2

Chciałbym zobaczyć w jakimś meczu gwiazd Messiego i Ronaldo w jednej drużynie. Swego czasu było o tym głośno. Myślicie, że w końcu do tego dojdzie?

0

@Piotrero4 pewnie na premium jest taka możliwość

0

@Phatro A co tylko Messi to słuszny wybór i tak cały czas? Virgil też zasłużył

3

@FafitFCB o ta cholera

1

@MaziFCB Nie jak oszukasz na parę złotych ale inaczej jak to takie miliony więc nie gadaj

0

@SHIBA Zdjęcie porównujące by się przydało do tego

0

@Puyolex Roberto Carlos lepszy

0

@Colon Polecisz jakieś jeszcze skandynawskie kino? Mi się podobał pusher najbardziej :)

0

@blaugrana1980 Ja bym tam nawet więcej nie zagrał na jego miejscu. To już jest przesada.

0

@BarcaInfo Moim zdaniem powoli transfer się oddala...

0

@X37 Wolę truskawkowe. Smaka narobiłeś. Idę do sklepu. P. S. Jak nie powie to niech sobie idzie do Realu

2

@bartekvisca :)... W twoim

2

@michaleu Mega pozytywny koleś, świetny trener jak go tu nie lubić? Nie rozumiem

0

@NaFazieHitman Zajebisty trener, mega gość. Dla mnie jest najlepszy. Charyzma i wgl wystarczy poczytać wypowiedzi jego piłkarzy jak są związani niektórzy. Umiejętności swoją drogą.

11

@kenneth99 Tak jak kiedy nie mieli Salaha i Firmino na mecz z Barceloną. Pewniaczek

0

@ForcaMilosz No to niech kurdupel zapieprza w obronie ;D

0

@kkbarca podchody aby takie pierdu pierdu

0

@wachaFCB Jawnie znowu pluje na klub w którym nadal jest, ten to jest model

0

@ForcaMilosz Wiem, tak więc dlaczego nie moglibyśmy zagrać z Messim De Jongiem i Busquetsem (albo Vidalem lepiej jak tak ma grać) w pomocy? Z Arturem problem ale tak why not?

0

@ForcaMilosz Nie, chodzi mi o poprzednie sezony z ofensywnym Silvą i De Druyne, z tyłu Fernandinho. Tylko im się chce biegać w miarę bo nie mają wyjścia. To raz a dwa chodziło mi również o jego czasy w Barcelonie albo i przede wszystkim.

1

@Janas11224 ja myślę że Valverde będzie miał naciski z góry tym razem i nie będzie tak że on tylko decyduje

0

@Erik0 Ja nazwałem Xaviego śpo? Czytanie ze zrozumieniem się kłania

0

@Azi No i gdzie kontrargumenty cwaniaczku? Jakby Busquets albo Rakitic grał z tyłu De Jongiem to przód mógłby tak wyglądać. Nikt nie próbował, ale Ty już widziałeś jak grają :)

0

@Jakchcesz No widzę właśnie, nie było nawet próby żeby tak choć raz ich ustawić, ale oczywiście śmieszki wiedzą wszystko najlepiej. Jakoś Guardiola potrafi tak poustawiać pomoc.

0

0

@ForcaMilosz Jakby przyszedł Neymar na LS i odzyskalibyśmy w końcu PS to mogliby zostawać z tyłu bardziej Alba i Semedo/Roberto

1

@Azi Pieprzysz głupoty czytaj cały komentarz a nie sam skład. Jakoś Iniesta z Xavim mogli grać razem a obydwoje to bardziej śpo niż śp :). Albo inaczej bliżej im było do ofensywnych pomocników niż 'zwykłych'. W City jak grali? De Bruyne i Silva razem. Dwóch śpo. Można? Można

3

Neymar Suarez-Griezmann/Dembele
Messi
De Jong Arthur/Busquets
Alba Umtiti Pique Semedo
MATS
Tak by było fajnie, ale oczywiście zbyt ofensywnie bez Busquetsa. Myślę że dałoby radę jakby Arthura nauczyć więcej obrony. Chociaż raz mogliby tak zagrać. W końcu byłyby skrzydła, a Messi by grał tam gdzie i tak przebywa najczęściej. Na PS jest tylko na papierze.

0

@NGTRX no tak ale ta kontuzja wraca co jakiś czas...

0

@NGTRX Wydaje mi się że jak przyjdzie do nas to nastąpi cudowne ozdrowienie i do urodzin siostry będzie spokój. A jak znowu problem to na stół, razem z Umtitim niech sobie piatke zbija.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?