1

Nic się nie zmieni niestety w przyszłym sezonie. De Jong będzie zapewne tylko zmiennikiem Rakiticia, a powinno być odwrotnie. A Ci jeszcze podwyżkę chcą mu dać, nie wytrzymam :)

0

@FCBCZESIO27 Ta i co jeszcze. Pomarzyć można

0

Jeśli De Light pójdzie do PSG to się bardzo zawiode bo mam wrażenie, że ma poukładane w głowie, a transfer tam to będzie nieporozumienie i temu zaprzeczy. No i oczywiście bardzo chciałbym go u nas zobaczyć to też dlatego.

0

@pax Roberto lepszy? Nie na PO.

3

Prędzej Roberto bym sprzedał niż Semedo. Na siłę go wciskają do wyjściowej 11.

0

@kacperowski20 'Według Marki wykluczony jest natomiast transfer Buffona. Barça nie rozważa takiej opcji.'
Też chciałbym Buffona

0

@krzychu1526 i bardzo dobrze :)

0

Komentarz usunięty

0

@PRINSU Kołnierzyk ma więc w sumie można by myślę. Chociaż osobiście wolałbym bez kołnierza

0

Komentarz usunięty

0

@Amadius z Coutinho poleciałeś akurat

0

@Odesseiron netflix tym badziewiem rodzinnym był zainteresowany? Haha

0

Przypomniało mi się coś. Jak Messi złamał te parę lat temu rękę tej dziewczynie piłką to przeprosił albo dał koszulkę czy coś? Nw jak to się skończyło

0

@Fawrf i napastnika również. Suarez ławka

0

@deyna2018
Mane Messi Salah albo Salah na N
Coutinho (wersja z lfc) /arthur Fabinho Vidal
Alba Pique Van Dijk Arnold
Mats


1

Boże dlaczego ja nie postawiłem na Ruiza. Czułem, że dostanie Joshua na dziurę, pisałem o tym to się śmiali, a miałem takie przeczucie. Jaja jak nie wiem

0

@MikusBarca dobre xD

0

@MikusBarca A no 100 koła jedynie czy ile takie rzeczy :D? 

1

Chelsea wygrało wczoraj więc mają zapewnioną LM o ile się nie myle :) 

0

@MikusBarca No instagram to jeszcze jeszcze, ale facebook to tragedia. Zastanawiam się bo niektórzy widać że mają porządnym sprzętem robione, albo dobra obróbka zdjęć. 

0

Orientuje się ktoś czy można ustawić jakość wrzucanych zdjęć i filmów na instagram? Coś słyszałem kiedyś, że tak było, ale nie widzę tego w opcjach

0

@kejdzi a skąd możesz wiedzieć? Jeśli to prawda to dobrze akurat 

0

@brashh Chcą żeby został bo to dobry wujcio, niego grają nazwiska i ma swoich pupilli, a konkretnie Rakiticia mimo, że nic nie gra ostatnio dobrego i wiadomo jak się to skończyło między innymi przez niego

0

@Orlik00 Śmiem wątpić :D.       

0

@Grzesior667 Uwierz mi spora różnica :) 

17

Sport: Francuz jest zły i oburzony, odkąd dowiedział się, że szatnia Barcelony nie życzy sobie jego transferuHaha i dobrze, wypad to się nazywa karma :) 

0

@dawid230188 To jest jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł chłopie 

1

@ściah Rozwiń swoją wypowiedź, dlaczego aż do tego byś się posunął? 

0

@Encore Dziękuję za tą odpowiedź. Cieszę się że odpisałeś. Jestem wręcz wzruszony tą elokwencą 

0

@Transu96 No i dobrze babka odpowiedziała, z takimi trzeba krótko :) 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?