0

@BoogieWoogie nawet w lidze w francuskiej jest od niego lepszy. Neymar przecież nic im nie dał w LM więc? Jak już to podobny poziom, na pewno Neymar nie jest już w trójce najlepszych piłkarzy świata

0

Neymar Suarez Dembele
Messi
Busquets/Vidal De Jong/Rakitic
Alba Umtiti/Lenglet Pique Semedo
MATS
Mogłoby się to udać, jak myślicie?
Nie wiem jaki jest w obronie De Jong, więc proszę z dystansem. Wiem, że ktoś musi bronić dlatego taki Vidal i Busquets byłby dobrą opcją, nie wiem jak z De Jongiem. Chciałbym po prostu, żeby Dembele też grał, a nie siedział na ławce.
P. S. De Ligta nie biorę pod uwagę bo na razie jest dalej niż bliżej jego transfer.

0

@Ares! Lepiej niż w sezonie z trypletem? Mało prawdopodobne patrząc na ich wiek. Czas leci

0

@BoogieWoogie przecież Mbappe na tą chwilę jest od niego lepszy, więc zejdź na ziemię :)

0

@RybsonSdz Ta już to widzę jak go sprzedają :). Odejdzie tylko kiedy będzie mu się kończył kontrakt, ewentualnie rok przed i zapewne do Realu

1

@monsterrize
I gdzie by grał Griezmann, Neymar, Suarez, Messi i Dembele razem? Porządnie puknij się w główkę za takie pierdoły :)

0

@Imperius1992
Lepszy? Chyba oszalałeś. Na tle francuskiej ligi to wywnioskowałeś? Ja wole spojrzeć na lige mistrzów :)

2

@cyron1 aż tak źle nam życzysz :D?

0

@FCBMati22
No wow co Ty nie powiesz naprawdę? Rzeczywiście trudno w to uwierzyć co za gość :)

0

@Nano22 Sety konkretnie, jestem za granicą i mi się znudziły już te co mam. Udało się ze strony wyżej. Dzięki za zainteresowanie :D

0

@cracker dzięki, zadziałało

0

@Nano22 Też znam i mi nie chce ściągnąć

0

@vangoor używałem i teraz mi każe jakąś aplikacje pobrać

0

@l0Messini Nie, zdrobnienie od Kuczy - pseudonim

0

@l0Messini Też tak sądzę. Miodowe lata się kłaniają :)

0

Jaka strona najlepsza do pobierania mp3 z yt?

0

@filon 'bandyta' to taki Ramos a nie Vidal. Ja nic złego w jego zachowaniu w Barcelonie nie widziałem, a Ty żyj sobie przeszłością :)

0

Łapy precz od Vidala. Niech sobie Rakiticia wezmą, osobiście mogę go spakować. Wiem jednak, że to nierealne bo to pupilek Valverde. Real ma Benzeme, my mamy Rakiticia.

0

@filon to nie obraza tylko komplement, waleczność itp więc trzym wiesz co :)

12

Jakby był cule to by nie odszedł do Realu Madryt. Proste. Niech spier w takim razie. A że zarząd zawinił jak zwykle to druga sprawa

0

A ja myślę, że wygra Van Dijk jeśli Argentyna słabo się zaprezentuje na Copa America, a jest to jak wiemy bardzo prawdopodobne. Już po pierwszym meczu.

0

@kamapl85 strzelił nawet 3. Widocznie nie śledzisz nawet wyników swojej drużyny :)

1

@Pustelnik Może warto spróbować też 4 2 3 1 i Coutinho na ŚPO za plecami napastnika

0

Nic ciekawego w tej prasie dzisiaj jeśli chodzi o piłkę nożną

0

@Qaz123 no faktycznie boki zrywać, oczywiście każdy złapał o co chodzi. Bezsens

0

@malicinho polać Ci

0

@ArcziArtt Dobrze wiemy, że to się nie uda i Suarez będzie grał. Też bym chciał zmian, ale z tym trenerem to niemożliwe. Masz rację, wybacz. Kulturka :)

0

@ArcziArtt a Suarez i Dembele gdzie? Proponuje baranka w ścianę

2

@AxelF no właśnie to miałem dopisać na końcu zdania. Złota klatka

10

Jak De Ligt to kolejny piłkarz który woli pieniądze to droga wolna. Myślałem, że ma inny tok myślenia i jest mądrzejszy, ale pewnie się myle. A już niedługo płacz jak Neymar i Mbappe bo nie pozwolą im odejść :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?