1

@Buksza przeglądarki pytaj

1

@heniek168 niee

2

@BarcaSupporter nawet jakby przyszedł Sane to mógłby iść do bayernu jak najbardziej

2

@Bulos11 A gdzie Dembele...

3

@Elnuum Tak jak zawsze w lidze mistrzów

3

'Pierwszy mecz Xaviego w Azjatyckiej Lidze Mistrzów i od razu wielkie nerwy. Na zdjęciu były piłkarz Barcelony gubi w złości buta po tym jak jego drużynie nie podyktowano rzutu karnego w ostatnich minutach spotkania. Mecz zakończył się remisem 1:1. Rewanż 13 sierpnia.'
Piłkarskie newsy

Ohoho jestem już ciekaw Xaviego na ławce trenerskiej Barcelony w takim razie :D

0

@Vxb93 a co to Gołota jest żeby dla niego nockę zarywać?

2

Fajny skład gdyby nie ten Rakitic :)

0

@Encore To teraz Icardi do Juve a Dybala do Totków

0

@MesQueUnClub_87 Połowę widziałem oczywiście ale dzięki dzięki :)

0

@Sniety No dobra dobrze wiedzieć również o serialu. Film widziałem, nie moje klimaty, nie czułem żadnego strachu :(

0

Jakiś horror na netflixie co polecacie? Wiem że kiepsko tam z filmami ale chce film na teraz

0

@Khajio Na PS kogoś potrzebują bardziej myślę

0

@BarcaInfo A gdzie jego prawdopodobnie odejście? Bayern? Totki?

3

Na co ten Bayern czeka... Niech biorą Sane i do tego Eriksen jak jest do wyjęcia. Pomyślałbym nad jeszcze jednym skrzydłowym na ich miejscu.

0

@NeroTFP 13 posterunek i świat wg kiepskich pierwsze sezony

1

@Borneo Zostanie na ten sezon.

0

@MesQueUnClub96 Wygrała wielkiego szlema mówi Ci to coś? Czego nie rozumiesz?

0

@daniel32778 Dla Świątek? Oczywiście

0

@Janiama Znowu dostanie wciery jak od Halep

0

@AdiKingu96 Taa zwłaszcza w meczu z liverpoolem

0

@BigShaq Piękne?? Pff normalne zwykle koszulki

0

@Colon Pff jak można do takiego klasyka wgl to porównać. Archiwum X.

0

@hoeniker Dla mnie żenadą jest twoje stanowisko i brak dystansu. Na love parade ludzie po drzewach i słupach tańczyli, bydło pewnie dla Ciebie? A idź mi Pan :)

0

@Bamek94 No możliwe, ale zły też nie jest :)

1

@daniel32778 Nie, mały błąd się wkradł to o Ciebie chodzi Danielku.

0

@Bykunn Nie. Nie mówił. Chętnie wróci.

0

@Encore Lepiej totki, a nie ten pożal się Boże Arsenal

0

@Bamek94 Messi też nie raz zawalał w ważnym meczu i co :)?

1

@OskarR01 Oczywiście że można powodzenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?