Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czy ja Cie znam żeby Ci to mówić prosto w twarz panie? Nie mogę napisać bo to znaczy że się chowam? Powiedziałabym to samo bo to prawda. Ja nie widzę tutaj nic złego w mojej wypowiedzi bo gadasz głupoty.
1
W dupach im się przewraca bo chce grać a nie siedzieć na ławce? Proponuje baranka w ścianę
4
Ah tylko obrońca? A co to jest gorsza pozycja i innych? I to nie jest jakiś tam obrońca tylko jeden z najlepszych w ostatnich latach a ma dopiero 19 lat więc nie pieprz głupot :)
11
Prędzej bym Roberto sprzedał. Co z tego że wychowanek? Liczy się to kto jest lepszy na boisku. Przy Valverde więcej szans i tak dostanie Roberto. Kolejna niesprawiedliwość.
1
Tak tylko kiedy to było? Teraz tylko macha łapami i strzeli w lidze nic poza tym. No i jeszcze pressing. Z dryblingu z Liverpoolu nie zostało nic. Podobnie było z CR7. Też to zatracił i próbuje na jeden sposób minąć rywala. Suarez to samo.
1
No i co z tego? Też mi rewelacje
0
Poważnie :D? Za wolny na LO i za mało zwrotny, to ŚO. Ma inne zadania niż taki Alba
1
Będziemy grać 4 w ataku? Aha :D
0
W Liverpoolu też miał Messiego? Jeśli chodzi obecnie to się zgodzę że to go ratuje. Po genialnym sezonie gdzie strzelił 40 bramek (nie wspomnę o asystach) w samej lidze przyszedł wielki regres...
1
No nie wiem czy taki lepszy. Z Jovicia może być jeszcze lepszy piłkarz, potrzeba nam goli jak Suarez nie daje rady w LM, a to snajper. Griezmann nie jest typową 9. Cóż czas pokaże.
0
Marsylia.
0
Sprzedać.
3
Aha no super mądrości.
1
Wow szybki jesteś.
0
No głupio napisane.
17
Co to był za durny pomysł żeby przedłużać z nim umowę w połowie sezonu nie wiedząc co będzie na koniec? Amatorka
2
Będzie, załatwię wszystko jak skończę pracę po 16. Cieszcie się, że mnie macie. Na razie nie będzie oficjalki rzecz jasna, wszystko w swoim czasie misiaczki.
2
Aha.
11
"Barça i Inter blisko porozumienia w sprawie sprzedaży Rakiticia'
Oby to była prawda. Vidal oczywiście musi zostać
1
A Ty przeczytałeś co powiedział?
0
Masz rację, zgadzam się
0
Liverpool ma 5 aż? To nie wiedziałem. Liverpool niech wygra tą LM chociaż no ten Ajax też fajnie... Ciężko powiedzieć
0
Doszły mnie słuchy że na lotnisku czekali wściekli kibice na naszych... piłkarzy. Messi ponoć się wdał w dyskusję, wie ktoś coś więcej? P. S. Powinni przepraszać i błagać kibiców o wybaczenie.
4
Valverde miej resztki honoru i podaj się do dymisji. Reszta drużyny powinna dostać kopa w dupsko za tą hańbe. To ich wina również oczywiście.
1
Busquets powinien zejść a nie Vidal!
1
Mam tak samo. Pozdrowienia dla normalnych trzymajcie się
0
Oby właśnie była. Pierwszy na zbity pysk Valverde. Rakitic też wypad razem z nim. Busquets powinien trochę posiedzieć na ławce. Nie ma skrzydłowych co zapierdalają jak Neymar prócz Dembele, ale wiemy jak to z nim sytuacja wygląda... Jak nie kontuzja to sobie podaje do bramkarza. Gdyby nie to...
0
Kosmita odleciał razem ze swoim statkiem tydzień temu. Ja go dzisiaj nie widziałem. Jakiś podrabianiec aby się bawił w polu karnym i przekładał piłkę na drugą nogę 6 m od bramki.
3
Nie wracajcie do domu, a na pewno nie z Valverde!!!
0
Ja bym widział Vidala w miejsce Rakiticia w składzie