Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcakamil Tak wywal to stare padlo i kup p30 albo chociaz p20 pro
0
@zodiak_10 Za godzine? Widze ranny ptaszek jestes haha. A moze tak spac?
0
No co Ty nie powiesz cwaniaczku
0
@Shasta Tak jak bale :D
0
"Rakitić spotkał się jednak z Valverde i powiedział mu, że nie chce odchodzić. Trener przekazał to sztabowi szkoleniowemu, nie mieszając się do sprawy. W tym roku nie broni już pomocnika tak jak rok temu, gdy zatrzymał go mimo świetnej oferty PSG."
Świat zatrzymać pupilek już nie jest pod parasolem ochronnym Valverde?!
3
@blaugrana1980 Skończcie z tymi pierdołami o sprzedaży koszulek bo to gówno prawda
0
@Piotr777 To pokaż ten uśmiech i zdjęcie lub nagranie
2
@deyna2018 Połowa la rambli a co?
0
@monsterrize Mbappe ŚPO? Wiem że było późno i mogłeś być zmęczony ale żeby takie pierdoły pisać? Messi na ŚPO jak już, albo Griezmann prędzej niż Mbappe. Jego szybkość trzeba wykorzystać na skrzydle albo jako wysunięty napastnik. A i 4 napastnikami? Ta już to widzę. Chociaż nie powiem chciałbym Messiego na ŚPO bo i tak tam gra właściwie tylko nie oficjalnie.
1
@Majsteer w 2014 mieli najlepszą okazję na MŚ i grali dobrze. Nie wiem dlaczego zwolnili tamtego trenera. Chyba że sam odszedł, nie pamiętam już. Mało prawdopodobne żeby to powtórzyli na tą chwilę ale zobaczymy
0
Bardzo ładne, przypomnijcie trzeci jeszcze
0
@Majsteer Czemu? Spójrz na wyniki Argentyny w ostatnich latach jak i na wiek Messiego. Tak sądzę po prosto.
0
@Majsteer Nie wygra już niestety
0
@shinthps Weź się w końcu za robotę
0
@xavi890 Powiedz to PSG. A Atletico rozumie, ale głupa palą celowo, żeby nie było gadania kibiców może.
3
@SZYCHA0005 Jeszcze Suarez, Ter Stegen np. Też się zaliczają w tych 5 latach
0
@MartiNJ11 Nie, nie jest to wprost napisane i jest to celowe zagranie. Przypomnę Ci to jak któryś odejdzie.
1
'Postawić na Palecie' haha a odchodzi teraz za 2 mln. Pora się z tym pogodzić że obecna szkółka Barcelony nie dorasta do pięt tej złotej.
0
@MartiNJ11 Coutinho nie jest na sprzedaż?
Klub postawił na Coutinho i Dembélé, to nasi dwaj kluczowi zawodnicy. Oby wrócili z wakacji z chęcią do gry
Kto się ma nauczyć czytać? Gdzie tu jest napisane że zostaje :)? Jeśli nie stworzone historie pomogą Ci pogodzić się z tym że zostanie sprzedany to ok
0
@xavi890 Haha zobaczymy, przypomnę Ci to jak przyjdzie :). Czekam na twoje rozczarowanie
0
@MartiNJ11 Haha gdzie to powiedział? Sanchez też 'zostanie na 200%'
0
@DonFerdinando No tak bo Rakitic jest zawodnikiem na pierwszy skład :). Nawet do zadaniowców nie należy obecnie. Kula u nogi.
0
@yoli Dlaczego tak uważasz? Ja bym go sprzedał tylko i wyłącznie jeśli sprowadzą De Ligta.
1
@Midast Rakitic nie odejdzie póki trenerem jest Valverde. Trzeba się z tym pogodzić. Osobiście uważam za skandal, że myślą o sprzedaży Vidala, a nie Rakiticia.
0
@Shasta Ani jedno ani drugie. Kłamstwo i tyle. Barcelona i Real rozumiem chociaż też jest to niekiedy na siłę mówione, ale kto marzy o grze w Atletico?
0
'Atlético zawsze było moim marzeniem' naprawdę mogliby sobie darować te kłamstwa niektórzy piłkarze. Jest to co raz bardziej sztuczne.
0
@D10SLEO To że Neymar zszedł do szatni Argentyny po meczu to akurat fakt. Pocieszał go a przy okazji zamienili słowo apropo jego powrotu. Dziwne jakby udawali że nic się nie dzieje. Co w tym niewiarygodnego chłopie?
0
@krzychu1526 Może zwłaszcza, że to Buffon, ale czasu nie oszukasz.
0
@krzychu1526 40 latek dziwne jakby miał szanse. Powinien tam siedzieć do końca jak taki cyrk zrobił że teraz wraca
10
@LuckyFCB Przez swoją głupotę. Niedługo jak ktoś się poślizgnie na skórce od banana to też będzie wina Neymara :)