Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@VamosRakieta Powoli nie mogę na niego patrzeć jak gra. Wóz z węglem.
0
Przynajmniej sobie inni pograją.
Dembele Suarez Griezmann
Albo Griez na LS. Już zgłupiałem gdzie mu lepiej.
0
@Commando Jeszcze tydzień myślę :)
5
Słyszeliście o tych dwóch dziewczynach z Rumuni? 15 latka i 18. Masakra co się dzieje na tym świecie. Nie chcę pisać o co chodzi dokładnie bo nie wiem czy regulaminu nie narusze. Możecie się domyślać. Skandal co odwaliła policja. Dziewczyna dzwoniła do nich 3 razy o pomoc a Ci ją zlali. Protesty były kilka tysięcy osób wyszło na ulice
1
@Lord_Vader No ale grał tam parę lat więc?
0
@Buksza To niech kończy ale ligę żeby wygrali. Należy im się
2
@Elnuum ja tam go uwielbiam mimo że zawodzi w LM
0
@Phatro obowiązek panie
1
@Grubson06 Masakra. Coś ma pecha ten chłopak mam nadzieję że los będzie mu w końcu sprzyjał
0
@Witekk10 o to fajnie :)
2
@Witekk10 No nie będzie bo z telefonu usuwa się na amen jak coś skasujesz na kompie
1
@seneridex No niestety prawda. Co za buractwo. Nie ma szczęścia ostatnio ten chłopak
0
Słyszeliście jak przywitali Malcoma?
https://m.fangol.pl/view/279111/skandal-podczas-debiutu
0
Jak myślicie gdzie będzie grał Griezmann? Mi się wydaje, że na LS chociaż chciałbym żeby częściej jednak grał za Suareza. Oczywiście zakładam, że Dembele będzie grał więcej niż ostatnio.
0
@Janek_7 Co z tego jak dziurawa obrona? Niestety nie da się takich rzeczy obejść. Chociaż z Xavim, Iniestą i Busim jakoś się dało wtedy...
1
@Colon nie chce słyszeć o tym durnym pomyślę i tej co raz bardziej żenującej poprawności politycznej
0
@heniek168 Nie.
0
@jacob345 Myślę, że wyjdzie mu to na dobre. Ma jeszcze czas.
0
@Yoshi94 żółwik xD
0
A opcja odkupu w przyszłości?
0
@Avada Kedavra
'Sane w minionym sezonie wystąpił 47 meczach Manchesteru City. Strzelił w nich 16 goli i zaliczył 18 asyst'
No faktycznie rezerwowi tyle grają i strzelają. No, ale dobra nie śledziłem ich cały sezon.
0
Wyjaśni mi ktoś dlaczego Sane chce odejść z City i czemu mieliby go wgl puścić? Nie rozumiem
0
@Rewolucja123 Nie.
0
@Aureczek Taki stary film masz problem żeby znaleźć?
3
@BigShaq No ok, ale po angielsku Marcelo nie potrafi się wygengać? Trochę wstyd
0
@Ghotti A co ma leniuszek z Walii powiedzieć?
0
@MarioVeB! A kto twoim zdaniem?
0
@Chwytliwy Abidal? Nie
0
@deyna2018 Fajne
21
Dwa tygodnie i Neymar fichado