Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Grubson06 Zwykły gówniarz rozumu to on nie ma za dużo. Gdzie takie jaja robić w klubie na tym poziomie. W pale się to nie mieści
0
Oddać Dembele PSG jestem już za tą opcją niestety. Neymar do nas a za rok gotówka za niego i w rozliczeniu Dembele również.
1
Dobra miarka się przebrała już moim zdaniem. Też go broniłem, ale jestem za jego sprzedażą. Niech go bierze PSG.
0
Dlaczego Bale nie wygrał przewrotką ostatnio wyjaśni mi to ktoś? Kpina!
0
@Commando Nie wcale nie potrzebuje. Pomoc szrot
0
@Criss18Barca Poproszę link
0
@Aaron10 wolałbym go z 11, Griezmann 7, Dembele 17
0
Jakiś dobry, młody napastnik do trybu kariery bardziej jako zamiennik na razie? Poleci ktoś?
1
@fcbarcafan19 ja go kupiłem w karierze stąd pytanie ;D
0
Dlaczego jeszcze Milinkovicia Savicia nikt nie kupił?
0
@Swistus172 Przecież była informacja o tym że Perez ma kredyt na Neymara załatwiony
3
@kerouac Jak lew xD. Mi smutno było jak widziałem jak kopał się po czole :)
0
@PieN Neymar a kto
0
@th@les Połowa ludzi w komentarzach cisnęła ten artykuł więc nie wiem co Ty polecasz. Z resztą się zgadzambo to fakt że nie grał w pomocy
0
@daniel32778 Podobnie
1
@denis9401 a ja mam nadzieję że nie. Po cholere na taki podatny na kontuzje piłkarz co ma tylko zrywy formy. Co ty w nim widzisz?
15
@BarcaInfo To już wiemy co będzie robił po zakończeniu kariery piłkarskiej może nawet będzie lepszym dyrektorem sportowym czy skautem niż piłkarzem. W sumie trochę na to wskazuje
18
Jose Mourinho ze łzami w oczach podczas wywiadu.
- Kiedy wszedłem do zawodowego futbolu, to był "klik". To była poważna sprawa do teraz - powiedział Mourinho. - Teraz to się zatrzymało i zamiast się tym cieszyć, ja... Ja nie jestem w stanie się tym naprawdę cieszyć. Brakuje mi tego.
- Tęsknię za piłką, za tą adrenaliną, za boiskiem, za pracą. Piłka to piłka - stwierdził Mourinho, który przyznał, że uczy się się języka niemieckiego.
- Nie znałem wcześniej tego języka. Mówię po angielsku, hiszpańsku, portugalsku, francusku i włosku. Nie wykluczam niczego, nawet Niemiec - oznajmił.
https://mobile.twitter.com/elchaupo/status/1162852346625482752
0
@Wilczeq Stare jak świat. 'Wilczki' grają akurat w Familiadzie nak nawiasem
4
@Ghandi + cały jego dorobek czyli dwa mistrzostwa la liga za Neymara? Puknij się w cymbał
11
@FafitFCB To jest żenujące robienie takich przeróbek, a później taki Madryt ma beke nie dziwota
0
@Bykunn Mam, ale nie widzi telewizora, a jest aplikacja airplay
0
@badej60 Jak będzie miał dobry sezon Coutinho to można go sprzedać za rok i będzie na obowiązkowa spłatę Neymara. Wszystko ładnie może się ułożyć jeszcze
0
Pomoże ktoś jak przesłać obraz z telefonu na telewizor? Nigdy tego nie robiłem i chciałem spróbować. Jakaś aplikacja? Telewizor ze smart tv
0
@betonito Myślę, że będzie grał na skrzydle jednak. W zależności od formy/kontuzji Comana oczywiście.
0
@krzychu1526 Wręcz przeciwnie przyjacielu
0
@krzychu1526 i że niby co w związku z nią? Jennifer jak Jennifer
0
@wojtas__13 wstawione minute przed Tobą, po co takie powielanie?
1
@tusa85 To nie Real, że wywalą trenera w trakcie sezonu (akurat w tym wypadku niestety), więc dogra sezon do końca i tak
0
@Bykunn z tego co pamiętam za rok czy dwa kończy mu się kontrakt i go nawet wycenili na 60-80 mln więc myślę że by go sprzedali