Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MichalZZZ Koszmar. Wiadomo że lepiej wywalić Valverde niż wygrać LM ;D
2
@highway od tygodnia to czytam.
1
@mesi8191 Dlatego ktoś z tej trójki zostanie i nie będzie nikogo więcej do sprowadzenia potrzeba
0
To co dzisiaj oficjalnie Neymar w FC Barcelona. Ja załatwię
0
A gdzie do cholery Neymar w newsach
0
@barteq Przecież była informacja, że go wycofa. Jak będzie wszystko dopięte to tak się stanie, spokojnie. Zresztą skąd wiesz, może już coś się zmieniło w tej sprawie. Nie wszystko muszę wiedzieć gazety.
0
@kkbarca Neymar przyjdzie.
0
@tbas No przecież to oczywiste, ktoś odejdzie z tej dwójki na pewno jak Neymar przyjdzie i bez problemu za tą 100. Chyba że w rozliczeniu do PSG a nie sprzedaż. To jest bardzo możliwe.
0
@Grubson06 Ja tam czekam :)
0
Neymar Suarez Griezmann
Messi
Busquets De Jong
Alba Umtiti/Len Pique Semedo
MATS
Albo
Neymar Griezmann Messi
Arthur De Jong
Busquets
Alba Lenglet/UM Pique Semedo
MATS
Która opcja bardziej realna :D?
Oczywiście biorąc pod uwagę opcje że przyjdzie i Griezmann i Ney
Nie wiem ja sobie wgl nie wyobrażam jakby miał nawet jeden z dwójki Coutinho /Dembele zostać bo już jest tłok a co dopiero wtedy. Jeszcze Malcom. O panie. Podajcie jaki chcielibyście skład jeśli Ci dwaj mieliby dołączyć do nas. Mi ta pierwsza opcja się podoba. Najchętniej bym Busquetsa na ławce zobaczył i dał szansę tam De Jongowi chociaż w kilku meczach, wtedy byłoby inaczej też w tej pomocy. Można by Messiego na ŚPO umieścić.
0
@MarioVeB! Wielka szkoda.
1
@Johnnie_Walker Rakitic nie odejdzie dopóki trenerem jest Valverde. Zrobi nam z niego drugiego Benzeme. Już nim jest w sumie. Niewiadomo czemu jeszcze u nas jest. Obecnie niepotrzebny przy tej kadrze.
0
@norbo80 Messi tam jest teoretycznie ustawiony. W praktyce wiadomo jak to wygląda. Semedo to za mało.
0
@Commando Tak. Czekamy.
0
@LeoMessi1994 za kilka lat to będzie standard i może być wart tych pieniędzy więc czemu nie jeśli będzie problem z obroną
0
@Kluivert_P Tak przypadek.
1
@LuckyFCB Neymar i tak przyjdzie :)
0
@moronw mylisz się :). Neymar wróci
0
@Matej naprawdę w to wierzyłeś po tych wszystkich newsach o wsparciu i kadrze jakiej chce mieć?
1
@Momalsino no i Ronaldo mądrze robił, co szukasz problemu na siłę? Mnie to gówno obchodzi co tam piszą, ale Ciebie widzę piecze.
0
@Kurkmen czy ty jesteś normalny? Myślisz że jak Neymar i Griezmann przyjdą to Coutinho i Malcom zostanie?
0
@AboveYou No to akurat nie jest jakaś rewelacyjna cena patrząc że jest lipiec praktycznie. Ja np FIFE 19 kupiłem kilka miesięcy temu za 70 zł.
6
@dzikiWtrasie Tak, już dawno była taka informacja, po transferze Neymara. To, że ktoś w to nie wierzy nie znaczy, że tak nie było. Wszystko zwalacie na jego ojca, a prawda jest taka, że to Neymar chciał odejść.
2
@imxwiko a skąd Ty możesz to widzieć? Już dawno była informacja, że to Neymar chciał odejść, a nie, że go ojciec namawiał. Szukanie na siłę kozła ofiarnego.
0
@Fawrf mają ale od 1 lipca z tego co wiem
0
Mam do kupienia w markecie za 10€ NBA 2K18 i WWE2K18, brać :D? NBA za tyle kupię w PL nowe już widziałem na allegro za 30 pare, ale WWE jeszcze tak nie staniało
0
@Banan070 pomarzyć zawsze można :)
0
@jojupek co to za popier ustawienie? To że tak grasz w fifie nie znaczy że to takie durne ustawienie przejdzie w realnym świecie
0
@daro22 A czy ja coś pisałem o przyjściu do nas? Może kiedyś jak wejdzie na wyższy poziom. Co nie znaczy że teraz Milan to jego max
0
@daro22 odezwał się ekspert