Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Suzu Chyba nie wierzysz, że kochanek Messiego będzie siedział na ławce. Na razie ładnie gra Suarez więc zobaczymy
0
@ForcaMilosz Skoro tyle źródeł o tym piszę to musi być coś na rzeczy. To nie pojedynczy news tylko już kilka. Barcainfo prawdę Ci powie :p
1
I po co było tego Griezmann ściągać jak (chyba) przyjdzie Neymar... No ale kto to wiedział pany. Macie jakiś.. pomysł jak będzie wyglądał skład? Jak faktycznie przyjdzie to lepiej dać Dembele na wypożyczenie do Bayernu myślę
0
@Naturopata Co ty gadasz, Griezmann i Dembele jest. A Coutinho tylko odejdzie jak przyjdzie Neymar
0
@Kamil92 ja nigdzie nie idę
1
@bafi A tam pizze sobie lepiej zamów
0
@skubi99
@Persyfl
Dobrze wiem że to plotki ale Rakitic się wypowiadał że chce zostać więc trochę to dziwne. Wpierw oferują a później może ewentualnie go zapytają o zdanie. Nie mówię że tak jest ale być może. W każdej plotce jest ziarenko prawdy. Już zarząd pokazał że potrafi lekceważyć swoich zawodników.
0
@Pawelec7 Widzę, że dowiaduje się ostatni. A czemu nie będzie Juve nie rozumiem?
0
@skubi99 Pytaj Bartka. Aleni też łaskawie nie poinformowali o zmianie numeru. Przeczytaj plotki transferowe z dzisiaj tak wgl.
0
@Encore Dostałem smsa od Coutinho z godzinke z temu
0
Najlepsze jest to że klub chce włączyć w transfer Neymara piłkarzy z którymi nawet nie rozmawiali na ten temat. Z tego co wiem to Rakitic np nie chce odejść, a Ci sobie handel ludźmi robią...
8
@baby_face_killer cały bayern, patrz sytuacja z Jamesem
3
'Real zamierza zaoferować Viniciusa za Neymara, aby zmniejszyć kwotę transferu 27-latka.' hahaha
2
@Rafix98 Wiadomo, ale sam Neymar im nie pomoże. Jak nie sprowadzą nikogo do środka pola to leżą i kwiczą. Wgl nie mam obaw co do rywalizacji z nimi, coś się popsuło z ich głową do transferów co mnie oczywiście cieszy :)
1
@Chaoss Cicho ja też, są wakacje i wszystko nam wolno mimo że już po urlopie ;D
0
16:36 Francesc Aguilar z Mundo Deportivo podaje, że podczas gdy Barcelona negocjuje z PSG w Paryżu, Neymar imprezuje w Lizbonie.
Hahaha
0
@TheNekro94 Heh. Przestań wariacie
1
@IronSanHybrid Pierwsza najlepsza bez dwóch zdań, ale dwójka i trójka też niczego sobie. Wiadomo, że to przerysowane sceny, ale kino akcji dobre.
0
@CriminalFCB 'Ile mHA powinien mieć powerbank aby naładować luźno mojego phona z baterią 3400 mha?'
Zgadnij :D
0
@nioton Pójdzie i tak i tak, ale sponsor będzie widoczny tylko na stadionie a nie w nazwie. Było już o tym.
0
@klopx a już myślałem że Neymar fichado a nie tam jakiś rower :D
1
@dv7wisnia Okej okej
1
@Wilczeq Bzdury. Tak jak twoja wiarygodność. Będę pamiętał żeby omijać twoje posty :)
1
@D10SLEO No i co ja nie widziałem
0
@dv7wisnia Myślę, że do święta będzie, dzisiaj wątpię.
0
@burixgm Pomogli mu.
0
Taki real to można oglądać :). Jak nikogo nie sprowadzą do środka pola i na atak mimo wszystko to będę spokojny o rywalizacje z nimi.
0
@R1O Mądrych masz kumpli
1
@konrad_1098 Dokładnie też mam takie wrażenie
3
@MNSbEstEver No bo słabo gra ale w lidze mistrzów i to jest FAKT