12

@VamosRakieta Powoli nie mogę na niego patrzeć jak gra. Wóz z węglem.

0

Przynajmniej sobie inni pograją.
Dembele Suarez Griezmann
Albo Griez na LS. Już zgłupiałem gdzie mu lepiej.

0

@Commando Jeszcze tydzień myślę :)

5

Słyszeliście o tych dwóch dziewczynach z Rumuni? 15 latka i 18. Masakra co się dzieje na tym świecie. Nie chcę pisać o co chodzi dokładnie bo nie wiem czy regulaminu nie narusze. Możecie się domyślać. Skandal co odwaliła policja. Dziewczyna dzwoniła do nich 3 razy o pomoc a Ci ją zlali. Protesty były kilka tysięcy osób wyszło na ulice

1

@Lord_Vader No ale grał tam parę lat więc?

0

@Buksza To niech kończy ale ligę żeby wygrali. Należy im się

2

@Elnuum ja tam go uwielbiam mimo że zawodzi w LM

0

@Phatro obowiązek panie

1

@Grubson06 Masakra. Coś ma pecha ten chłopak mam nadzieję że los będzie mu w końcu sprzyjał

0

@Witekk10 o to fajnie :)

2

@Witekk10 No nie będzie bo z telefonu usuwa się na amen jak coś skasujesz na kompie

1

@seneridex No niestety prawda. Co za buractwo. Nie ma szczęścia ostatnio ten chłopak

0

Słyszeliście jak przywitali Malcoma?
https://m.fangol.pl/view/279111/skandal-podczas-debiutu

0

Jak myślicie gdzie będzie grał Griezmann? Mi się wydaje, że na LS chociaż chciałbym żeby częściej jednak grał za Suareza. Oczywiście zakładam, że Dembele będzie grał więcej niż ostatnio.

0

@Janek_7 Co z tego jak dziurawa obrona? Niestety nie da się takich rzeczy obejść. Chociaż z Xavim, Iniestą i Busim jakoś się dało wtedy...

1

@Colon nie chce słyszeć o tym durnym pomyślę i tej co raz bardziej żenującej poprawności politycznej

0

@heniek168 Nie.

0

@jacob345 Myślę, że wyjdzie mu to na dobre. Ma jeszcze czas.

0

@Yoshi94 żółwik xD

0

A opcja odkupu w przyszłości?

0

@Avada Kedavra
'Sane w minionym sezonie wystąpił 47 meczach Manchesteru City. Strzelił w nich 16 goli i zaliczył 18 asyst'
No faktycznie rezerwowi tyle grają i strzelają. No, ale dobra nie śledziłem ich cały sezon.

0

Wyjaśni mi ktoś dlaczego Sane chce odejść z City i czemu mieliby go wgl puścić? Nie rozumiem

0

0

@Aureczek Taki stary film masz problem żeby znaleźć?

3

@BigShaq No ok, ale po angielsku Marcelo nie potrafi się wygengać? Trochę wstyd

0

@Ghotti A co ma leniuszek z Walii powiedzieć?

0

@MarioVeB! A kto twoim zdaniem?

0

@Chwytliwy Abidal? Nie

0

@deyna2018 Fajne

21

Dwa tygodnie i Neymar fichado

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?