Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulej no taa, niby logiczne hajsy by nie płynęły tak jakby aktualizowali w poprzedniej fifie
2
@NeroTFP A kto normalny robi z siebie pisanke, albo brudnopis jak wolisz? Dziwoląg to po prostu inna osoba od reszty, wyróżniająca się na tle innych, mająca swój świat. Raczej negatywnie. No chyba, że to dla Ciebie pozytywne zjawisko to śmiało jeszcze można dorzucić skaryfikacje i tatuowanie oczu. Sam lubię tatuaże, posiadam również, ale no ludzie bez jaj :). Są różne tłumaczenia słowa 'dziwoląg' po prostu i tyle. Może źle zrozumiałeś, albo inaczej to interpretujesz. Mnie to nie interesuje, ale nie powiesz mi, że to normalne tylko DZIWNE. Pochodna dziwoląg.
2
@NeroTFP Ja jestem dorosły, wiem, że dużo dobrego robi ale to nie zmienia faktu, że jest dziwolągiem.
1
@MichalZZZ Bo są gusta i guściki. Osobiście jeszcze nie oglądałem więc nie oceniam. Obecnie oglądam nawiedzony dom na wzgórzu, fajnyyy :)
0
@Borneo To już wolę Rakiticia na ŚPD i Busi ławka. Jeszcze Vidal jest i też zasługuje na grę. Lubię gościa
0
@Tomek54321 z 4 będzie panie
0
@D10SLEO źle się zachował moim zdaniem. Trzeba było się cieszyć z drużyną a nie.
1
@Bykunn To, że nie był lepszy od Busquetsa jeszcze nie znaczy, że był najlepszy panie. Z dwojga złego wolę Rakiticia na ŚPD. No, ale i tak chce, żeby odszedł.
0
@VenoM Dokładnie
1
@Bykunn No oczywiście, że nie zasłużył. Niby czym? Z Ciebie beka bekun :)
1
@clyde Nie dostałem, redakcja była łaskawa za co dziękuję :D
11
@Chwytliwy Ja pier już jakaś maruda się znalazła co wszystkich poprawia. Literówkę zrobił i co świat się skończył?
0
@Hubert102 Rakitic ławeczka nie mogę się doczekać :). No chyba że Busquets będzie taki mizerny jak w zeszłym sezonie to Vidal do 11
5
@Bovciek Byłoby spoko. Po cholere te aktualizacje składów czasem jak to się nic nie zmienia? Wyjaśni mi to ktoś? Tylko chyba forme aktualną pokazuje tak?
8
@Pawel1985 Ta jasne rusza się jakby miał dwa wozy węgla na plecach. Serducho to zostawia Vidal a nie pupilek trenera.
0
@Kurkmen Jestem za. Edit: brakuje mi tylko vidala zasłużył swoją grą na kolejny rok
24
Nie mogę się doczekać jak zobaczę Rakiticia przyspawanego do ławki może chociaż za rok się go pozbędziemy :)
0
Sprzedać Messiego i taka trójka z przodu....
Dobra żartuję
0
@olejtm 20 mln za vidala po takim świetnym sezonie? Chyba Cie pogrzalo. Rakiticia za darmo bym oddal, pijawa
0
@Commando Nie, napisałem że jest w Realu już :P
0
Dziękuję, że nie dostałem bana za Neymara. Na pewno wszyscy la ramblowicze są wzruszeni na tą wiadomość
0
@KaJoFCB to już nie jest aktualna oferta z tego co wiem nie ma co wierzyć we wszystko gazetą pamiętaj
3
A ja mam przeczucie że z pod nosa zgarnie nam go Madryt. Niezłe jaja by były. A co dopiero na el clasico...
0
@Gaucho Semedo musi zostać, z Roberto na PO dziękuję.
0
@noface chciałbym go poznać haha
0
@Zodiac wygramy jak zwykle luz
0
@Zodiac haha co za goście super transfer
0
@FanBarcy22 w Meskyku powinni walczyć
0
Jakby Neymar przeszedł do Realu to bym mu nie podał ręki na miejscu Messiego i spółki. A Rakitic siedź sobie ale na trybuny wypad. Denerwuje mnie już ten człowiek
1
@kibicsportu do Barcelony