Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Buksza przeglądarki pytaj
1
@heniek168 niee
2
@BarcaSupporter nawet jakby przyszedł Sane to mógłby iść do bayernu jak najbardziej
2
@Bulos11 A gdzie Dembele...
3
@Elnuum Tak jak zawsze w lidze mistrzów
3
'Pierwszy mecz Xaviego w Azjatyckiej Lidze Mistrzów i od razu wielkie nerwy. Na zdjęciu były piłkarz Barcelony gubi w złości buta po tym jak jego drużynie nie podyktowano rzutu karnego w ostatnich minutach spotkania. Mecz zakończył się remisem 1:1. Rewanż 13 sierpnia.'
Piłkarskie newsy
Ohoho jestem już ciekaw Xaviego na ławce trenerskiej Barcelony w takim razie :D
0
@Vxb93 a co to Gołota jest żeby dla niego nockę zarywać?
2
Fajny skład gdyby nie ten Rakitic :)
0
@Encore To teraz Icardi do Juve a Dybala do Totków
0
@MesQueUnClub_87 Połowę widziałem oczywiście ale dzięki dzięki :)
0
@Sniety No dobra dobrze wiedzieć również o serialu. Film widziałem, nie moje klimaty, nie czułem żadnego strachu :(
0
Jakiś horror na netflixie co polecacie? Wiem że kiepsko tam z filmami ale chce film na teraz
0
@Khajio Na PS kogoś potrzebują bardziej myślę
0
@BarcaInfo A gdzie jego prawdopodobnie odejście? Bayern? Totki?
3
Na co ten Bayern czeka... Niech biorą Sane i do tego Eriksen jak jest do wyjęcia. Pomyślałbym nad jeszcze jednym skrzydłowym na ich miejscu.
0
@NeroTFP 13 posterunek i świat wg kiepskich pierwsze sezony
1
@Borneo Zostanie na ten sezon.
0
@MesQueUnClub96 Wygrała wielkiego szlema mówi Ci to coś? Czego nie rozumiesz?
0
@daniel32778 Dla Świątek? Oczywiście
0
@Janiama Znowu dostanie wciery jak od Halep
0
@AdiKingu96 Taa zwłaszcza w meczu z liverpoolem
0
@BigShaq Piękne?? Pff normalne zwykle koszulki
0
@Colon Pff jak można do takiego klasyka wgl to porównać. Archiwum X.
0
@hoeniker Dla mnie żenadą jest twoje stanowisko i brak dystansu. Na love parade ludzie po drzewach i słupach tańczyli, bydło pewnie dla Ciebie? A idź mi Pan :)
0
@Bamek94 No możliwe, ale zły też nie jest :)
1
@daniel32778 Nie, mały błąd się wkradł to o Ciebie chodzi Danielku.
0
@Bykunn Nie. Nie mówił. Chętnie wróci.
0
@Encore Lepiej totki, a nie ten pożal się Boże Arsenal
0
@Bamek94 Messi też nie raz zawalał w ważnym meczu i co :)?
1
@OskarR01 Oczywiście że można powodzenia :)