0

A czy ja Cie znam żeby Ci to mówić prosto w twarz panie? Nie mogę napisać bo to znaczy że się chowam? Powiedziałabym to samo bo to prawda. Ja nie widzę tutaj nic złego w mojej wypowiedzi bo gadasz głupoty.

1

W dupach im się przewraca bo chce grać a nie siedzieć na ławce? Proponuje baranka w ścianę

4

Ah tylko obrońca? A co to jest gorsza pozycja i innych? I to nie jest jakiś tam obrońca tylko jeden z najlepszych w ostatnich latach a ma dopiero 19 lat więc nie pieprz głupot :)

11

Prędzej bym Roberto sprzedał. Co z tego że wychowanek? Liczy się to kto jest lepszy na boisku. Przy Valverde więcej szans i tak dostanie Roberto. Kolejna niesprawiedliwość.

1

Tak tylko kiedy to było? Teraz tylko macha łapami i strzeli w lidze nic poza tym. No i jeszcze pressing. Z dryblingu z Liverpoolu nie zostało nic. Podobnie było z CR7. Też to zatracił i próbuje na jeden sposób minąć rywala. Suarez to samo.

1

No i co z tego? Też mi rewelacje

0

Poważnie :D? Za wolny na LO i za mało zwrotny, to ŚO. Ma inne zadania niż taki Alba

1

Będziemy grać 4 w ataku? Aha :D

0

W Liverpoolu też miał Messiego? Jeśli chodzi obecnie to się zgodzę że to go ratuje. Po genialnym sezonie gdzie strzelił 40 bramek (nie wspomnę o asystach) w samej lidze przyszedł wielki regres...

1

No nie wiem czy taki lepszy. Z Jovicia może być jeszcze lepszy piłkarz, potrzeba nam goli jak Suarez nie daje rady w LM, a to snajper. Griezmann nie jest typową 9. Cóż czas pokaże.

0

Marsylia.

0

Sprzedać.

3

Aha no super mądrości.

1

Wow szybki jesteś.

0

No głupio napisane.

17

Co to był za durny pomysł żeby przedłużać z nim umowę w połowie sezonu nie wiedząc co będzie na koniec? Amatorka

2

Będzie, załatwię wszystko jak skończę pracę po 16. Cieszcie się, że mnie macie. Na razie nie będzie oficjalki rzecz jasna, wszystko w swoim czasie misiaczki.

2

Aha.

11

"Barça i Inter blisko porozumienia w sprawie sprzedaży Rakiticia'
Oby to była prawda. Vidal oczywiście musi zostać

1

A Ty przeczytałeś co powiedział?

0

Masz rację, zgadzam się

0

Liverpool ma 5 aż? To nie wiedziałem. Liverpool niech wygra tą LM chociaż no ten Ajax też fajnie... Ciężko powiedzieć

0

Doszły mnie słuchy że na lotnisku czekali wściekli kibice na naszych... piłkarzy. Messi ponoć się wdał w dyskusję, wie ktoś coś więcej? P. S. Powinni przepraszać i błagać kibiców o wybaczenie.

4

Valverde miej resztki honoru i podaj się do dymisji. Reszta drużyny powinna dostać kopa w dupsko za tą hańbe. To ich wina również oczywiście.

1

Busquets powinien zejść a nie Vidal!

1

Mam tak samo. Pozdrowienia dla normalnych trzymajcie się

0

Oby właśnie była. Pierwszy na zbity pysk Valverde. Rakitic też wypad razem z nim. Busquets powinien trochę posiedzieć na ławce. Nie ma skrzydłowych co zapierdalają jak Neymar prócz Dembele, ale wiemy jak to z nim sytuacja wygląda... Jak nie kontuzja to sobie podaje do bramkarza. Gdyby nie to...

0

Kosmita odleciał razem ze swoim statkiem tydzień temu. Ja go dzisiaj nie widziałem. Jakiś podrabianiec aby się bawił w polu karnym i przekładał piłkę na drugą nogę 6 m od bramki.

3

Nie wracajcie do domu, a na pewno nie z Valverde!!!

0

Ja bym widział Vidala w miejsce Rakiticia w składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?