Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nic się nie zmieni niestety w przyszłym sezonie. De Jong będzie zapewne tylko zmiennikiem Rakiticia, a powinno być odwrotnie. A Ci jeszcze podwyżkę chcą mu dać, nie wytrzymam :)
0
@FCBCZESIO27 Ta i co jeszcze. Pomarzyć można
0
Jeśli De Light pójdzie do PSG to się bardzo zawiode bo mam wrażenie, że ma poukładane w głowie, a transfer tam to będzie nieporozumienie i temu zaprzeczy. No i oczywiście bardzo chciałbym go u nas zobaczyć to też dlatego.
0
@pax Roberto lepszy? Nie na PO.
3
Prędzej Roberto bym sprzedał niż Semedo. Na siłę go wciskają do wyjściowej 11.
0
@kacperowski20 'Według Marki wykluczony jest natomiast transfer Buffona. Barça nie rozważa takiej opcji.'
Też chciałbym Buffona
0
@krzychu1526 i bardzo dobrze :)
0
Komentarz usunięty
0
@PRINSU Kołnierzyk ma więc w sumie można by myślę. Chociaż osobiście wolałbym bez kołnierza
0
Komentarz usunięty
0
@Amadius z Coutinho poleciałeś akurat
0
@Odesseiron netflix tym badziewiem rodzinnym był zainteresowany? Haha
0
Przypomniało mi się coś. Jak Messi złamał te parę lat temu rękę tej dziewczynie piłką to przeprosił albo dał koszulkę czy coś? Nw jak to się skończyło
0
@Fawrf i napastnika również. Suarez ławka
0
@deyna2018
Mane Messi Salah albo Salah na N
Coutinho (wersja z lfc) /arthur Fabinho Vidal
Alba Pique Van Dijk Arnold
Mats
1
Boże dlaczego ja nie postawiłem na Ruiza. Czułem, że dostanie Joshua na dziurę, pisałem o tym to się śmiali, a miałem takie przeczucie. Jaja jak nie wiem
0
@MikusBarca dobre xD
0
@MikusBarca A no 100 koła jedynie czy ile takie rzeczy :D?
1
Chelsea wygrało wczoraj więc mają zapewnioną LM o ile się nie myle :)
0
@MikusBarca No instagram to jeszcze jeszcze, ale facebook to tragedia. Zastanawiam się bo niektórzy widać że mają porządnym sprzętem robione, albo dobra obróbka zdjęć.
0
Orientuje się ktoś czy można ustawić jakość wrzucanych zdjęć i filmów na instagram? Coś słyszałem kiedyś, że tak było, ale nie widzę tego w opcjach
0
@kejdzi a skąd możesz wiedzieć? Jeśli to prawda to dobrze akurat
0
@brashh Chcą żeby został bo to dobry wujcio, niego grają nazwiska i ma swoich pupilli, a konkretnie Rakiticia mimo, że nic nie gra ostatnio dobrego i wiadomo jak się to skończyło między innymi przez niego
0
@Orlik00 Śmiem wątpić :D.
0
@Grzesior667 Uwierz mi spora różnica :)
17
Sport: Francuz jest zły i oburzony, odkąd dowiedział się, że szatnia Barcelony nie życzy sobie jego transferuHaha i dobrze, wypad to się nazywa karma :)
0
@dawid230188 To jest jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł chłopie
1
@ściah Rozwiń swoją wypowiedź, dlaczego aż do tego byś się posunął?
0
@Encore Dziękuję za tą odpowiedź. Cieszę się że odpisałeś. Jestem wręcz wzruszony tą elokwencą
0
@Transu96 No i dobrze babka odpowiedziała, z takimi trzeba krótko :)