0

@kris81 Oczywiście, że jest nam potrzebny

0

Wystarczy, że zaakceptują obowiązek kupna i będzie fichado to się czają. Ja bym im jeszcze Dembele dorzucił też w rozliczeniu, albo na tej samej zasadzie. Nie dość, że wiecznie kontuzje to brak profesjonalizmu, nic się nie uczy na błędach i to mnie najbardziej wkur. Nie chcę go tu już.

6

Oby Dembele dołączyli do tej transakcji i jakimś cudem PSG się na to zgodziło. Byłem za jego pozostaniem, ale po ostatniej kontuzji straciłem nadzieję.

0

@NGTRX Jak Ci ręka więdnie to się nią pobaw trochę

0

@Colon Spokojnie jeszcze rok albo parę lat trzeba będzie czekać na LM z tym zarządem i trenerkiem. Tak radzę się nastawić bo może być wielki zawód po raz kolejny :)

1

@semafor I tak pewności nie masz a dasz 500 no iii pchasz

0

@MXFCB Już była taka propozycja i została odrzucona. Trzeba bulić pińcet. A i naucz się liczyć bo podobnie właśnie robią w zarządzie i przez to jest problem :)

0

@Grande91 Czy ja wiem czy kontuzje. Tego drugiego bardziej zmiana klubu, mieli pecha krótko mówiąc

0

@socha ma się rozumieć

1

Legendarny hiszpański napastnik, Fernando Torres rozegra dziś swoje ostatnie oficjalne spotkanie w profesjonalnej karierze. Po drugiej stronie barykady staną jego przyjaciele z reprezentacji Hiszpanii, Andres Iniesta i David Villa.

35-letni Hiszpan od zeszłego roku broni barw japońskiego Sagan Tosu. Dzisiaj jego zespół zmierzy się z Vissel Kobe, w barwach którego grają m.in. Andres Iniesta, David Villa i Thomas Vermaelen.

Napastnik dwa miesiące temu poinformował opinię publiczną o tym, że ma zamiar zakończyć bogatą karierę. W jej trakcie Hiszpan przywdziewał barwy Atletico Madryt, Liverpoolu, Chelsea i Milanu. Do Japonii przyleciał w lipcu zeszłego roku. W obecnym sezonie J-League zdobył dziewiętnaście bramek.

Fernando Torres dwukrotnie zdobył z reprezentacją Hiszpanii Mistrzostwo Europy i raz Mistrzostwo Świata. Wygrywał także Ligę Mistrzów i dwa razy Ligę Europy. Przez lata należał do grona najlepszych napastników na świecie.
Źródło: The Sun
Swego czasu mój ulubiony piłkarz, mógłby jeszcze rok dwa pograć w tej Japonii

0

Codziennie pojawiają się kolejne informacje o przyszłości Neymara. Zegar tyka, do końca okienka transferowego pozostało coraz mniej czasu, a zawodnik nadal ma ważną umowę z Paris-Saint Germain. "Marca" donosi, że transfer Brazylijczyka był powodem spięcia między czołowymi piłkarzami FC Barcelony, a prezesem klubu Josepem Marią Bartomeu.

Według informacji hiszpańskiej gazety, kluczowe postacie z szatni "Dumy Katalonii" udały się do gabinetu szefa i zarzuciły mu zbyt małe zaangażowanie w operację ponownego ściągnięcia brazylijskiego gwiazdora. Piłkarze mają być wyraźnie sfrustrowani zachowaniem klubu. Ich zdaniem, prezes Bartomeu i jego ludzie wykazują się opieszałością w powolnych negocjacjach z PSG. Prezes dał szatni obietnicę, że zrobi wszystko, co możliwe, by kupić Neymara, a teraz sprawia wrażenie niezdecydowanego.

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że Neymar wciąż pozostaje w kontakcie z najważniejszymi piłkarzami "Barcy", którzy są dzięki temu na bieżąco z nowymi informacji ws. powrotu Brazylijczyka. "Ney" miał im przekazać, że łączna wartość najwyższej dotychczasowej oferty Barcelony nie przekroczyła 140 mln euro, podczas gdy PSG żąda ponad 220 mln.

"Marca" podaje również, że Real Madryt wysłał do Paryża specjalną delegację, która ma przekonać włodarzy PSG do sprzedaży Brazylijczyka na Santiago Bernabeu. W Barcelonie muszą sobie zdawać sprawę, że "Królewscy" nie odpuszczą.

Saga transferowa z Neymarem zakończy się najpóźniej 2 września, w dniu zamknięcia okna transferowego.
Źródło: marca.com

3

@Misugi14 albo za pewni siebie byli i wyjdzie tak że psg wyru ich po raz kolejny

0

@Kamiloza91 no dobry jest :D

1

Oglądnąłem właśnie film 'Uciekaj'
Ryje łeb to raz a dwa końcowka mnie rozwaliła:'mówiłem, żebyś nie wchodził do tego domu' i ta mina haha

0

@stone80 Haha oczywiście że go boli chłopie. Nas kibiców boli jak Real wygrywa a co dopiera podwójna liga mistrzów? Nas boli a co ma powiedzieć legenda klubu od największych rywali. To dlatego Messi płakał nie raz po meczu. No tak jego nic nie boli. Żal mi tych którzy twierdzą inaczej bo sami siebie oszukujecie :)

0

@Mazi Ja chciałem Gomesa? Przypomnij mi proszę taki komentarz

0

@LeoMessi1994 Blair witch zdecydowanie. Tylko to film dla klimaciarzy :)

0

@LeoMessi1994 czekaj zaraz wejdę na netflixa tam tego sporo miałem chyba w swojej liście. Edit : house of wax, american poltergeist 2, rytuał, dom otwarty chyba też, satanic, apostoł, you get me, wygłodniali. Od razu mówię że nie ręcze za te filmy bo nie oglądałem

0

@Mazi No i dobrze Ci powiedział precz z Rakiticiem :D. Iniesta hahaha to żeś popłynął. I co ma śo wspólnego z pomocnikiem?

0

@AxelF Czytaj ze zrozumieniem chodzi o kibiców :)

0

@sidzej No a nie? Firma = jakość. Tak było, jest i będzie. Zależy też do czego potrzebujesz. Na codzień używam Lenovo i jest okej :)

1

No i ma rację jakby nie patrzeć. Rozumiem go w sumie

0

@VamosRakieta Oby Rakitic przesiedział cały sezon na ławce a potem bay

0

@MesQueUnClub_87 Wiem dlatego wydaje mi się, że CR nawiązał do nagród drużynowych, a nie swoich. Chociaż nie wiem

0

To co 100 na Betis?

21

@MesQueUnClub_87 Oczywiście, że go bolą. Dwa razy obroniona LM przez Real. To boli każdego kibica Barcelony, a co dopiero wychowanka i wieloletniego piłkarza tego klubu?

14

Bardzo fajnie się czyta takie wypowiedzi, a ludzie i tak będą się kłócić kto lepszy i obrażać się nawzajem.

0

@adamjttk Piszesz jakby to już było klepnięte skąd taka pewność?

0

@didzejos Oglądałem panie lubię :)

0

@NeroTFP Lubie dzięki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?