Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker ja mam dwie magiczne kule panie
0
No dobra wywalą go czy nie pany?
2
@piotr_styk Ma tupet facet żeby po takim upokorzeniu nie podać się do dymisji. Roma, Liverpool, a teraz Valencia. Jak dla mnie po prostu chce trzymać się koryta i tyle.
0
@highway Może ktoś coś o nim napisać? Głównie chodzi mi czy patrzy na formę czy na nazwiska :)?
1
@Matix Dobrze dobrze panie najmądrzejszy idź sobie pachołki na osiedlu oceniaj a nie zawodowych piłkarzy bo kiepsko Ci idzie :)
0
@liberos35 Pije dla smaku, a red bull ma wyjątkowy :). A takich burn jest dużo podobnych.
0
@liberos35 Chyba ocipiałeś haha. Red bull to marka sama w sobie tak jak coca cola. Burn nie ma podejścia do tak renomowanej firmy chociaż nie jest zły też. Wystarczy spojrzeć na sprzedaż i prestiż towaru od red bulla. Nie wspomnę o licznych reklamach w świecie sportu.
0
@MikusBarca ooo jestem uzależniony od puszek coli/pepsi. Gdzie można nabyć?
0
@myscooter Bo masz 12 lat i kręcone włosy
0
@Joe_Barbaro Nie, ja też tak miałem wczoraj
0
@AdrianGajewski2005 To są różne firmy. Red bull nie ma żadnej konkurencji akurat. No, ale dobry też jest monster chociażby. Na pewno coś jeszcze by się znalazło. Reszta do śmieci.
0
W jakich dniach będzie transmisja copa america? Ludzie tak się spinają tutaj, że nie pokażą u nas, a prawda jest taka, że kto ma czas w tygodniu po nocach oglądać mecze? A do roboty kto wstanie? Jak w weekend to okej. Nie pamiętam już jak było ostatnio, ale kilka meczy udało mi się oglądnąć wtedy.
0
@cules100pro On idzie tam gdzie mu wygodniej i ma większe szanse na triumf. Takie są fakty. Jeśli to prawda to dziwne, że nie postara się o tą LM w City w przyszłym sezonie.
2
@wiksxd No dokładnie panie. Znając życie i tak prawie wszystkie mecze będzie grał Suarez ktokolwiek by nie przyszedł. Zarząd sobie w kulki leci, przecież widzi jak gra w LM i nic z tym nie zamierza zrobić bo to przyjaciel Messiego, a no tak. Na trenera nie można liczyć wiadomo. Suarez jeszcze do niedawna to był mój ulubiony piłkarz, szanuję go, ale bądźmy poważni tak nie może być. Jeszcze ta statystyka na wyjazdach w lidze mistrzów to jakiś skandal.
13
'Kolejny napastnik, którego wskazuje Mundo Deportivo, to doświadczony Fernando Llorente. 34-letni Hiszpan... 'No chyba sobie jaja robicie, nam potrzeba młodego perspektywicznego napastnika, a nie prawie, że emeryta.
0
Sommer może być myślę :)
0
Jednak prawdziwą bombą informacyjną są doniesienia z Turynu. Cały świat obiegła informacja, że Pep Guardiola zaakceptował warunki 4-letniej umowy z Juventusem i w czerwcu zostanie ogłoszony nowym trenerem klubu! Guardiola miał się spotkać wczoraj w Mediolanie z dyrektorem sportowym Juve Fabio Paraticim i ustalić szczegóły kontraktu. Ależ to byłby hit. No i kolejny mega klub w cv hiszpańskiego szkoleniowca. Źródło: piłkarskie newsy fb. Prawda to?
1
@Maximus2 Klimasz na la ramlba i masz efekt ten sam więc nie rozumiem
0
@Colon Niby dlaczego nie? Bo Ty tak piszesz? A kim Ty jesteś?
1
No naprawdę rzygam tym serialem już. Dobrze, że się skończył nareszcie
0
Wrzuć zdjęcie samych włosów nie musisz się pokazywać przecież. Tak jak Messi masz? Mi się podobała ta jego fryzura. Sam chyba się nie odważe, ja już nie mam 15 lat, ani nie jestem piłkarzem :D
0
Jest to tak na odpiernicz napisane że ciężko się domyślić.
1
Vidal sprzedaż? Chyba Cie... Prędzej Rakiticia bym sprzedał niż jego. Głupoty piszesz
0
https://x.com/ElPutoCule/status/1129095679203250176
0
Orientuje się ktoś gdzie kupię najlepiej bilety na Rammstein w Chorzowie? Jeżdżę na imprezy, ale tam gdzie ja kupuje nie ma już. No i ceny są różne
0
Coś wiadomo jak sprawy się mają z De Ligtem na tą chwilę? On musi być nasz! Jak słyszałem tą przemowe to normalnie ciary miałem
3
Słyszałem że wciąga
0
No i w czym problem? Fajny głos właśnie, dla obrońcy i kapitana :)
23
Widzieliście przemowe De Ligta? To będzie mega grajek. Musimy go mieć. To może być przyszła legenda, idealny kapitan. I tak stwierdzam to po samej gadce. Umiejętności swoją drogą.
1
Pobożne życzenia. No, ale mi by pasowało Griezmann do City, Sane do nas.