tego co wiem nie różni się wystarczająco od swojego poprzednika s8. Mnie trochę martwi rozmiar tych nowych modeli bo teraz mam 6,1 cali i jest okej, ale nie obraziłbym się jakby był trochę mniejszy. Musiałbym zobaczyć jak w ręce leży taki chociażby właśnie p30 pro. No i myślę, że w przyszłym roku kupię jakiś tegoroczny model flagowy od huawei :)
0
@Jaro1279 I jak oceniasz swój model? Jak aparat? Ja myślę że prędzej czy później dam się namówić na iphone. Podobają mi się ich zabezpieczenia chociażby, tzn złodziej długo by się nim nie cieszył :)
1
@MesQueUnClub_87 Kolega miał i sobie cenił pamiętam współpracę z s8 :). No na s9 na pewno nie opłaca się zmienić, więc w s10 na pewno będzie widać różnicę. A xperia to moim skromnym zdaniem to już przeszłość. Tzn no chowają się na rynku jak dla mnie w porównaniu z gigantami, ale może wrócą silniejsi kto wie :)
0
@Cariones To też spora różnica, ja właśnie jak tak nagle się przerzuciłem na pierwszego flagowca to nie chce innych telefonów. Nie ma mowy
0
@ViscaBarca123 Dobry wybór i duża zmiana będzie pan zadowolony myślę :D. No i fajnie cenowo wygląda :)
0
Macie zamiar kupić jakiś nowy telefon w najbliższym czasie? Co macie obecnie? Od jakiegoś czasu zacząłem się tym bardziej interesować i pytam tak o po prostu bo lubię o tym dyskutować. Spider web polubiłem, fajnie się ogląda na yt. Ja mam obecnie P20pro następny telefon to na pewno będzie też huawei. Co roku myślę, że będę zmieniał chyba, że trafię na coś naprawdę dobrego
0
@VamosRakieta A to cwaniaczki. Na rok 20 zł aby tak jak kolega wyżej napisał czy na jaki okres? Z góry dzięki
0
@Tollusiek Dzięki za info wszystkim, skuszę się. Ten tidal też mnie zainteresował
0
@parpe Jak cenowo to wygląda?
0
@VamosRakieta Jak to nie mogę? To czego mam słuchać jak nie swoich utworów? Proszę o precyzyjne wyjaśnienie :D
1
Komentarz usunięty
0
@Cariones buahaha sril wagon
0
Kto używa spotify? To jest płatna aplikacja tak? Ja zacząłem w końcu używać soundcloud i mixclound, przerzuciłem się z yt. Nawiasem mówiąc nie wiem czy się orientujecie, ale istnieje.. Przerobiona apka youtube którą można minimalizować :)
0
@Rewolucja123 wiem pysiu ale nie zdziwie się jak taki będzie
2
@Getek lol nie panie
0
@BarcaInfo a co z Arthurem?
0
@krychukrychowski Można gdybać co by to było jakby jednak wybrał Barcelonę. Przypominam, że były kontakty
0
@SeeleyBooth Widzę, że mdma jeszcze trzyma po wczoraj
0
@Gaucho Nie wierzę w to
0
Dlaczego Queresma nigdy nie wszedł na najwyższy poziom na stałe? Głowa? Klub?
0
@kkbarca a może kompromis i bicki Neymara
0
@busquets5 nigdy Ci nie zdradzę tej tajemnicy
0
@gumaz Kup sobie popcorn i jakieś wafelki. Przypomniała mi się scena z poranku kojota
1
@kkbarca Czy tylko ja jej nie znam? Za mało chyba telewizji oglądam
2
@vebmroku ja też nie wiem
0
@Odesseiron szo chodzi? Nie wiem o co kaman, ale masz racje beka z takich
3
@Pitrobolon Jak Denis
0
Jeśli to prawda, że Neymar chce takie zarobki to KWESTIĄ GODZIN jest jak Barca zrezygnuje z jego zakupu i wycofa się z negocjacji i w tym przypadku słusznie. Niech wypier do Realu jak takie zaporowe sumy podaję, zresztą on o tym wie przypuszczam, że to jest nie do spełniania przez klub na dzisiaj. Nie wiem czy mnie łeb tak boli po wczoraj czy przez tego Neymara już, ale wszystko jest możliwe :)
0
@Pawlak1992 zapomnij za daleko to zaszło
0
@kris81 Oczywiście, że jest nam potrzebny