6

@l0Messini Haha typowy polak. Narzeka żeby narzekać. 20 stopni i w bluzie chodzisz? Weź jeszcze czapke zimową załóż. Babe se znajdź to Cię może rozgrzeje.

6

No i Buffon wraca do Juventusu. Słabe to moim zdaniem bo po co było to pajacowanie z PSG? Lepiej było wgl nie odchodzić, albo zakończyć karierę. Dziwne zachowanie moim zdaniem.

2

@Ronaldinho10_ Przecież w lumpie masz większe szanse kupić oryginalną taką koszulkę niż z neta od kogoś. A to dlatego że są to rzeczy używane ale często od 'wyższej półki'. A tacy np Niemcy nie bawią się w półśrodki i nie kupią podróby.

0

@KamQiX Chyba się już poddał

0

@Mike3554 Wybacz mistrzu, pokaż swoje rolexy

0

@Retsiger Wedle mnie możesz nawet robić pod siebie :D

0

@zmiter912576 Jak kawał chłopa to zobacz zegarki Diesel. Świetne są, ale nie dla każdego. Polecam.
Przykład model DADDY :D. Tylko tu jest zawyżona cena. Poszukaj.
https://fabrykazegarkow.pl/media/catalog/product/cache/2/zoomimage/1100x/d/z/dz7370_1.jpg

3

@messi564 Nie, nic by nie hulało z Roberto na PO. A nie przepraszam hulałby, ale skrzydłowy przeciwnej drużyny po jego stronie :)

0

@Cou7_ley Nie. Wyceniasz ich po 25 mln? Licząc że max 170 mln chcą wydać.

3

Rakitic wystarczy, że wyślesz pocztówke z Paryża, nie musisz wracać do klubu

0

@kamilkrycha Jak mam oceniać jej wygląd nie wiedząc jak będzie wyglądała? Może Ty tak robisz. W sumie ja nw jak wyglądasz a już mogę ocenić że bystry nie jesteś :)

0

@Kvothe07 No tak, tej 'suczy' takiej właśnie. No i Yenn patrząc z perspektywy gry jest bardzo seksowna, a ta aktoreczka taka... Nijaka. Taki wiedźmin wersja disney.

2

Trochę słabo wygląda Yennefer w tym Wiedźminie netflixa. Innych przeboleje, ale ta Yenn jakoś mi nie pasuje. Nie ten typ i za młoda. Ehhh

0

@FCB24 Nie, dlaczego? Nie od dziś wiadomo, że Messi w reprezentacji to inny człowiek. Tak jak i Coutinho.

0

@MarioVeB! Racja, szkoda tylko, że Messi nie ma za bardzo tego czasu.

1

@Marcel99 Nauczyć się czytać ze zrozumieniem chłopcze bo się ośmieszyłeś tym wpisem.

1

'Sarabia odchodzi do PSG we łzach za 20 milionów euro.'
Też bym płakał jakbym miał iść do tego klubu

0

@pienaar Brzmi nieźle ale powiedz to naszemu trenerkowi :)

1

@asterix78 Dwa fatalne sezony? Puknij się w główke :). Przyszedł w styczniu i z miejsca zrobił różnice więc nie zakłamuj rzeczywistości. Poprzedni sezon miał delikatnie mówiąc słaby to wiadomo.

0

@Wuuden I gdzie by grał jak nasz wielki trener nie widzi go w pomocy? Jak Neymar przyjdzie to potrzebny jest PS którego nie mamy. Messi to wolny elektron, Malcoma Valverde ma gdzieś, a Griezmannowi ciężko przypisać nominalną pozycje.

41

Rakitic jest na wakacjach w Paryżu... Oby się zakochał w tym mieście ; )

31

Myślę, że ładnie to napisał i się pożegnał. Powodzenia życzę

1

@Rewolucja123 I przegra z Chile po raz trzeci, nie zdziwie się

0

@AboveYou i dupe

0

@Filip_10 Miłego wieczoru.

0

@Filip_10 Weź nie zaśmiecaj la rambli. Wystarczy link a nie 'książka'.

0

@HayabusaMD No jak raz na rok strzelał to zawsze ktoś się trafił widocznie. Co za durny pomysł żeby tak na niego mówić.

2

@SeeleyBooth Anioł śmierci? Haha że niby co to za żenada? Za darmo bym go nie chciał, jeszcze takie pieniądze płacić takiemu przeciętnemu piłkarzynie. Super półśrodki Juve.

4

@nadachu Na szczęście będzie tak że się pewnego dnia obudzisz a tutaj news: OFICJALNIE: Neymar wraca do Barcelony!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?