2

@Grubson06 Zwykły gówniarz rozumu to on nie ma za dużo. Gdzie takie jaja robić w klubie na tym poziomie. W pale się to nie mieści

0

Oddać Dembele PSG jestem już za tą opcją niestety. Neymar do nas a za rok gotówka za niego i w rozliczeniu Dembele również.

1

Dobra miarka się przebrała już moim zdaniem. Też go broniłem, ale jestem za jego sprzedażą. Niech go bierze PSG.

0

Dlaczego Bale nie wygrał przewrotką ostatnio wyjaśni mi to ktoś? Kpina!

0

@Commando Nie wcale nie potrzebuje. Pomoc szrot

0

@Criss18Barca Poproszę link

0

@Aaron10 wolałbym go z 11, Griezmann 7, Dembele 17

0

Jakiś dobry, młody napastnik do trybu kariery bardziej jako zamiennik na razie? Poleci ktoś?

1

@fcbarcafan19 ja go kupiłem w karierze stąd pytanie ;D

0

Dlaczego jeszcze Milinkovicia Savicia nikt nie kupił?

0

@Swistus172 Przecież była informacja o tym że Perez ma kredyt na Neymara załatwiony

3

@kerouac Jak lew xD. Mi smutno było jak widziałem jak kopał się po czole :)

0

@PieN Neymar a kto

0

@th@les Połowa ludzi w komentarzach cisnęła ten artykuł więc nie wiem co Ty polecasz. Z resztą się zgadzambo to fakt że nie grał w pomocy

0

@daniel32778 Podobnie

1

@denis9401 a ja mam nadzieję że nie. Po cholere na taki podatny na kontuzje piłkarz co ma tylko zrywy formy. Co ty w nim widzisz?

15

@BarcaInfo To już wiemy co będzie robił po zakończeniu kariery piłkarskiej może nawet będzie lepszym dyrektorem sportowym czy skautem niż piłkarzem. W sumie trochę na to wskazuje

18

Jose Mourinho ze łzami w oczach podczas wywiadu.
- Kiedy wszedłem do zawodowego futbolu, to był "klik". To była poważna sprawa do teraz - powiedział Mourinho. - Teraz to się zatrzymało i zamiast się tym cieszyć, ja... Ja nie jestem w stanie się tym naprawdę cieszyć. Brakuje mi tego.

- Tęsknię za piłką, za tą adrenaliną, za boiskiem, za pracą. Piłka to piłka - stwierdził Mourinho, który przyznał, że uczy się się języka niemieckiego.

- Nie znałem wcześniej tego języka. Mówię po angielsku, hiszpańsku, portugalsku, francusku i włosku. Nie wykluczam niczego, nawet Niemiec - oznajmił.
https://mobile.twitter.com/elchaupo/status/1162852346625482752

0

@Wilczeq Stare jak świat. 'Wilczki' grają akurat w Familiadzie nak nawiasem

4

@Ghandi + cały jego dorobek czyli dwa mistrzostwa la liga za Neymara? Puknij się w cymbał

11

@FafitFCB To jest żenujące robienie takich przeróbek, a później taki Madryt ma beke nie dziwota

0

@Bykunn Mam, ale nie widzi telewizora, a jest aplikacja airplay

0

@badej60 Jak będzie miał dobry sezon Coutinho to można go sprzedać za rok i będzie na obowiązkowa spłatę Neymara. Wszystko ładnie może się ułożyć jeszcze

0

Pomoże ktoś jak przesłać obraz z telefonu na telewizor? Nigdy tego nie robiłem i chciałem spróbować. Jakaś aplikacja? Telewizor ze smart tv

0

@betonito Myślę, że będzie grał na skrzydle jednak. W zależności od formy/kontuzji Comana oczywiście.

0

@krzychu1526 Wręcz przeciwnie przyjacielu

0

@krzychu1526 i że niby co w związku z nią? Jennifer jak Jennifer

0

@wojtas__13 wstawione minute przed Tobą, po co takie powielanie?

1

@tusa85 To nie Real, że wywalą trenera w trakcie sezonu (akurat w tym wypadku niestety), więc dogra sezon do końca i tak

0

@Bykunn z tego co pamiętam za rok czy dwa kończy mu się kontrakt i go nawet wycenili na 60-80 mln więc myślę że by go sprzedali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?