0

@barcakamil Tak wywal to stare padlo i kup p30 albo chociaz p20 pro

0

@zodiak_10 Za godzine? Widze ranny ptaszek jestes haha. A moze tak spac?

0

No co Ty nie powiesz cwaniaczku

0

@Shasta Tak jak bale :D

0

"Rakitić spotkał się jednak z Valverde i powiedział mu, że nie chce odchodzić. Trener przekazał to sztabowi szkoleniowemu, nie mieszając się do sprawy. W tym roku nie broni już pomocnika tak jak rok temu, gdy zatrzymał go mimo świetnej oferty PSG."
Świat zatrzymać pupilek już nie jest pod parasolem ochronnym Valverde?!

3

@blaugrana1980 Skończcie z tymi pierdołami o sprzedaży koszulek bo to gówno prawda

0

@Piotr777 To pokaż ten uśmiech i zdjęcie lub nagranie

2

@deyna2018 Połowa la rambli a co?

0

@monsterrize Mbappe ŚPO? Wiem że było późno i mogłeś być zmęczony ale żeby takie pierdoły pisać? Messi na ŚPO jak już, albo Griezmann prędzej niż Mbappe. Jego szybkość trzeba wykorzystać na skrzydle albo jako wysunięty napastnik. A i 4 napastnikami? Ta już to widzę. Chociaż nie powiem chciałbym Messiego na ŚPO bo i tak tam gra właściwie tylko nie oficjalnie.

1

@Majsteer w 2014 mieli najlepszą okazję na MŚ i grali dobrze. Nie wiem dlaczego zwolnili tamtego trenera. Chyba że sam odszedł, nie pamiętam już. Mało prawdopodobne żeby to powtórzyli na tą chwilę ale zobaczymy

0

Bardzo ładne, przypomnijcie trzeci jeszcze

0

@Majsteer Czemu? Spójrz na wyniki Argentyny w ostatnich latach jak i na wiek Messiego. Tak sądzę po prosto.

0

@Majsteer Nie wygra już niestety

0

@shinthps Weź się w końcu za robotę

0

@xavi890 Powiedz to PSG. A Atletico rozumie, ale głupa palą celowo, żeby nie było gadania kibiców może.

3

@SZYCHA0005 Jeszcze Suarez, Ter Stegen np. Też się zaliczają w tych 5 latach

0

@MartiNJ11 Nie, nie jest to wprost napisane i jest to celowe zagranie. Przypomnę Ci to jak któryś odejdzie.

1

'Postawić na Palecie' haha a odchodzi teraz za 2 mln. Pora się z tym pogodzić że obecna szkółka Barcelony nie dorasta do pięt tej złotej.

0

@MartiNJ11 Coutinho nie jest na sprzedaż?

Klub postawił na Coutinho i Dembélé, to nasi dwaj kluczowi zawodnicy. Oby wrócili z wakacji z chęcią do gry

Kto się ma nauczyć czytać? Gdzie tu jest napisane że zostaje :)? Jeśli nie stworzone historie pomogą Ci pogodzić się z tym że zostanie sprzedany to ok

0

@xavi890 Haha zobaczymy, przypomnę Ci to jak przyjdzie :). Czekam na twoje rozczarowanie

0

@MartiNJ11 Haha gdzie to powiedział? Sanchez też 'zostanie na 200%'

0

@DonFerdinando No tak bo Rakitic jest zawodnikiem na pierwszy skład :). Nawet do zadaniowców nie należy obecnie. Kula u nogi.

0

@yoli Dlaczego tak uważasz? Ja bym go sprzedał tylko i wyłącznie jeśli sprowadzą De Ligta.

1

@Midast Rakitic nie odejdzie póki trenerem jest Valverde. Trzeba się z tym pogodzić. Osobiście uważam za skandal, że myślą o sprzedaży Vidala, a nie Rakiticia.

0

@Shasta Ani jedno ani drugie. Kłamstwo i tyle. Barcelona i Real rozumiem chociaż też jest to niekiedy na siłę mówione, ale kto marzy o grze w Atletico?

0

'Atlético zawsze było moim marzeniem' naprawdę mogliby sobie darować te kłamstwa niektórzy piłkarze. Jest to co raz bardziej sztuczne.

0

@D10SLEO To że Neymar zszedł do szatni Argentyny po meczu to akurat fakt. Pocieszał go a przy okazji zamienili słowo apropo jego powrotu. Dziwne jakby udawali że nic się nie dzieje. Co w tym niewiarygodnego chłopie?

0

@krzychu1526 Może zwłaszcza, że to Buffon, ale czasu nie oszukasz.

0

@krzychu1526 40 latek dziwne jakby miał szanse. Powinien tam siedzieć do końca jak taki cyrk zrobił że teraz wraca

10

@LuckyFCB Przez swoją głupotę. Niedługo jak ktoś się poślizgnie na skórce od banana to też będzie wina Neymara :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?