Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hudson Buahaha tak tak żyj w tym świecie fantazji powodzenia. 'platforma was tak nie wy jak was pis wy' prawda :)
1
@barcanawieki no nie musi bo te komiksowe bajeczki z dubbingiem mogą dzieci oglądać spokojnie
3
@BykFCB Średni tottenham finał ligi mistrzów no taa
0
@grizzy10 Lepszy był
2
@kingmati414 No nie tylko nie do tych przegrywów. Życzę mu jak najlepiej, ale tam nic nie osiągnie.
0
@MesQueUnClub_87 Można grać i grać odkąd mam ps4, od roku skończyłem z uzależnieniem od fify :D. Gram nadal ale już nie aż tak jest tyle fajnych gierek :)
1
Korzysta ktoś z premium mobile? Ktoś mi tu ją polecił i chciałem zapytać czy wszystko w porządku z nimi bo właśnie zamówiłem dzisiaj kuriera.
3
@masq A czy on coś narzuca? Też jeżdżę na eventy i go rozumiem.
0
@kewin Hmmm nieźle. Nie wierzę w to. Chyba, że jakiś kibic tak bardzo chce być Neymarem w FCB :D
0
@WisniaKala No najlepiej :)
0
@MesQueUnClub_87 Chyba wybiorę dying dla odmiany
0
Skończyłem niedawno evil witchin. Mam parę gier co jeszcze nie grałem. Drugą część evil albo dying light.. A może outlast trylogię zamówić :D? Jeszcze zostało parę dni wolnego to trzeba wykorzystać przed week :)
1
Co z tym Coutinho? Coś się nie zapowiada, że go sprzedamy... Chyba, że wypożyczenie
0
@dux i gdzie by grał?
12
@JaSzymon Eee no trochę nieładne zachowanie KAPITANA. Jest teraz częścią naszej drużyny czy to mu się podoba czy nie. Może jest zazdrosny o Suareza :d
0
@koszol Fajnie, ale jeśli będzie dobrze grał. Patrz na Busquetsa
0
@G9 z
Zobacz na obsadę 'irlandczyka' Scorsese panie. Cud miód i orzeszki.
0
@monsterrize A ja myślę że nie. Musiałby by być naprawdę pod ścianą żeby o tym myśleć.
0
@JaSzymon Dwa dni temu.
4
@BigShaq ale jaja nie pamiętam jej
0
@Lares Różnie. Nudy powoli tam troche. Może badoo?
0
@Lares To nie to. Nie było dzisiaj jednak
1
Gdzie jest poranny przygląd transferowy?
0
@Rewolucja123 Nie. Nie można wszystkiego tłumaczyć młodym wiekiem. Gówniarz jak kogoś zabije to też tak napiszesz?
0
@kuz a co byłeś na jego debiucie? No więc nie pier :)
0
To co dawno nie było nic o Neymarze. Jakieś newsy ;D?
7
@OskarR01 a może nie każdy ma instagrama pomyślałeś o tym? Przecież relacje są wszędzie skąd mam wiedzieć że chodzi o insta?
2
@clyde Byłoby prościej gdybyś podała link czy zdjęcie nie sądzisz?
0
@Hosh Nie wrócą bez napastnika i skrzydłowych. Lukaku out, a Rashford to za mało. Pomoc też średnia na jeża delikatnie mówiąc.
0
@Barcelismo dobre to?