1

@Hudson Buahaha tak tak żyj w tym świecie fantazji powodzenia. 'platforma was tak nie wy jak was pis wy' prawda :)

1

@barcanawieki no nie musi bo te komiksowe bajeczki z dubbingiem mogą dzieci oglądać spokojnie

3

@BykFCB Średni tottenham finał ligi mistrzów no taa

0

@grizzy10 Lepszy był

2

@kingmati414 No nie tylko nie do tych przegrywów. Życzę mu jak najlepiej, ale tam nic nie osiągnie.

0

@MesQueUnClub_87 Można grać i grać odkąd mam ps4, od roku skończyłem z uzależnieniem od fify :D. Gram nadal ale już nie aż tak jest tyle fajnych gierek :)

1

Korzysta ktoś z premium mobile? Ktoś mi tu ją polecił i chciałem zapytać czy wszystko w porządku z nimi bo właśnie zamówiłem dzisiaj kuriera.

3

@masq A czy on coś narzuca? Też jeżdżę na eventy i go rozumiem.

0

@kewin Hmmm nieźle. Nie wierzę w to. Chyba, że jakiś kibic tak bardzo chce być Neymarem w FCB :D

0

@WisniaKala No najlepiej :)

0

@MesQueUnClub_87 Chyba wybiorę dying dla odmiany

0

Skończyłem niedawno evil witchin. Mam parę gier co jeszcze nie grałem. Drugą część evil albo dying light.. A może outlast trylogię zamówić :D? Jeszcze zostało parę dni wolnego to trzeba wykorzystać przed week :)

1

Co z tym Coutinho? Coś się nie zapowiada, że go sprzedamy... Chyba, że wypożyczenie

0

@dux i gdzie by grał?

12

@JaSzymon Eee no trochę nieładne zachowanie KAPITANA. Jest teraz częścią naszej drużyny czy to mu się podoba czy nie. Może jest zazdrosny o Suareza :d

0

@koszol Fajnie, ale jeśli będzie dobrze grał. Patrz na Busquetsa

0

@G9 z
Zobacz na obsadę 'irlandczyka' Scorsese panie. Cud miód i orzeszki.

0

@monsterrize A ja myślę że nie. Musiałby by być naprawdę pod ścianą żeby o tym myśleć.

0

@JaSzymon Dwa dni temu.

4

@BigShaq ale jaja nie pamiętam jej

0

@Lares Różnie. Nudy powoli tam troche. Może badoo?

0

@Lares To nie to. Nie było dzisiaj jednak

1

Gdzie jest poranny przygląd transferowy?

0

@Rewolucja123 Nie. Nie można wszystkiego tłumaczyć młodym wiekiem. Gówniarz jak kogoś zabije to też tak napiszesz?

0

@kuz a co byłeś na jego debiucie? No więc nie pier :)

0

To co dawno nie było nic o Neymarze. Jakieś newsy ;D?

7

@OskarR01 a może nie każdy ma instagrama pomyślałeś o tym? Przecież relacje są wszędzie skąd mam wiedzieć że chodzi o insta?

2

@clyde Byłoby prościej gdybyś podała link czy zdjęcie nie sądzisz?

0

@Hosh Nie wrócą bez napastnika i skrzydłowych. Lukaku out, a Rashford to za mało. Pomoc też średnia na jeża delikatnie mówiąc.

0

@Barcelismo dobre to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?