0

Mam nadzieję, że będzie jakaś opcja odzyskania go

27

Malcom podczas rozmowy z De Sola:
Kiedy grasz Barceloną w FIFE ustawiasz się na lewym czy prawym skrzydle?
- Na ławce :D
Źródło: transfery.info

0

@student97r Bardzo trudne pytanie? Dla mnie łatwe. Rakitic wypad, a Busquets następny w kolejce. Na razie na ławe zasługuje.

0

@ForcaMilosz To widocznie nie czytasz plotek transferowych bo dzisiaj była tutaj na stronie

0

@Eto'o9 R10 Nie. Vidal zostaje. Rakitic wypad.

0

@Imperius1992 Spoko. Byłem dwa dni temu na annabelle i średni niestety. No ale trafiłem na gówniarzerie z tyłu i co chwilę przeszkadzali więc to też psuło klimat. Myślałem że ich wyniose z tego kina.

0

@K_Potocki To grzeszysz panie!

3

@Tomek_TF Domem z papieru zdecydowanie jest od długiego czasu nr 1

1

@Imperius1992 Promień. Taki inny. Sf thriller. Mi się podobał. Poza tym to same średniawki a ten bym ocenił na 7 :D. 'Kokainowy Rick' jeszcze też spoko. Na faktach.

0

@fcbheroes Oczywiście że tak. Tylko poczekam aż będzie za 100. Mam 19

0

@10LionelMessi10 Abidal hahaha to żeś dowalił teraz. Za Suareza bym Ronaldo dał. Miał sezon życia u nas. No i ten Valdes... Przestań

0

Nie wiem jak wy ale ja mam już dość tych przepychanek z PSG. Lubię plotki transferowe, ale od dzisiaj mam wyje na to czy Neymar przyjdzie czy nie. Żadnych konkretów. W kółko to samo a jest już sierpień zaraz. Niech to PSG się nim udławi. Ja aby mam nadzieję że to z Rakiticiem to prawda, niech idzie. Vidal oczywiście zostaje. Coutinho jak nikt nie chce to zostawić i dać szanse na LŚP tam gdzie miał grać. Wątpię że coś z niego będzie jeszcze przy naszym wuefiście ale co zrobisz...

5

Oby to z Rakiticiem było prawdą. Vidal zostaje oczywiście.

0

@PJ777 Jak już to jeden z nich odejdzie i to Rakitic więc spokojnie

0

@Bambus150400 No wstyd, że jeszcze tego nie widziałem akurat :)

0

Od dzisiaj mam konto na netflix. Pytanie od czego by tu zacząć?
Widziałem narcos, el chapo, stranger things z seriali od nich jak coś. Pewnie coś jeszcze, ale to pierwsze co mi przyszło do głowy.

1

@Mories O właśnie patrzę, dzięki bardzo chyba się skuszę :)

0

@rust Na kartę? Nie wiem czy to się jeszcze opłaca wgl. Ja szukam jakiejś fajnej oferty na abonament bo przepłacam na karcie. Bez telefonu bym coś wziął. Może jakieś info? Tak koło 30 zł

3

Nie ma newsa o Neymarze. No nie! :D

0

@Avada Kedavra dzięki :)

0

@El dominatore Pooj to ich że znowu kontrakt dostaje nowy. Kiedy mu się kończy? Za 3 lata pewnie i już przedłużają? A później że nie ma pieniędzy. To już jest chore

0

Gdzie kupię we Wrocławiu (w galerii najlepiej) czapki mitchell & ness?

0

@Kapitan hawk ale że co?

0

Kupiłem p20 pro i pytanie robić aktualizacje androida czy nie? Tego chyba i tak nie idzie uniknąć. Słyszałem że po którejś aktualizacji psuje się jakość zdjęć to jak to jest?

0

@malyras 1 TB Slim, 500 za malo zdecydowanie te gry teraz tyle waza ze szkoda gadac. No i tak jak kolega Ci napisal, ze jak masz tv w 4K to pomysl nad ps4 PRO zwlaszcza ze juz niedlugo 5 wychodzi wiec sie bardziej oplaca nowsza jednak (pro w sensie)

0

@zodiak_10 o to patrz nie pomyslalem o tym, pozdrowienia dla USA w takim razie :)

0

@Ermitano na stare blizny tez dziala?

0

@ViscaBarca123 Wspolczuje, ale albo sie jedzie. albo sie bawi telefonem. W aucie to juz wgl dramat

0

@cules100pro Mnie tez, lubie go i chetnie poogladam jak gra w Hiszpanii znowu

0

@Momalsino Jovic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?