0

@Norbaj66 Jak mam sparować skoro ich nie widzi nie rozumiem? Z telefonem mogę

0

Macie jakieś info o fajnych filmach na netflixie? Co mają się tam niedługo pojawić, albo jakieś godne polecenia co już są? Nie chodzi mi o seriale bo tego mam dość :)

4

Są tu fani dying light? Właśnie ogrywam pierwszą część i dostaje info o kolejnej w przyszłym roku. Czekam nie powiem :). Przypadła mi do gustu, choć to moja pierwsza gra z zombie.

0

Dlaczego laptop nie widzi moich słuchawek na bluetooth? Mieliście taki problem? Dodam, że nie używałem wcześniej bluetooth. Wszystko widzi tylko nie słuchawki. JBL Tune 500BT i tak są sprawne

0

@MarioVeB! 15 za osobę

0

@msmsms wołowina. nie ma porównania

2

Inter Miami Davida Beckhama złożył ofertę Luisowi Suárezowi. Klauzula napastnika wynosi 200 milionów euro, ale Barcelona nie utrudniałaby mu odejścia za względu na jego wiek. [Mundo Deportivo]
Hmm w letnim okienku może odejść wg mnie mimo, że to jeden z moich ulubionych piłkarzy

0

@Fenriss Brałbym z pocałowaniem ręki. Ewentualnie 120 wynegocjować

2

Macie szlaban na kiwi.

0

@TommyShelby wiadomo że Boufal najlepszy co takiego

1

@badej60 Gdzieś na pewno. Pytanie Barca czy Real? A może Juve...

3

Cristiano Ronaldo w rozmowie z portugalską telewizją "TVI" w krytyczny sposób odniósł się do obecnych realiów na rynku transferowym.

Portugalczyk przekonuje, że kwoty, które płaci się za zawodników, są zdecydowanie zawyżone. Piłkarz Juventusu negatywnie ocenia zmiany, jakie zaszły w ostatnich latach w świecie futbolu.

- Abstrahując od przypadku Joao Feliksa, teraz każdy zawodnik może zostać wytransferowany za 100 mln euro, nawet jeśli jeszcze nic nie pokazał - ocenił.
- Kluby podejmują duże ryzyko i płaci się przede wszystkim za potencjał zawodnika. Teraz w futbolu trudno jest coś przewidzieć, ten biznes jest inny niż kiedyś - dodał.

Ronaldo jednocześnie przyznał, że nie rozumie, dlaczego za zawodników formacji defensywnych płaci się olbrzymie pieniądze.

- Środkowi obrońcy i bramkarze są warci 70, 80 milionów euro. Nie jestem zwolennikiem tego. Jednak taki jest rynek i musimy to uszanować - zaznaczył.

- Ile dzisiaj byłbym warty, gdybym miał 25 lat? Ciężko to przeliczyć. Jeśli bramkarz jest warty 75 milionów euro to piłkarz, który dokonał tego, co ja, musiałby być warty trzy albo cztery razy tyle, ale wiem, że to tylko teoria - podsumował.
Źródło: TVI

0

@Danny Gaucho Nie ale chęć zobaczenia znowu Matrixa co skończył się z kilkoma pytaniami jest większa

0

@Grande91 nie martw się jestem tylko 2 lata młodszy od Ciebie :D

0

@Nihas Działają

18

@D10SLEO Boki zrywać naprawdę. Sam to wymyśliłeś?

0

@Hosh Nie działa pisze

0

Chce sobie pograć na ps4 w słuchawkach i mi nie działają, ostatnio na 'imprezie' używałem po raz pierwszy i działała tylko jedna wyjaśni mi to ktoś? Nie grywałem na słuchawkach wcześniej na konsoli więc nie mam pojęcia

0

@Grande91 To nie są ostatnie lata :)

0

Jaki jest odstęp czasu między drugim a trzecim sezonem stranger things? Chodzi mi w serialu oczywiście. Właśnie zacząłem oglądać i się zastanawiam. Taki spokój na razie, przez to, że taka długa przerwa jest między sezonami to nie pamiętam końcówki drugiego.

0

A bierzcie panie tego Dembele w piiz, a Neymar do nas wypożyczenie, za rok się go kupi jak uda się sprzedać Coutinho. No chyba, że by wrócił do nas z nowym trenerem i dobrą formą. Zobaczymy. Tego okienka mam już dosyć jak chyba każdy...

2

@czygun nic a co myślałeś będą go głaskać po głowie jak zawsze pełne poparcie :)

0

@Testo A okej ciężko powiedzieć. W top5 na pewno. Tede np można lubić lub nie, ale też jest w tym top. Rysiek też. W sumie bardziej byli...

0

@SeeleyBooth Morze, pies, auto

0

@Hudson Nie polecam. Za to spółdzielczy bank spoko :)

0

@Testo Żartujesz sobie? Nie wiem kto obecnie, ale Pezet się skończył 10 lat temu, o czym Ty mówisz? Na nowy płomień czekam jednak.

0

To co piemonte calcio najbliżej pozyskania Neymara na tą chwilę, już nigdy tu nie przyjdzie i zostaniemy z połamanym Dembele na skrzydle cieszycie się?

0

@Grubson06 Nie będę płacił złotem a lustrem odbicia waszego

1

@PatrychoO Mam nadzieję, że ma bagażnik, chociaż tego chłystka na rurze da radę też

5

@Elnuum Jedź i bez niego nie wracaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?